ORLEN Liga: Wyniki 21. kolejki spotkań

Zakończyła się właśnie 21. kolejka w ORLEN Lidze. Jedynie w Legionowie kibice byli świadkami pięciosetowego boju. W pozostałych spotkaniach zwyciężczynie dość szybko uporały się ze swoimi rywalkami.

Chemik Police – Giacomini Budowlani Toruń

3:1 (23:25, 26:24, 25:23, 25:17)

Chemik Police: Werblińska Anna (4), Bednarek-Kasza Agnieszka (9), Smarzek Malwina (19), Veljković Stefana (9), Wołosz Joanna (7), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (25) oraz Gajgał-Anioł Katarzyna (1), Bełcik Izabela, Blagojević Jelena (11), Jagieło Aleksandra

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (10), Paulava Marina (11), Lewandowska Anna (3), Polak Patrycja (17), Wójcik Marta (3), Nowak Agata (L), Pavan Rebbeca (25) oraz Jasińska Gabriela, Bimkiewicz Ewa (2), Ryznar Ewelina (3), Janik Marta, Martinez Franchi Morena

MVP:  Jelena Blagojević

Polski Cukier Muszynianka – Impel Wrocław

0:3 (21:25, 23:25, 22:25)

Polski Cukier Muszynianka: Savić Maja (12), Wawrzyniak Magdalena (1), Rabka Agnieszka (2), Sosnowska Justyna (7), Wójcik Aleksandra (9), Medyńska Dorota (L), Cvetanovic Marina (11) oraz  Szabó Magdalena (1), Grejman Anna, Cikiriz Natasa (4)

Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (10), Ptak Monika (9), Konieczna Katarzyna (15), Kąkolewska Agnieszka (9), Hancock Micha (3), Mędrzyk Natalia (10), Courtney Megan (L) oraz Cembrzyńska Barbara, Kaczor Joanna, Stasiak Magdalena (L)

MVP: Katarzyna Konieczna

Developres SkyRes Rzeszów – Atom Trefl Sopot

3:0 (25:12, 25:17, 25:17)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (21), Żabińska Katarzyna (8), Kaczmar Anna (1), Helić Adela (19), Mróz Katarzyna (8), Kaczorowska Klaudia (6), Borek Lucyna (L)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (8), Skorupa Małgorzata (3), Damaske Magdalena (2), Goliat Karolina (7), Łukasik Justyna (1), Gajewska Natalia (1), Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna (4), Bednarek Karolina (2), Wójcik Alicja (2), Mras Dominika, Fedusio Monika (2), Bodasińska Anna (L)

MVP: Kremena Kamenova

Legionovia Legionowo – KSZO OSTROWIEC

3:2 (25:21, 25:20, 21:25, 17:25, 15:9)

Legionovia Legionowo: Korabiec Anna (L), Mikołajewska Ewelina (5), Chojnacka Iga (16), Połeć Katarzyna (10), Grabka Alicja (1), Bociek Monika (30), Bączyńska Anna (18) oraz Pacak Joanna, Grzelak Klaudia, Adamek Adriana

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (18), Polak Ewelina (8), Stroiwąs Paulina (2), Ściurka Dorota (2), Kapturska Joanna (8), Soter Magdalena (8), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Colik Kamila (L), Szpak Paulina (1), Szałankiewicz Katarzyna (11), Thaka Sava (7), Jocić Aleksandra (1)

MVP: Monika Bociek

 Grot Budowlani Łódź – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:15, 25:23, 25:8)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (6), Pycia Sylwia (8), Beier Heike (13), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (17), Vincourova Pavla (7), Grajber Martyna (9) oraz Twardowska Julia, Strózik Natalia

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (7), Paszek Daria (1), Lemańczyk Izabela (L), Ganszczyk Kamila (6), Kaliszuk Tamara (6), Castiglione Yael, Sikorska Aleksandra (2) oraz Cabrera Noris (1), Ciesiulewicz Marta (3), Weiss Kathleen

MVP: Kaja Grobelna

KS PAŁAC Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź

0:3 (17:25, 13:25, 17:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (1), Misiuna Natalia (5), Krawulska Natalia, Krzywicka Ewelina (5), Nowakowska Pola (L), Śmieszek Małgorzata (6), Pleśnierowicz Marlena oraz Kuligowska Joanna (4), Bałdyga Paulina (1)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (6), Oleksy Agata (5), Sielicka Katarzyna (8), Muhlsteinova Lucie (1), Kowalińska Izabela (1), Strasz Krystyna (L), Wołoszyn Agnieszka (2) oraz Szyjka Izabella (L)

MVP: Izabela Kowalińska

Enea PTPS Piła – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

1:3 (15:25, 25:19, 18:25, 16:25)

Enea PTPS Piła: Kwiatkowska Anita (1), Baran Żaneta (4), Ogoms Alicia (7), Babicz Agata (15), Dumancic Beta (12), Szubert Emilia (1), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Kucharska Sylwia, Austin Alexis (13), Stencel Anna, Kucińska Zuzanna (L), Urban Oliwia

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Staniucha-Szczurek Joanna (9), Wojtowicz Mariola (L), Pencova Jaroslava (10), Handley Erica (6), Mikyskova Sona (14), Trojan Aleksandra (10), Mucha Emilia (14)oraz Skrzypkowska Natalia (1), Gryka Magdalena, Brzezińska Ewelina

MVP: Aleksandra Trojan

źródło: orlenliga.pl, BKS Profi Credit Bielsko-Biała

Fot. orlenliga.pl

Facebook Comments