ORLENLiga: Atom Trefl górą w pojedynku weekendu. Zwycięski Chemik Police

16. kolejka ORLEN Ligi przyniosła bezpośrednie pojedynki drużyn z górnej części tabeli. W meczach na szczycie lepsze okazały się siatkarki z Polic i Sopotu. 3 punkty zapisały na swoim koncie także zespoły z Muszyny, Legionowa, Łodzi i Bielska-Białej.

KS PAŁAC Bydgoszcz – Polski Cukier Muszynianka Enea

1:3 (25:22, 14:25, 18:25, 17:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: MINICZ Dominika (5), ZIÓŁKOWSKA Marta (4), MISIUNIA Natalia (17), KRZYWICKA Ewelina (15), KULIGOWSKA Joanna (5), PLEŚNIEROWICZ Marlena (2), NOWAKOWSKA Pola (L) oraz ŚMIESZEK Małgorzata (4), BAŁDYGA Paulina, FOJUCIK Weronika, MATERNIA Jagoda (2), PORTALSKA Karolina (L).

Polski Cukier Muszynianka Enea: PELC Sylwia (7), GREJMAN Anna (16), HELIĆ Adela (17), SOSNOWSKA Justyna (8), KURNIKOWSKA Natalia (15), MILOVITS Julia (7), KRZOS Aleksandra (L) oraz SKRZYPKOWSKA Natalia, SZCZYGIEŁ Karolina, CIASZKIEWICZ-LACH Karolina, HATALA Kinga, ŚLIWA Izabela (L).

MVP: Natalia Kurnikowska

PGE Atom Trefl Sopot – Impel Wrocław

3:0 (25:19, 25:17, 25:10)

PGE Atom Trefl Sopot: TOKARSKA Maja (13), BALKESTEIN-GROTHUES Maret (14), RADENKOVIC Danica (6), COOPER Brittnee (9), KACZOROWSKA Klaudia (9), ZAROŚLIŃSKA Katarzyna (10), DURAJCZYK Agata (L) oraz MIROS Anna (1), KACZMAR Anna, ŁUKASIK Justyna (1).

Impel Wrocław: PTAK Monika (5),  KĄKOLEWSKA Agnieszka (6), HILDEBRAND Kristin (5), RADECKA Milena (1), SKOWROŃSKA-DOLATA Katarzyna (5), COSTAGRANDE Karolina (5), SAWICKA Agata (L) oraz KOSSANYIOVA Andrea (1), SIKORSKA Aleksandra, GRYKA Magdalena (1), DURR Lenka (L).

MVP: Danica Radenković

Chemik Police – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:1 (25:22, 21:25, 25:22, 25:16)

Chemik Police: BEDNAREK-KASZA Agnieszka (11), HAVELKOVA Helena (18), VELJKOVIĆ Stefana (8), KOWALIŃSKA Izabela (18), WOŁOSZ Joanna (5), JAGIEŁO Aleksandra (6), MAJ-ERWARDT Paulina (L) oraz WERBLIŃSKA Anna (4), BEŁCIK Izabela, PEŃA Yonkaira Paola (1).

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: STANIUCHA-SZCZUREK Joanna (8), RÓŻYCKA Karolina (13), DZIĘKIEWICZ Eleonora (9), POPOVIĆ Sanja (9), HANCOCK Micha (3), GANSZCZYK Kamila (9), STRASZ Krystyna (L) oraz URBAN Katarzyna, PIEKARCZYK Natalia, PAVAN Rebbeca (14).

MVP: Izabela Kowalińska

Developres SkyRes Rzeszów – SK bank Legionovia Legionowo

0:3 (25:27, 23:25, 24:26)

Developres SkyRes Rzeszów: CABAJEWSKA Ewa (4), OTASEVIĆ Ana (10), KAPTURSKA Joanna (1),  HAWRYŁA Magdalena (9), GŁAZ Paulina (1), SKIBA Agata (14), BOREK Lucyna (L) oraz WARZOCHA Katarzyna, ŚLIWIŃSKA Ewa (6), RACZYŃSKA Justyna, JAGODZIŃSKA Magda (10), BONCHEVA Vesela.

SK bank Legionovia Legionowo: SMARZEK Malwina (18), PASZEK Daria (6), GAJEWSKA Natalia (2), CHOJNACKA Iga (11), POŁEĆ Katarzyna (8), GRZELAK Klaudia (10), ADAMEK Adrianna (L) oraz WÓJCIK Aleksandra (1), Bociek Monika (2), GRABKA Alicja, RASIŃSKA Aleksandra (1).

MVP: Adriana Adamek

Budowlani Łódź – PTPS Piła

3:0 (25:18, 25:21, 25:13)

Budowlani Łódź: POLAŃSKA Gabriela (11), TWARDOWSKA Julia (13), PYCIA Sylwia (6), BEIER Heike (14), VINCOUROVA Pavla (1), GRAJBER Martyna (7), MEDYŃSKA Dorota (L) oraz TOBIASZ Ewelina, WOŹNICZKA Magdalena.

PTPS Piła: SKORUPA Małgorzata (4), KWIATKOWSKA Anita (8), SOBCZAK Joanna (3), BABICZ Agata (5), WILK Dorota (3), LEGGS Kiesha (8), PAULIUKOUSKAYA Volha (L) oraz KONIECZNA Klaudia (1), URBAN Oliwia (3).

MVP: Julia Twardowska

KSZO OSTROWIEC – BKS Aluprof Bielsko-Biała

1:3 (25:22, 21:25, 13:25, 19:25)

KSZO OSTROWIEC: BRZÓSKA Roksana (12), BEDNAREK Karolina (6), ŚCIURKA Dorota (7), SZPAK Paulina (1), PIOTROWSKA Julia (8), SZCZYGIOŁ Sandra (14), BULBAK Angelika (L) oraz MIELCZAREK Beata (4), POLAK Ewelina (1), DYBEK Kinga (3).

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała: HORKA Helena (1), TROJAN Aleksandra (10), RADOSOVA Nikola (13), MOSKWA Kornelia, MUCHA Emilia (14), CASTIGLIONE Yael (4), WOJTOWICZ Mariola (L) oraz LIS Małgorzata (8), PASZNIK Aleksandra, BAMBER-LASKOWSKA Natalia (13), STRÓZIK Natalia (1),  ŁYSZKIEWICZ Koleta (1).

MVP: Natalia Bamber-Laskowska

Facebook Comments