ORLEN Liga: Wyniki 9. kolejki spotkań

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wszystkich meczów 9. kolejki ORLEN Ligi. Pozycję lidera tabeli obroniły aktualne Mistrzynie Polski – Chemik Police, które po tie breaku pokonały trzeci w aktualnej klasyfikacji Impel Wrocław.

Budowlani Łódź – Atom Trefl Sopot

3:0 (25:14, 25:14, 25:17)

Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (9), Twardowska Julia (12), Pycia Sylwia (5), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (17), Vincourova Pavla (8), Grajber Martyna (8) oraz Pelc Sylwia (2), Kutyła Monika (1), Tobiasz Ewelina (1), Strózik Natalia, Beier Heike

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (3), Damaske Magdalena (9), Mras Dominika (3), Łukasik Justyna (3),Kulig Klaudia (L)  , Skorupa Małgorzata, Goliat Karolina (12) oraz Łukasik Martyna, Bednarek Karolina, Wójcik Alicja, Fedusio Monika (4), Bodasińska Anna (L)

MVP: Pavla Vincourova

Polski Cukier Muszynianka Enea – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:2 (25:23, 25:21, 22:25, 15:25, 15:12)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (13), Wawrzyniak Magdalena (21), Rabka Agnieszka (3), Sosnowska Justyna (11), Wójcik Aleksandra (15), Cvetanovic Marina (14) oraz Szabó Magdalena, Cikiriz Natasa, Łyszkiewicz Koleta (3), Wilk Dorota (1), Sredić Tanja

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (24), Paszek Daria (13), Weiss Kathleen (2), Ganszczyk Kamila (7), Kaliszuk Tamara (7), Sobolska Dominika (9), Drabek Kinga (L) oraz Miros Anna (2), Ciesiulewicz Marta (7), Castiglione Yael (4)

MVP:  Magdalena Wawrzyniak

Chemik Police – Impel Wrocław

3:2 (25:20, 18:25, 19:25, 25:23, 15:9)

Chemik Police: Gajgał-Anioł Katarzyna (2), Smarzek Malwina (8), Bełcik Izabela, Veljković Stefana (17), Jagieło Aleksandra (5), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (26) oraz Werblińska Anna (9), Montano Madelaynne, Bednarek-Kasza Agnieszka (5), Wołosz Joanna (2), Blagojević Jelena (2)

Impel Wrocław: Ptak Monika (10), Konieczna Katarzyna (17), Kąkolewska Agnieszka (18), Sawicka Agata (L), Mędrzyk Natalia (2), Hancock Micha (8), Courtney Megan (17) oraz Kossanyiova Andrea (10), Sikorska Aleksandra

MVP: Katarzyna Zaroślińska

PTPS Piła – Giacomini Budowlani Toruń

3:0 (25:18, 25:18, 25:19)

PTPS Piła: Austin Alexis (17), Kwiatkowska Anita (13), Ogoms Alicia (6), Babicz Agata (13), Dumancic Beta (8), Szubert Emilia (5), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Kucharska Sylwia

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (6), Paulava Marina (9), Wójcik Marta (2), Gierak Ilona (7), Ryznar Ewelina (2), Pavan Rebbeca (4), Martinez Franchi Morena (L) oraz Gancarz Aleksandra (1), Jasińska Gabriela, Lewandowska Anna (2), Polak Patrycja (6), Bimkiewicz Ewa

MVP: Agata Babicz

KS PAŁAC Bydgoszcz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:1 (25:19, 19:25, 25:22, 25:11)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (17), Misiuna Natalia (15), Krzywicka Ewelina (19), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (1), Śmieszek Małgorzata (11),  Pleśnierowicz Marlena (4) oraz Ziółkowska Marta, Maternia Jagoda (6), Bałdyga Paulina, Fojucik Weronika

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Wojtowicz Mariola (L), Skrzypkowska Natalia (5), Mikyskova Sona (17), Trojan Aleksandra (8), Gryka Magdalena (2), Moskwa Kornelia (4), Mucha Emilia (14) oraz Staniucha-Szczurek Joanna (10), Wańczyk Aleksandra (1), Pasznik Aleksandra, Szumera

MVP:  Marlena Pleśnierowicz

Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź

0:3 (16:25, 21:25, 22:25)

Legionovia Legionowo: Grzelak Klaudia (6), Mikołajewska Ewelina (6), Chojnacka Iga (6), Połeć Katarzyna (7), Grabka Alicja (2), Bociek Monika (14), Adamek Adrianna (L) oraz Rasińska Aleksandra, Wawrzyniak Katarzyna, Bączyńska Anna

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (12), Osadchuk Katarina (13), Bryda Katarzyna (3), Sielicka Katarzyna (15), Muhlsteinova Lucie (2), Kowalińska Izabela (16), Strasz Krystyna (L) oraz Oleksy Agata

MVP:  Lucie Muhlsteinova

Developres SkyRes Rzeszów – KSZO OSTROWIEC

3:0 (25:21, 25:9, 25:21)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (15), Żabińska Katarzyna (6), Kaczmar Anna (1), Helić Adela (17), Mróz Katarzyna (10), Kaczorowska Klaudia (5), Borek Lucyna (L) oraz Szczygieł Karolina, Nickowska Joanna (L), Flakus Patrycja (1), Paskova Miroslava (2)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (10), Stroiwąs Paulina (2), Ściurka Dorota (7), Kapturska Joanna (10), Szpak Paulina (3), Pauliukouskaya Volha (L), Piotrowska Julia (5), Colik Kamila (L), Polak Ewelina (1), Thaka Sava (3)

MVP:  Anna Kaczmar

Facebook Comments