ORLEN Liga: Wyniki 14. kolejki

W 14. kolejce ORLEN Ligi nie odbyły się dwa spotkania, które zostały przełożone na luty i marzec. Tym razem tiebreak mogliśmy obejrzeć choćby w Bydgoszczy, gdzie miejscowy KS PAŁAC uległ Polskiemu Cukrowi Muszyniance. Niespodzianki nie było w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie Impel Wrocław zapisał na swoim koncie trzy oczka. 

KSZO OSTROWIEC – Impel Wrocław

1:3 (23:25, 29:27, 15:25, 16:25)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (23), Polak Ewelina (3), Ściurka Dorota (12), Kapturska Joanna (13), Soter Magdalena (3), Piotrowska Julia (6), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Stroiwąs Paulina (6), Szpak Paulina, Szałankiewicz Katarzyna, Thaka Sava (2)

Impel Wrocław: Ptak Monika (12), Konieczna Katarzyna (6), Kąkolewska Agnieszka (7), Hancock Micha (6), Mędrzyk Natalia (7), Courtney Megan (12), Sawicka Agata (L) oraz Kossanyiova Andrea (9), Kaczor Joanna (16), Bałucka Izabela

MVP: Micha Hancock

KS PAŁAC Bydgoszcz – Polski Cukier Muszynianka Enea

2:3 (9:25, 25:19, 25:11, 20:25, 11:15)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (14), Misiuna Natalia (13), Krawulska Natalia (L), Krzywicka Ewelina (20), Kuligowska Joanna (5), Śmieszek Małgorzata (14), Pleśnierowicz Marlena (2) oraz Portalska Karolina (L), Ziółkowska Marta, Maternia Jagoda (2), Bałdyga Paulina, Fojucik Weronika (3)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (7), Wawrzyniak Magdalena (15), Rabka Agnieszka (4), Wójcik Aleksandra (9), Medyńska Dorota (L), Cvetanovic Marina (20), Sredić Tanja (4) oraz Szabó Magdalena (1), Sosnowska Justyna (3), Łyszkiewicz Koleta (6), Wilk Dorota

MVP: Dorota Medyńska

ENEA PTPS Piła – Chemik Police

0:3 (17:25, 20:25, 20:25)

ENEA PTPS Piła: Kwiatkowska Anita (5), Baran Żaneta (3), Stencel Anna (10), Babicz Agata (5), Dumancic Beta (6), Szubert Emilia (2), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Urban Oliwia (3)

Chemik Police: Werblińska Anna (13), Bednarek-Kasza Agnieszka (8), Smarzek Malwina (10), Veljković Stefana (14), Wołosz Joanna (2), Zaroślińska Katarzyna (4), Krzos Aleksandra (L) oraz Montano Madelaynne, Jagieło Aleksandra (5)

MVP: Aleksandra Krzos

ŁKS Commercecon Łódź – Giacomini Budowlani Toruń

3:2 (21:25, 21:25, 25:20, 25:18, 19:17)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (14), Leszek Alicja (1), Bryda Katarzyna (14), Sielicka Katarzyna (23), Muhlsteinova Lucie (4), Kowalińska Izabela (27), Strasz Krystyna (L) oraz Osadchuk Katarina (5), Oleksy Agata (2)

Giacomini Budowlani Toruń: Paulava Marina (7), Lewandowska Anna (7), Polak Patrycja (20), Wójcik Marta (8), Ryznar Ewelina (11), Pavan Rebbeca (21), Martinez Franchi Morena (L) oraz Janik Marta

MVP: Katarzyna Sielicka

Developres SkyRes Rzeszów – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

0:3 (18:25, 18:25, 18:25)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (8), Żabińska Katarzyna (1), Kaczmar Anna (3), Helić Adela (4), Mróz Katarzyna (4), Kaczorowska Klaudia (5), Borek Lucyna (L) oraz Szczygieł Karolina, Nickowska Joanna (L), Flakus Patrycja (1)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (11), Paszek Daria (9), Ganszczyk Kamila (4), Kaliszuk Tamara (8), Castiglione Yael (2), Sikorska Aleksandra (20), Lemańczyk Izabela (L)

MVP: Daria Paszek

Legionovia Legionowo – Grot Budowlani Łódź

(mecz zostanie rozegrany 1.03.2017)

Atom Trefl Sopot- BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

(mecz zostanie rozegrany 22.02.2017)

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments