ORLEN Liga: Wyniki 17. kolejki

Poniżej prezentujemy wyniki zakończonej właśnie 17. kolejki ORLEN Ligi. 

KSZO OSTROWIEC – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:1 (25:23, 19:25, 25:19, 27:25)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (15), Polak Ewelina (2), Bednarek Karolina (11), Ściurka Dorota (17),  Korabiec Anna (L), Bulbak Angelika (L), Piotrowska Julia (3), Szczygioł Sandra (17) oraz Mielczarek Beata,  Szpak Paulina (1), Dybek Kinga (1)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Minicz Dominika (6),  Misiuna Natalia (16), Krzywicka Ewelina (8), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (14), Śmieszek Małgorzata (16), Pleśnierowicz Marlena (4) oraz Bałdyga Paulina, Fojucik Weronika (4)

MVP: Roksana Brzóska

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała – PTPS Piła

1:3 (25:19, 14:25, 11:25, 19:25)

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała:  Horka Helena (7),  Wojtowicz Mariola (L), Lis Małgorzata (9),  Trojan Aleksandra (8),  Radosova Nikola (9), Mucha Emilia (8),  Castiglione Yael (4) oraz Motyka Beata (L),  Pasznik Aleksandra, Bamber-Laskowska Natalia (7), Strózik Natalia (3), Moskwa Kornelia (3),  Łyszkiewicz Koleta

PTPS Piła: Skorupa Małgorzata (16), Kwiatkowska Anita (8), Sobczak Joanna (14), Babicz Agata (17), Pauliukouskaya Volha (L),  Wilk Dorota (1), Leggs Kiesha (14)

MVP: Agata Babicz

Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów

3:2 (25:16, 23:25, 25:21, 24:26, 15:11)

Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (18), Twardowska Julia (27), Pycia Sylwia (12), Beier Heike (12), Vincourova Pavla (2), Grajber Martyna (10), Medyńska Dorota (L) oraz Tobiasz Ewelina (1), Woźniczka Magdalena, Brzezińska Ewelina (2)

Developres SkyRes Rzeszów: Cabajewska Ewa (3),  Otasević Ana (3), Kapturska Joanna (27), Hawryła Magdalena (12), Śliwińska Ewa (13), Boncheva Vesela, Skiba Agata (11), Borek Lucyna (L) oraz Warzocha Katarzyna (3), Raczyńska Justyna, Głaz Paulina,  Jagodzińska Magda

MVP: Julia Twardowska

Legionovia Legionowo – Chemik Police

0:3 (12:25, 19:25, 18:25)

Legionovia Legionowo: Smarzek Malwina (11),  Paszek Daria, Gajewska Natalia,  Chojnacka Iga (2), Połeć Katarzyna (3), Adamek Adrianna (L), Grzelak Klaudia (4) oraz Szubert Emilia,  Wójcik Aleksandra (7), Pacak Joanna (1), Bociek Monika, Grabka Alicja (1), Rasińska Aleksandra

Chemik Police: Gajgał-Anioł Katarzyna (8), Bełcik Izabela (4), Peńa Yonkaira Paola (10),  Kowalińska Izabela (15), Mróz Katarzyna (7), Jagieło Aleksandra (12), Maj-Erwardt Paulina (L)

MVP: Kowalińska Izabela

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – PGE Atom Trefl Sopot

2:3 (27:25, 23:25, 13:25, 25:19, 14:16)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Urban Katarzyna (L), Różycka Karolina (10), Dziękiewicz Eleonora (9),  Popović Sanja (19), Hancock Micha (7), Ganszczyk Kamila (9), McClendon Deja (12) oraz  Staniucha-Szczurek Joanna, Piekarczyk Natalia, Kaliszuk Tamara (1), Drabek Kinga (L), Pavan Rebbeca (9)

PGE Atom Trefl Sopot: Tokarska Maja (1), Balkestein-Grothues Maret (11), Radenkovic Danica (2), Durajczyk Agata (L), Cooper Brittnee (9),  Kaczorowska Klaudia (12),  Zaroślińska Katarzyna (28) oraz Djerisilo Ivana (2), Damaske Magdalena (6), Efimienko Zuzanna (5), Kaczmar Anna (1), Łukasik Justyna

MVP: Zaroślińska Katarzyna

Impel Wrocław – Polski Cukier Muszynianka Enea

3:0 (26:24, 25:21, 25:15)

Impel Wrocław: Ptak Monika (3), Hildebrand Kristin (12), Sikorska Aleksandra (5),  Radecka Milena (4),  Skowrońska-Dolata Katarzyna (19),  Costagrande Karolina (13), Durr Lenka (L) oraz Kaczor Joanna, Sawicka Agata (L), Gryka Magdalena

Polski Cukier Muszynianka Enea:  Pelc Sylwia (5), Savić Maja (7), Grejman Anna (5), Krzos Aleksandra (L),  Helić Adela (11), Kurnikowska Natalia (4), Milovits Julia (1) oraz Skrzypkowska Natalia (1), Szczygieł Karolina (1),  Ciaszkiewicz-Lach Karolina (3), Śliwa Izabela (L), Sosnowska Justyna, Hatala Kinga

MVP: Milena Radecka

Facebook Comments