ORLEN Liga: Wyniki 6. kolejki

Do poniedziałku mogliśmy śledzić zmagania siatkarek w 6. kolejce ORLEN Ligi. Kibice w trzech miastach mieli szanse obejrzeć pięciosetowe widowiska. Dzięki pewnemu zwycięstwu nad Giacomini Budowlanymi Toruń, łodzianki ponownie zajęły miejsce lidera. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami:

Atom Trefl Sopot – Legionovia Legionovo

3:2 (21:25, 25:19, 25:15, 17:25, 15:13)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (15), Skorupa Małgorzata (13), Damaske Magdalena (14), Goliat Karolina (16), Łukasik Justyna (12), Gajewska Natalia (4), Kulig Klaudia (L), Bodasińska Anna (L) oraz Grzmocińska Joanna, Łukasik Martyna (2), Bednarek Karolina, Mras Dominika, Fedusio Monika

Legionovia Legionovo: Wawrzyniak Katarzyna, Mikołajewska Ewelina (16), Chojnacka Iga (10), Połeć Katarzyna (9), Bociek Monika (23), Skiba Agata (2), Adamek Adrianna (L) oraz Grzelak Klaudia (3), Rasińska Aleksandra, Wawrzyniak Katarzyna, Grabka Alicja (2), Bączyńska Anna (1)

MVP: Małgorzata Skorupa

Developres SkyRes Rzeszów – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:2 (21:25, 25:18, 21:25, 25:13, 15:9)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (15), Żabińska Katarzyna (4), Kaczmar Anna (5), Helić Adela (26), Mróz Katarzyna (13), Kaczorowska Klaudia (14), Borek Lucyna (L) oraz Hawryła Magdalena (1), Szczygieł Karolina, Nickowska Joanna (L), Flakus Patrycja, Paskova Miroslava

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (13), Misiuna Natalia (16), Krzywicka Ewelina (18), Kuligowska Joanna (9), Śmieszek Małgorzata (10), Pleśnierowicz Marlena (2), Nowakowska Pola (L) oraz Ziółkowska Marta (1), Maternia Jagoda (6), Bałdyga Paulina

MVP: Adela Helić

 

KSZO OSTROWIEC – PTPS Piła

1:3 (20:25, 26:24, 20:25, 19:25)

KSZO OSTROWIEC: Ściurka Dorota (17), Kapturska Joanna (16), Szpak Paulina (2), Soter Magdalena (10), Pierre Delicia (7), Piotrowska Julia (3), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Brzóska Roksana (8), Polak Ewelina (2), Stroiwąs Paulina (1), Thaka Sava (1)

PTPS Piła: Austin Alexis (20), Kwiatkowska Anita (4), Ogoms Alicia (12), Babicz Agata (12), Dumancic Beta (11), Szubert Emilia (5), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Baran Żaneta (1), Urban Oliwia (2)

MVP: Alexis Austin

ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police

1:3 (18:25, 25:16, 24:26, 19:25)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (15), Osadchuk Katarina (7), Bryda Katarzyna (14), Oleksy Agata (15), Muhlsteinova Lucie (2), Kowalińska Izabela (16), Szyjka Izabella (L) oraz Pawłowska Anna

Chemik Police: Bednarek-Kasza Agnieszka, Smarzek Malwina (20), Veljković Stefana (17), Wołosz Joanna (2), Jagieło Aleksandra (11), Zaroślińska Katarzyna (20), Zenik Mariola (L) oraz Gajgał-Anioł Katarzyna (8), Blagojević Jelena

MVP: Katarzyna Zaroślińska

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Polski Cukier Muszynianka Enea

3:0 (25:13, 25:19, 25:15)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Skrzypkowska Natalia (10), Mikyskova Sona (15), Trojan Aleksandra (3), Gryka Magdalena (8), Moskwa Kornelia (11), Mucha Emilia (13), Wojtowicz Mariola (L) oraz Staniucha-Szczurek Joanna, Wilczek Aneta

Polski Cukier Muszynianka Enea: Wawrzyniak Magdalena (17), Rabka Agnieszka (1), Sosnowska Justyna (3), Wójcik Aleksandra (2), Cvetanovic Marina (3), Sredić Tanja (3), Medyńska Dorota (L) oraz Szabó Magdalena, Savić Maja (4), Cikiriz Natasa, Łyszkiewicz Koleta (1), Wilk Dorota

MVP: Sona Mikyskova

 

 

Giacomini Budowlani Toruń – Budowlani Łódź

0:3 (16:25, 18:25, 17:25)

Giacomini Budowlani Toruń: Lewandowska Anna (2), Polak Patrycja (3), Wójcik Marta (4), Gierak Ilona (2), Ryznar Ewelina (2), Pavan Rebbeca (13), Martinez Franchi Morena (L) oraz Wojcieska Sylwia (4), Gancarz Aleksandra, Paulava Marina, Janik Marta (6)

Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (9), Pycia Sylwia (8), Beier Heike (15), Grobelna Kaja (6), Vincourova Pavla (5), Grajber Martyna (10), Maj-Erwardt Paulina (L) oraz Pelc Sylwia, Kutyła Monika (2), Tobiasz Ewelina

MVP: Heike Beier

Impel Wrocław -Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

2:3 (23:25, 25:21, 24:26, 25:18, 12:15)

Impel Wrocław: Ptak Monika (8), Konieczna Katarzyna (26), Kąkolewska Agnieszka (14), Hancock Micha (12), Mędrzyk Natalia (16), Courtney Megan (13), Kossanyiova Andrea (L), Stasiak Magdalena (L) oraz Sikorska Aleksandra

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (32), Scott Regan (11), Dziękiewicz Eleonora (6), Ganszczyk Kamila (13), Kaliszuk Tamara (9), Castiglione Yael (4), Drabek Kinga (L) oraz Miros Anna, Paszek Daria, Ciesiulewicz Marta (2), Weiss Kathleen

MVP: Kinga Drabek

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments