ORLEN Liga: Wyniki 20. kolejki

Za nami już 20. kolejka w ORLEN Lidze. Zwyciężczynie prawie wszystkich meczów zapisały na swoich kontach komplet punktów. W hicie kolejki Impel Wrocław zrewanżował się siatkarkom z Łodzi za ostatnie porażki.

Giacomini Budowlani Toruń – Polski Cukier Muszynianka

3:0 (25:20, 25:19, 25:21)

Giacomini Budowlani Toruń: Paulava Marina (7), Lewandowska Anna (9), Polak Patrycja (10), Wójcik Marta (5), Ryznar Ewelina (11), Pavan Rebbeca (16), Martinez Franchi Morena (L) oraz Janik Marta, Nowak Agata

Polski Cukier Muszynianka: Savić Maja (10), Wawrzyniak Magdalena (14), Wójcik Aleksandra (2), Medyńska Dorota (L), Wilk Dorota (1), Cvetanovic Marina (14), Sredić Tanja (4) oraz Szabó Magdalena, Rabka Agnieszka (1), Cikiriz Natasa

MVP:  Marta Wójcik

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Chemik Police

1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 17:25)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Wojtowicz Mariola (L), Handley Erica (5), Mikyskova Sona (15), Trojan Aleksandra (4), Brzezińska Ewelina (6), Moskwa Kornelia (7), Mucha Emilia (20) oraz Staniucha-Szczurek Joanna, Wańczyk Aleksandra, Skrzypkowska Natalia (2), Gryka Magdalena

Chemik Police: Zenik Mariola (L), Montano Madelaynne (21), Gajgał-Anioł Katarzyna (9), Bednarek-Kasza Agnieszka (12), Bełcik Izabela (4), Blagojević Jelena (12), Jagieło Aleksandra (12) oraz Werblińska Anna, Wołosz Joanna

MVP: Madelaynne Montano

ŁKS Commercecon Łódź – Enea PTPS Piła

3:1 (25:17, 25:18, 21:25, 25:17)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (8), Osadchuk Katarina (6), Oleksy Agata (10), Sielicka Katarzyna (22), Muhlsteinova Lucie (3), Kowalińska Izabela (22), Krystyna Strasz (L) oraz Bryda Katarzyna, Tomczyk Patrycja

Enea PTPS Piła: Piśla Karolina (2), Kwiatkowska Anita (8), Ogoms Alicia (15), Babicz Agata (13), Dumancic Beta (6), Szubert Emilia (1), Markiewicz Alicja (L) oraz Kucharska Sylwia (1), Stencel Anna (1), Urban Oliwia

MVP: Lucie Muhlsteinova

KSZO OSTROWIEC – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:2 (12:25, 25:19, 25:13, 18:25, 15:9)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (15), Polak Ewelina (7), Stroiwąs Paulina (7), Ściurka Dorota (7), Kapturska Joanna (26), Soter Magdalena (12), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Szpak Paulina, Jocić Aleksandra, Piotrowska Julia

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (17), Misiuna Natalia (11), Krawulska Natalia (8), Krzywicka Ewelina (17), Nowakowska Pola (L), Śmieszek Małgorzata (10), Pleśnierowicz Marlena (3) oraz Ziółkowska Marta, Kuligowska Joanna, Bałdyga Paulina, Dąbrowska Daria

MVP: Joanna Kapturska

Developres SkyRes Rzeszów – Legionovia Legionowo

3:0 (25:20, 25:19, 25:16)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (10), Żabińska Katarzyna (9), Kaczmar Anna (6), Helić Adela (15), Mróz Katarzyna (7), Kaczorowska Klaudia (12), Borek Lucyna (L) oraz Szczygieł Karolina, Paskova Miroslava (1)

Legionovia Legionowo: Korabiec Anna (L), Rasińska Aleksandra (3), Mikołajewska Ewelina (2), Chojnacka Iga (8), Połeć Katarzyna (3), Grabka Alicja (2), Bociek Monika (15) oraz Adamek Adrianna (L), Zakościelna Barbara, Pacak Joanna (6), Grzelak Klaudia, Bączyńska Anna (3)

MVP: Anna Kaczmar

Atom Trefl Sopot – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

1:3 (22:25, 16:25, 25:16, 17:25)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (8), Skorupa Małgorzata (1), Damaske Magdalena (11), Goliat Karolina (15), Łukasik Justyna (8), Gajewska Natalia (2), Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna (1), Bednarek Karolina, Wójcik Alicja (8), Mras Dominika (3), Fedusio Monika

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (16), Paszek Daria (8), Lemańczyk Izabela (L), Weiss Kathleen (2), Ganszczyk Kamila (12), Kaliszuk Tamara (14), Sikorska Aleksandra (18) oraz Ciesiulewicz Marta, Drabek Kinga (L), Castiglione Yael (6)

MVP: Kamila Ganszczyk

Impel Wrocław – Grot Budowlani Łódź

3:1 (25:19, 25:23, 23:25, 25:21)

Impel Wrocław: Ptak Monika (11), Konieczna Katarzyna (12), Kąkolewska Agnieszka (10), Hancock Micha (3), Mędrzyk Natalia (9), Courtney Megan, Sawicka Agata (L) oraz Kossanyiova Andrea (1), Kaczor Joanna, Stasiak Magdalena (L)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (11), Pycia Sylwia (6), Beier Heike (9), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (13), Vincourova Pavla (3), Grajber Martyna (2) oraz Tobiasz Ewelina (1), Twardowska Julia (3), Strózik Natalia

MVP: Monika Ptak

źródło, foto.: orlenliga.pl

Facebook Comments