ORLEN Liga: Wyniki 16. kolejki

Za nami 16. kolejka ORLEN Ligi. Na pierwszym miejscu w tabeli wciąż plasuje się Chemik Police, który nie rozegrał jeszcze swojego spotkania z Legionovią Legionowo. Tym razem cztery zespoły podzieliły się punktami. Poniżej prezentujemy wyniki:

Atom Trefl Sopot – Giacomini Budowlani Toruń

0:3 ( 21:25, 20:25, 18:25)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (5), Skorupa Małgorzata (2), Damaske Magdalena (13), Goliat Karolina (16), Łukasik Justyna (8), Gajewska Natalia (3), Kulig Klaudia (L) oraz Bednarek Karolina (1), Mras Dominika, Fedusio Monika

Giacomini Budowlani Toruń: Paulava Marina (12), Lewandowska Anna (8), Polak Patrycja (15), Wójcik Marta (4), Ryznar Ewelina (3), Pavan Rebbeca (21), Martinez Franchi Morena (L) oraz Janik Marta, Nowak Agata (L)

MVP: Rebbeca Pavan

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Impel Wrocław

1:3 (25:21, 20:25, 16:25, 13:25)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Staniucha-Szczurek Joanna (6), Mikyskova Sona (11), Trojan Aleksandra (5), Gryka Magdalena, Moskwa Kornelia (6), Mucha Emilia (12), Wojtowicz Mariola (L) oraz Perlińska Natalia, Wańczyk Aleksandra (6), Skrzypkowska Natalia, Pasznik Aleksandra (3), Brzezińska Ewelina

Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea, Ptak Monika (10), Kąkolewska Agnieszka (6), Kaczor Joanna (18), Hancock Micha (8), Courtney Megan (13), Sawicka Agata (L) oraz Konieczna Katarzyna, Bałucka Izabela (1), Wysocka Adrianna, Mędrzyk Natalia (19)

MVP: Joanna Kaczor

ŁKS Commercecon Łódź – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 26:24)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (12), Osadchuk Katarina (3), Bryda Katarzyna (12), Sielicka Katarzyna (14), Muhlsteinova Lucie (3), Kowalińska Izabela (28), Strasz Krystyna (L) oraz Oleksy Agata (3), Tomczyk Patrycja (1)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (29), Ciesiulewicz Marta (7), Ganszczyk Kamila (10), Kaliszuk Tamara (12), Castiglione Yael, Sikorska Aleksandra (11), Lemańczyk Izabela (L) oraz Weiss Kathleen (1), Drabek Kinga

MVP: Izabela Kowalińska

KSZO OSTROWIEC – Grot Budowlani Łódź

2:3 (25:19, 17:25, 25:22, 23:25, 12:15)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (12), Polak Ewelina (1), Ściurka Dorota (15), Kapturska Joanna (15), Soter Magdalena (10), Piotrowska Julia, Pauliukouskaya Volha (L) oraz Colik Kamila (L), Stroiwąs Paulina (8), Szpak Paulina (1), Szałankiewicz Katarzyna (1)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (15), Twardowska Julia (2), Pycia Sylwia (13), Beier Heike (12), Grobelna Kaja (29), Vincourova Pavla (2), Maj-Erwardt Paulina (L) oraz Pelc Sylwia (1), Tobiasz Ewelina, Grajber Martyna (7)

MVP: Kaja Grobelna

Developres SkyRes Rzeszów – Polski Cukier Muszynianka

3:2 (23:25, 25:22, 25:20, 25:27, 15:9)

Developres SkyRes Rzeszów: Hawryła Magdalena (19), Śliwińska Ewa (12), Kaczmar Anna (4), Helić Adela (28), Mróz Katarzyna (17), Paskova Miroslava (14), Nickowska Joanna (L), Borek Lucyna (L) oraz Kamenova Kremena (2), Żabińska Katarzyna, Flakus Patrycja (1), Kaczorowska Klaudia

Polski Cukier Muszynianka: Savić Maja (10), Rabka Agnieszka (4), Sosnowska Justyna (8), Wójcik Aleksandra (17), Łyszkiewicz Koleta (12), Cvetanovic Marina (20), Medyńska Dorota (L) oraz Wawrzyniak Magdalena (6), Cikiriz Natasa (1), Sredić Tanja (2)

MVP: Adela Helić

KS PAŁAC Bydgoszcz – Enea PTPS Piła

3:0 (25:17, 25:19, 25:18)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (11), Misiuna Natalia (6), Krzywicka Ewelina (12), Maternia Jagoda (10), Śmieszek Małgorzata (8), Pleśnierowicz Marlena (3), Krawulska Natalia (L), Portalska Karolina (L) oraz Kuligowska Joanna, Bałdyga Paulina, Fojucik Weronika

Enea PTPS Piła: Austin Alexis (10), Kwiatkowska Anita (3), Stencel Anna (3), Babicz Agata (4), Dumancic Beta (3), Szubert Emilia (3), Markiewicz Alicja (L), Kucińska Zuzanna (L) oraz Piśla Karolina (3), Kucharska Sylwia, Baran Żaneta (1), Urban Oliwia (1)

MVP: Marlena Pleśnierowicz

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments