ORLEN Liga: Wyniki 5. kolejki spotkań

Zakończyła się właśnie 5. kolejka ORLEN Ligi. W tej kolejce swoje pierwsze ligowe zwycięstwo zanotowały siatkarki z Piły. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem wyników:

Atom Trefl Sopot – Impel Wrocław

1:3 (13:25, 26:24, 18:25, 22:25)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (11), Skorupa Małgorzata (4), Damaske Magdalena (14), Goliat Karolina (5), Łukasik Justyna (14), Gajewska Natalia (2), Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna (5), Szczyrba Daria, Wójcik Alicja, Mras Dominika (1), Fedusio Monika (2)

Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (9), Ptak Monika (14), Konieczna Katarzyna (8), Kąkolewska Agnieszka (18), Sawicka Agata (L), Hancock Micha (8), Courtney Megan (24) oraz Cembrzyńska Barbara, Mędrzyk Natalia (6), Sikorska Aleksandra

MVP: Micha Hancock

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Giacomini Budowlani Toruń

0:0 (mecz zostanie rozegrany 23 listopada)

Budowlani Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:2 (25:20, 25:17, 18:25, 23:25, 15:10)

Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (13), Tobiasz Ewelina (6), Pycia Sylwia (8), Beier Heike (17), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (17), Grajber Martyna (12) oraz Pelc Sylwia, Vincourova Pavla (1)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Perlińska Natalia (3), Wojtowicz Mariola (L), Mikyskova Sona (19), Trojan Aleksandra (6), Gryka Magdalena (4), Brzezińska Ewelina (4), Mucha Emilia (17) oraz Skrzypkowska Natalia (7), Pasznik Aleksandra, Moskwa Kornelia (6)

MVP: Heike Beier

Polski Cukier Muszynianka Enea – ŁKS Commercecon Łódź

3:2 (23:25, 23:25, 25:20, 26:24, 15:9)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Wawrzyniak Magdalena (11), Rabka Agnieszka (4), Sosnowska Justyna (12), Wójcik Aleksandra (23), Medyńska Dorota (L), Cvetanovic Marina (18), Sredić Tanja (11) oraz Szabó Magdalena (1), Cikiriz Natasa (2), Łyszkiewicz Koleta, Wilk Dorota

ŁKS Commercecon Łódź: Szyjka Izabella (L), Kwiatkowska Ewa (13), Osadchuk Katarina (14), Bryda Katarzyna (15), Sielicka Katarzyna (8), Muhlsteinova Lucie (1), Kowalińska Izabela (19) oraz Rafałko Julita, Oleksy Agata (3), Wołoszyn Agnieszka (2), Pawłowska Anna (L)

MVP: Dorota Medyńska

Chemik Police – KSZO OSTROWIEC

3:1 (25:13, 25:15, 21:25, 25:14)

Chemik Police: Montano Madelaynne (15), Gajgał-Anioł Katarzyna (6), Bednarek-Kasza Agnieszka (12), Smarzek Malwina (16), Wołosz Joanna (2), Blagojević Jelena (9), Krzos Aleksandra (L) oraz Bełcik Izabela (5), Stysiak Magdalena (2), Abramajtys Nikola, Jagieło Aleksandra (1), Zaroślińska Katarzyna

KSZO OSTROWIEC: Ściurka Dorota (13), Kapturska Joanna (6), Szpak Paulina, Soter Magdalena (5), Pierre Delicia, Pauliukouskaya Volha (L), Piotrowska Julia (3) oraz Brzóska Roksana (9), Colik Kamila (L), Polak Ewelina (5), Stroiwąs Paulina (3), Thaka Sava (2)

MVP:  Aleksandra Krzos

PTPS Piła – Developres SkyRes Rzeszów 

3:2 (25:21, 27:25, 21:25, 17:25, 15:8)

PTPS Piła: Austin Alexis (25), Kwiatkowska Anita (8), Ogoms Alicia (7), Babicz Agata (14), Dumancic Beta (14), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Baran Żaneta, Stencel Anna, Urban Oliwia

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (15), Żabińska Katarzyna (7), Kaczmar Anna (7), Helić Adela (24), Mróz Katarzyna (12), Kaczorowska Klaudia (12), Borek Lucyna (L) oraz Hawryła Magdalena, Śliwińska Ewa (2)

MVP: Agata Babicz

KS PAŁAC Bydgoszcz – Legionovia Legionowo

3:0 (25:23, 25:16, 25:15)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (7), Misiuna Natalia (13), Krzywicka Ewelina (12), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (7), Śmieszek Małgorzata (11), Pleśnierowicz Marlena (3) oraz Ziółkowska Marta (1), Portalska Karolina, Maternia Jagoda (3), Bałdyga Paulina

Legionovia Legionowo: Mikołajewska Ewelina (5), Chojnacka Iga (4), Połeć Katarzyna (1), Grabka Alicja (1), Bociek Monika (10), Adamek Adrianna (L), Skiba Agata (3) oraz Pacak Joanna (4), Grzelak Klaudia, Rasińska Aleksandra (4), Wawrzyniak Katarzyna, Bączyńska Anna

MVP:  Marlena Pleśnierowicz

Facebook Comments