ORLEN Liga: Wyniki 23 kolejki zmagań

23. kolejka ORLEN Ligi przeszła już do historii. W ostatnim meczu Grot Budowlani Łódź zapisały na swoim koncie kolejne trzy oczka. Mimo korzystnego wyniku dla łodzianek, to siatkarki z Muszyny mogły odnieść dziś pewne zwycięstwo, lecz nie zdołały wykorzystać swoich szans. Wciąż niepokonane pozostają zawodniczki Chemika Police, które bez straty seta pokonały swoje rywalki i z dużą przewagą nad resztą drużyn górują w ligowej tabeli.

KSZO OSTROWIEC – Atom Trefl Sopot

3:2 (17:25, 25:12, 22:25, 26:24, 15:10)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (17), Polak Ewelina, Stroiwąs Paulina (9), Ściurka Dorota (23), Kapturska Joanna (25), Soter Magdalena (8), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Colik Kamila, Szałankiewicz Katarzyna, Urbańska Zuzanna (L)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (14), Skorupa Małgorzata (9), Damaske Magdalena (4), Goliat Karolina (18), Łukasik Justyna (9), Gajewska Natalia (1), Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna (2), Wójcik Alicja, Mras Dominika, Fedusio Monika (8)

MVP:  Dorota Ściurka

Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź

3:0 (25:18, 25:15, 25:18)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (14), Żabińska Katarzyna (7), Kaczmar Anna (3), Helić Adela (17), Mróz Katarzyna (6), Kaczorowska Klaudia (7), Borek Lucyna (L)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (6), Oleksy Agata (7), Sielicka Katarzyna (10), Muhlsteinova Lucie (6), Kowalińska Izabela (8), Strasz Krystyna (L), Wołoszyn Agnieszka (2) oraz Szyjka Izabella (L), Osadchuk Katarina (1), Rafałko Julita, Tomczyk Patrycja

MVP: Adela Helić

Legionovia Legionowo – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

2:3 (25:11, 23:25, 23:25, 25:22, 13:15)

Legionovia Legionowo: Korabiec Anna (L), Mikołajewska Ewelina (15), Chojnacka Iga (9), Grabka Alicja (2), Bociek Monika (23), Alagierska Klaudia (7), Bączyńska Anna (26) oraz Pacak Joanna, Rasińska Aleksandra (2), Wawrzyniak Katarzyna, Adamek Adriana

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Staniucha-Szczurek Joanna (4), Wojtowicz Mariola (L), Pencova Jaroslava (9), Mikyskova Sona (16), Trojan Aleksandra, Gryka Magdalena (3), Mucha Emilia (22) oraz Skrzypkowska Natalia (1), Handley Erica, Brzezińska Ewelina (4), Moskwa Kornelia (10)

MVP: Emilia Mucha

KS PAŁAC Bydgoszcz – Giacomini Budowlani Toruń

1:3 (19:25, 25:16, 20:25, 23:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Misiuna Natalia (10), Krawulska Natalia (13), Krzywicka Ewelina (19), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (9), Śmieszek Małgorzata (11), Pleśnierowicz Marlena (4) oraz Jagodzińska Magda, Ziółkowska Marta, Bałdyga Paulina

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (11), Paulava Marina (9), Polak Patrycja (10), Wójcik Marta (4), Ryznar Ewelina, Pavan Rebbeca (18), Martinez Franchi Morena (L) oraz Jasińska Gabriela, Bimkiewicz Ewa (1), Nowak Agata

MVP:  Marta Wójcik

Enea PTPS Piła – Impel Wrocław

0:3 (7:25, 27:29, 16:25)

Enea PTPS Piła: Austin Alexis (10), Kwiatkowska Anita (5), Ogoms Alicia (3), Babicz Agata (8), Dumancic Beta (3), Szubert Emilia (1), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Baran Żaneta (1), Kukulska Adrianna, Stencel Anna (3), Urban Oliwia

Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (8), Ptak Monika (11), Konieczna Katarzyna (8), Kąkolewska Agnieszka (8), Hancock Micha (10), Stenzel Maria (L) oraz Cembrzyńska Barbara, Kaczor Joanna (2), Bałucka Izabela (2), Wysocka Adrianna, Stasiak Magdalena (L)

MVP: Monika Ptak

Chemik Police – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:18, 2518, 26:24)

Chemik Police: Werblińska Anna (12), Bednarek-Kasza Agnieszka (10), Veljković Stefana (9), Wołosz Joanna, Blagojević Jelena (8), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (19) oraz Zenik Mariola (L), Jagieło Aleksandra

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (12), Paszek Daria (10), Lemańczyk Izabela (L), Weiss Kathleen, Ganszczyk Kamila, Kaliszuk Tamara, Sikorska Aleksandra (7) oraz Dziękiewicz Eleonora (4), Ciesiulewicz Marta (4), Drabek Kinga, Castiglione Yael (1)

MVP: Katarzyna Zaroślińska

Polski Cukier Muszynianka – Grot Budowlani Łódź

1:3 (25:27, 24:26, 25:21, 18:25)

Polski Cukier Muszynianka: Savić Maja (12), Wawrzyniak Magdalena (15), Sosnowska Justyna (6), Wójcik Aleksandra (2), Medyńska Dorota (L), Wilk Dorota (3), Cvetanovic Marina (13) oraz Szabó Magdalena, Grejman Anna (5), Cikiriz Natasa (1), Sredić Tanja (1)

Grot Budowlani Łódź: Pelc Sylwia (6), Pycia Sylwia (8), Beier Heike (20), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (25), Vincourova Pavla (3), Grajber Martyna (7) oraz Tobiasz Ewelina, Twardowska Julia (4), Strózik Natalia (1)

MVP: Paulina Maj-Erwardt

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments