ORLEN Liga: Wyniki 7. kolejki zmagań

7. kolejka ORLEN Ligi przeszła już do historii. Swoją świetną dyspozycję oraz pozycję lidera tabeli utrzymały siatkarki Budowlanych Łódź. W meczu na szczycie odprawiły Impel Wrocław, nie oddając im przy tym choćby jednego seta. Wyniki wszystkich meczów znajdziecie poniżej.

 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Atom Trefl Sopot

3:0 (25:15, 25:13, 25:16)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (7), Scott Regan (11), Dziękiewicz Eleonora (6), Paszek Daria (7), Lemańczyk Izabela (L), Ganszczyk Kamila (12), Castiglione Yael (4) oraz Miros Anna (2), Ciesiulewicz Marta (4)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (1), Bednarek Karolina, Damaske Magdalena (10), Goliat Karolina (1), Łukasik Justyna (3), Gajewska Natalia, Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna (3), Wójcik Alicja (1), Mras Dominika (1), Fedusio Monika (3)

MVP:  Kamila Ganszczyk

Budowlani Łódź – Impel Wrocław

3:0 (25:20, 25:19, 25:23)

Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (6), Pycia Sylwia (7), Beier Heike (10), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (17), Vincourova Pavla (4), Grajber Martyna (7) oraz Pelc Sylwia

Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (11), Ptak Monika (6), Konieczna Katarzyna (3), Kąkolewska Agnieszka (8), Sawicka Agata (L), Hancock Micha (5), Courtney Megan (14) oraz Kaczor Joanna (3), Bałucka Izabela, Mędrzyk Natalia, Stasiak Magdalena (L), Sikorska Aleksandra

MVP: Kaja Grobelna

Polski Cukier Muszynianka Enea – Giacomini Budowlani Toruń

3:1 (15:25, 25:18, 25:14, 25:22)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (14), Wawrzyniak Magdalena (13), Rabka Agnieszka, Sosnowska Justyna (5), Wójcik Aleksandra (12), Medyńska Dorota (L), Cvetanovic Marina (18) oraz Szabó Magdalena, Cikiriz Natasa (1), Wilk Dorota (1), Sredić Tanja (3)

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (9), Paulava Marina (14), Lewandowska Anna (10), Wójcik Marta (4), Gierak Ilona (8), Pavan Rebbeca (8), Martinez Franchi Morena (L) oraz Jasińska Gabriela, Polak Patrycja (2), Bimkiewicz Ewa (2), Ryznar Ewelina, Janik Marta

MVP: Dorota Medyńska 

Chemik Police – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:1 (25:19, 26:28, 25:15, 25:23)

Chemik Police: Montano Madelaynne (22), Gajgał-Anioł Katarzyna (10), Smarzek Malwina (16), Veljković Stefana (20), Wołosz Joanna (1), Jagieło Aleksandra (12), Krzos Aleksandra (L) oraz Bednarek-Kasza Agnieszka, Blagojević Jelena (1), Zaroślińska Katarzyna

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Wojtowicz Mariola (L), Skrzypkowska Natalia (9), Mikyskova Sona (22), Trojan Aleksandra (8), Gryka Magdalena (3), Moskwa Kornelia (9), Mucha Emilia (13) oraz Staniucha-Szczurek Joanna (2), Pasznik Aleksandra (1), Wilczek Aneta (1)

MVP:  Stefana Veljković

PTPS Piła – ŁKS Commercecon Łódź

3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:22)

PTPS Piła: Austin Alexis (17), Kwiatkowska Anita (15), Ogoms Alicia (15), Babicz Agata (8), Dumancic Beta (13), Szubert Emilia (2), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Kucharska Sylwia, Stencel Anna, Urban Oliwia

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (9), Osadchuk Katarina (10), Bryda Katarzyna (15), Oleksy Agata (16), Muhlsteinova Lucie (1), Kowalińska Izabela (18), Strasz Krystyna (L) oraz Tomczyk Patrycja, Wołoszyn Agnieszka

MVP: Alicia Ogoms

KS PAŁAC Bydgoszcz – KSZO OSTROWIEC

3:0 (25:17, 25:12, 25:19)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (10), Misiuna Natalia (8), Krzywicka Ewelina (15), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (8), Śmieszek Małgorzata (9), Pleśnierowicz Marlena (3) oraz Ziółkowska Marta, Portalska Karolina, Maternia Jagoda (3), Bałdyga Paulina

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (8), Polak Ewelina (2), Ściurka Dorota (5), Kapturska Joanna (6), Soter Magdalena (5), Pauliukouskaya Volha (L), Piotrowska Julia (2) oraz Colik Kamila, Stroiwąs Paulina, Szpak Paulina, Thaka Sava

MVP:  Marlena Pleśnierowicz

Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów

0:3 (23:25, 25:27, 16:25)

Legionovia Legionowo: Grzelak Klaudia (1), Chojnacka Iga (10), Połeć Katarzyna (8), Grabka Alicja (1), Bociek Monika (11), Adamek Adrianna (L), Skiba Agata oraz Korabiec Anna (L), Pacak Joanna, Rasińska Aleksandra (1), Wawrzyniak Katarzyna, Mikołajewska Ewelina (5), Bączyńska Anna (3)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (4), Hawryła Magdalena (6), Żabińska Katarzyna (11), Kaczmar Anna (1), Helić Adela (23), Kaczorowska Klaudia (10), Borek Lucyna (L) oraz Śliwińska Ewa (1), Nickowska Joanna (L), Mróz Katarzyna

MVP: Adela Helić

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments