ORLEN Liga: Wyniki drugiej kolejki spotkań

Za nami druga kolejka ORLEN Ligi. Tym razem kilka drużyn podzieliło się punktami po rozegraniu tiebreaków i nie zobaczyliśmy większych niespodzianek. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki spotkań, a także zdobycze punktowe poszczególnych zawodniczek:

Atom Trefl Sopot – PTPS Piła

3:0 (25:18, 25:22, 25:19)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (6), Skorupa Małgorzata (3), Damaske Magdalena (18), Goliat Karolina (17), Łukasik Justyna (17), Gajewska Natalia (1), Kulig Klaudia (L)

PTPS Piła: Piśla Karolina (2), Austin Alexis (14), Kwiatkowska Anita (15), Stencel Anna (2), Dumancic Beata (9), Szubert Emilia (1), Babicz Agata (L), Markiewicz Alicja (L) oraz Kucharska Sylwia, Baran Żaneta (2), Kukulska Adrianna, Urban Oliwia (4)

MVP: Natalia Gajewska

 

KS Pałac Bydgoszcz – Chemik Police

1:3 (25:23, 19:25, 14:25, 17:25)

KS Pałac Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (5), Ziółkowska Marta (11), Misiuna Natalia, Krzywicka Ewelina (14), Kuligowska Joanna (7), Bałdyga Paulina (2), Nowakowska Pola (L) oraz Portalska Karolina (1), Maternia Jagoda (7), Śmieszek Małgorzata (7), Pleśnierowicz Marlena (2)

Chemik Police: Gajgał-Anioł Katarzyna (1), Bednarek-Kasza Agnieszka (15), Bełcik Izabela, Blagojević Jelena (2), Jagieło Aleksandra (12), Zaroślińska Katarzyna (21), Zenik Mariola (L) oraz Werblińska Anna (10), Montano Madelaynne (1), Smarzek Malwina, Veljković Stefana (8), Wołosz Joanna (1)

MVP: Katarzyna Zaroślińska

 

Polski Cukier Muszynianka Enea – Legionovia Legionowo

3:2 (25:17, 18:25, 20:25, 25:23, 15:6)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (16), Wawrzyniak Magdalena (7), Rabka Agnieszka (2), Sosnowska Justyna (10), Wójcik Aleksandra (13), Cvetanovic Marina (21), Medyńska Dorota (L) oraz Cikiriz Natasa (5), Łyszkiewicz Koleta (3), Wilk Dorota

Legionovia Legionowo: Mikołajewska Ewelina (8), Chojnacka Iga (14), Połeć Katarzyna (4), Grabka Alicja (9), Bociek Monika (20), Skiba Agata (9), Korabiec Anna (L), Adamek Adrianna (L) oraz Pacak Joanna (1), Rasińska Aleksandra, Wawrzyniak Katarzyna, Alagierska Klaudia (6), Bączyńska Anna (1)

MVP: Aleksandra Wójcik

Developres SkyRes Rzeszów – Budowlani Łódź

1:3 (17:25, 26:24, 21:25, 22:25)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (10), Hawryła Magdalena (6), Kaczmar Anna (3), Helić Adela (16), Mróz Katarzyna (10), Kaczorowska Klaudia (6), Nickowska Joanna (L), Borek Lucyna (L) oraz Żabińska Katarzyna (3), Śliwińska Ewa (7), Szczygieł Karolina, Flakus Patrycja

Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (15), Pycia Sylwia (13), Beier Heike (10), Grobelna Kaja (21), Vincourova Pavla (2), Grajber Martyna (13), Maj-Erwardt Paulina (L) oraz Tobiasz Ewelina, Twardowska Julia (2)

MVP: Sylwia Pycia

 

KSZO OSTROWIEC – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

2:3 (23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)

KSZO OSTROWIEC: Polak Ewelina (2), Ściurka Dorota (16), Kapturska Joanna (14), Soter Magdalena (14), Pierre Delicia (15), Piotrowska Julia (2), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Brzóska Roksana (2), Coliik Kamila (L), Szpak Paulina (1), Thaka Sava (5)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Scott Regan (18), Miros Anna (11), Ganszczyk Kamila (11), Kaliszuk Tamara (14), Sobolska Dominika (4), Castiglione Yael (6), Lemańczyk Izabela (L), Drabek Kinga (L) oraz Horka Helena (9), Dziękiewicz Eleonora (1), Paszek Daria (2)

MVP: Yael Castiglione

 

ŁKS Commercecon Łódź – Impel Wrocław

3:2 (25:16, 25:23, 15:25, 23:25, 15:8)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (14), Osadchuk Katarina (7), Bryda Katarzyna (12), Sielicka Katarzyna (9), Muhlsteinova Lucie (5), Kowalińska Izabela (26), Szyjka Izabella (L) oraz Oleksy Agata, Wołoszyn Agnieszka
Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (2), Ptak Monika (18), Konieczna Katarzyna (17), Hancock Micha (8), Mędrzyk Natalia (17), Sikorska Aleksandra (3), Sawicka Agata (L) oraz Courtney Megan (17), Stasiak Magdalena (L)

MVP: Ewa Kwiatkowska

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Giacomini Budowlani Toruń

1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 24:26)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Skrzypkowska Natalia (6), Pasznik Aleksandra (2), Mikyskova Sona (15), Trojan Aleksandra (8), Gryka Magdalena (4), Moskwa Kornelia (10), Mucha Emilia (15), Wojtowicz Mariola (L) oraz Staniucha-Szczurek Joanna (8), Wańczyk Aleksandra (5), Pasznik Aleksandra (2), Brzezińska Ewelina

Giacomini Budowlani Toruń: Paulava Marina (6), Lewandowska Anna (11), Wójcik Marta (9), Gierak Ilona (4), Ryznar Ewelina (16), Pavan Rebbeca (12), Nowak Agata (L), Martinez Franchi Morena (L) oraz Jasińska Gabriela, Polak Patrycja (15), Bimkiewicz Ewa, Janik Marta

MVP: Marta Wójcik

źródło: orlenliga.pl, oprac.: Jagoda Szydłowska

Facebook Comments