ORLEN Liga: Wyniki 22. kolejki

W ramach 22. kolejki ORLEN Ligi do rozegrania pozostał jeszcze mecz pomiędzy Impelem Wrocław a Chemikiem Police. Został on jednak przełożony na 8. marca, więc już dzisiaj podsumujemy pozostałe spotkania z ostatnich dni. Atomówki podzieliły się punktami z ekipą Grot Budowlani Łódź, a w pozostałych meczach zwyciężczynie zgarnęły na swoje konta po trzy punkty.

Atom Trefl Sopot 2:3 Grot Budowlani Łódź (7:25, 18:25, 25:23, 25:17, 8:15)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (8), Łukasik Martyna, Skorupa Małgorzata (4), Wójcik Alicja (9), Gajewska Natalia (1), Fedusio Monika (12), Bodasińska Anna (L) oraz Goliat Karolina (19), Mras Dominika (1), Kulig Klaudia, Grzmocińska Joanna (L)
Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (14), Twardowska Julia (12), Pycia Sylwia (4), Grobelna Kaja (27), Vincourova Pavla (5), Grajber Martyna (7), Maj-Erwardt Paulina (L) oraz Pelc Sylwia (3), Tobiasz Ewelina (1), Strózik Natalia (5), Beier Heike (4)
MVP: Kaja Grobelna

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (14), Dziękiewicz Eleonora (11), Paszek Daria (13), Weiss Kathleen (2), Ganszczyk Kamila (8), Kaliszuk Tamara (15), Lemańczyk Izabela (L)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Savić Maja (3), Wawrzyniak Magdalena (8), Rabka Agnieszka (1), Wójcik Aleksandra (6), Cvetanovic Marina (12), Sredić Tanja (4), Medyńska Dorota (L) oraz Szabó Magdalena, Grejman Anna (4)
MVP: Kathleen Weiss

Giacomini Budowlani Toruń – Enea PTPS Piła 3:1 (19:25, 25:17, 25:22, 25:8)

Giacomini Budowlani Toruń: Paulava Marina (11), Lewandowska Anna, Polak Patrycja (8), Wójcik Marta (8), Ryznar Ewelina (7), Pavan Rebbeca (21), Martinez Franchi Morena (L) oraz Wojcieska Sylwia (10), Janik Marta (1), Nowak Agata
Enea PTPS Piła: Kwiatkowska Anita (8), Stencel Anna (7), Babicz Agata (9), Dumancic Beta (8), Szubert Emilia (2), Urban Oliwia (13), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina (1), Kucharska Sylwia
MVP: Rebecca Pavan

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (25:17, 17:25, 25:21, 28:26)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Staniucha-Szczurek Joanna (9), Pencova Jaroslava (8), Handley Erica (3), Mikyskova Sona (13), Trojan Aleksandra (5), Mucha Emilia (21), Wojtowicz Mariola (L) oraz Moskwa Kornelia (4), Skrzypkowska Natalia (1), Gryka Magdalena, Brzezińska Ewelina
KS PAŁAC Bydgoszcz: Misiuna Natalia (15), Krawulska Natalia (10), Krzywicka Ewelina (16), Kuligowska Joanna (7), Śmieszek Małgorzata (15), Pleśnierowicz Marlena (3), Nowakowska Pola (L) oraz Jagodzińska Magda (2), Fojucik Weronika
MVP: Emilia Mucha

ŁKS Commercecon Łódź – Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 27:25, 25:23)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (10), Oleksy Agata (5), Sielicka Katarzyna (14), Muhlsteinova Lucie (2), Kowalińska Izabela (21), Wołoszyn Agnieszka (4), Strasz Krystyna (L) oraz Bryda Katarzyna (4)
Legionovia Legionowo: Mikołajewska Ewelina (10), Chojnacka Iga (4), Połeć Katarzyna (6), Grabka Alicja (1), Bociek Monika (17), Bączyńska Anna (8), Korabiec Anna (L) oraz Wawrzyniak Katarzyna, Pacak Joanna i Adamek Adriana
MVP: Izabela Kowalińska

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:22, 18:25, 20:25, 14:25)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Brzóska Roksana (12), Polak Ewelina (2), Stroiwąs Paulina (9), Ściurka Dorota (8), Kapturska Joanna (19), Soter Magdalena (4), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Szpak Paulina (3), Szałankiewicz Katarzyna (1), Thaka Sava, Jocić Aleksandra (2), Piotrowska Julia
Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (15), Żabińska Katarzyna (7), Kaczmar Anna (8), Helić Adela (19), Mróz Katarzyna (15), Kaczorowska Klaudia (9), Borek Lucyna (L) oraz Śliwińska Ewa (1), Paskova Miroslava (1)
MVP: Katarzyna Mróz

Mecz Impel Wrocław – Chemik Police odbędzie się 8. marca o godzinie 18:00.

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments