ORLEN Liga: Wyniki 17. kolejki spotkań

Zakończyła się dziś 17. kolejka ORLEN Ligi. W zdecydowanej większości spotkań zwyciężczynie zgarnęły komplet punktów. Jedynie w Muszynie doszło do ich podziału. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem wyników:

KS PAŁAC Bydgoszcz – Atom Trefl Sopot

1:3 (16:25, 25:23, 26:28, 21:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (18), Misiuna Natalia (6), Krzywicka Ewelina (10), Maternia Jagoda (13), Śmieszek Małgorzata (13), Pleśnierowicz Marlena (6), Krawulska Natalia (L) oraz Ziółkowska Marta, Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (3), Bałdyga Paulina, Fojucik Weronika, Dąbrowska Daria

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (14), Skorupa Małgorzata (7), Damaske Magdalena (22), Goliat Karolina (9), Łukasik Justyna (11), Gajewska Natalia (1), Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna (7), Bednarek Karolina

MVP: Magdalena Damaske

Enea PTPS Piła – Legionovia Legionowo

3:0 (25:20, 25:21, 25:18)

Enea PTPS Piła: Austin Alexis (11), Kwiatkowska Anita (15), Stencel Anna (5), Ogoms Alicia (7), Babicz Agata (12), Szubert Emilia (2), Markiewicz Alicja (L) oraz Baran Żaneta

Atom Trefl Sopot: Korabiec Anna (L), Rasińska Aleksandra (2), Mikołajewska Ewelina (4), Chojnacka Iga (7), Grabka Alicja (2), Bociek Monika (12), Alagierska Klaudia oraz Pacak Joanna (6), Wawrzyniak Katarzyna, Adamek Adrianna (L), Bączyńska Anna(4), Skiba Agata (2)

MVP: Anita Kwiatkowska

Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów

3:0 (25:19, 25:16, 25:16)

Chemik Police: Werblińska Anna (9), Gajgał-Anioł Katarzyna (7), Smarzek Malwina (14), Veljković Stefana (14), Wołosz Joanna (3), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (13) oraz Bełcik Izabela, Blagojević Jelena, Jagieło Aleksandra

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (6), Hawryła Magdalena (3), Żabińska Katarzyna (5), Kaczmar Anna (2), Helić Adela (11), Paskova Miroslava (3), Borek Lucyna (L) oraz Śliwińska Ewa, Szczygieł Karolina, Nickowska Joanna (L), Flakus Patrycja (1)

MVP: Joanna Wołosz

Polski Cukier Muszynianka – KSZO OSTROWIEC

3:2 (25:20, 18:25, 23:25, 25:20, 15:7)

Polski Cukier Muszynianka: Savić Maja (20), Rabka Agnieszka (1), Sosnowska Justyna (9), Wójcik Aleksandra (15), Łyszkiewicz Koleta (10), Medyńska Dorota (L), Cvetanovic Marina (11) oraz Szabó Magdalena, Wawrzyniak Magdalena (7), Wilk Dorota, Sredić Tanja

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (16), Polak Ewelina (6), Stroiwąs Paulina (10), Ściurka Dorota (20), Kapturska Joanna (9), Soter Magdalena (4), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Colik Kamila (L), Szpak Paulina (2), Szałankiewicz Katarzyna, Jocić Aleksandra (1)

MVP:  Maja Savić

Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź

3:0 (25:18, 25:15, 25:17)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (8), Twardowska Julia (5), Pycia Sylwia (12), Beier Heike (10), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (18), Vincourova Pavla (3) oraz Tobiasz Ewelina (1), Strózik Natalia, Grajber Martyna (2)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (4), Osadchuk Katarina (3), Oleksy Agata (10), Sielicka Katarzyna (9), Muhlsteinova Lucie, Kowalińska Izabela (5), Strasz Krystyna (L) oraz Szyjka Izabella, Tomczyk Patrycja, Wołoszyn Agnieszka (3)

MVP: Kaja Grobelna

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:0 (25:15, 25:18, 25:21)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (18), Paszek Daria (5), Lemańczyk Izabela (L), Weiss Kathleen (4), Ganszczyk Kamila (8), Kaliszuk Tamara (17), Sikorska Aleksandra (4) oraz Ciesiulewicz Marta

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Perlińska Natalia (3), Staniucha-Szczurek Joanna (11), Wojtowicz Mariola (L), Skrzypkowska Natalia (1), Mikyskova Sona (10), Trojan Aleksandra (5), Gryka Magdalena (2) oraz Pasznik Aleksandra, Brzezińska Ewelina, Mucha Emilia (8)

MVP: Helena Horka

Impel Wrocław – Giacomini Budowlani Toruń

3:0 (25:11, 25:13, 25:14)

Impel Wrocław: Ptak Monika (6), Konieczna Katarzyna (14), Kąkolewska Agnieszka (14), Sawicka Agata (L), Hancock Micha (4), Mędrzyk Natalia (15), Courtney Megan (9) oraz Kossanyiova Andrea (1), Cembrzyńska Barbara, Bałucka Izabela, Wysocka Adrianna

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (1), Paulava Marina (2), Lewandowska Anna (3), Polak Patrycja (6), Wójcik Marta (1), Pavan Rebbeca (6), Martinez Franchi Morena (L) oraz Jasińska Gabriela (1), Ryznar Ewelina, Janik Marta (3), Nowak Agata (L)

MVP: Katarzyna Konieczna

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments