ORLEN Liga: Wyniki 12. kolejki

W poniedziałek zakończyła się 12 kolejka ORLEN Ligi. Na fotelu lidera wciąż utrzymuje się Chemik Police, który bez większych problemów zapisał na swoim koncie kolejne trzy punkty. Kibice w Sopocie mogli obejrzeć bardzo ciekawe spotkanie między Atomem Treflem Sopot a ŁKS Commercecon Łódź. W tym meczu swoje umiejętności pokazały przede wszystkim siostry Łukasik. Poniżej prezentujemy komplet wyników:

 

Atom Trefl Sopot – ŁKS Commercecon Łódź

3:2 (25:19, 25:14, 27:29, 23:25, 15:13)

 

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (12), Skorupa Małgorzata (6), Damaske Magdalena (16), Goliat Karolina (2), Łukasik Justyna (17), Gajewska Natalia (2), Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna (19), Mras Dominika (1), Fedusio Monika (1)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (23), Osadchuk Katarina (2), Oleksy Agata (3), Sielicka Katarzyna (9), Muhlsteinova Lucie (1), Kowalińska Izabela (26), Strasz Krystyna (L) oraz Leszek Alicja (5), Bryda Katarzyna (8), Tomczyk Patrycja (1), Wołoszyn Agnieszka

MVP: Martyna Łukasik

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KSZO OSTROWIEC

3:2 (11:25, 20:25, 25:18, 25:14, 15:10)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Skrzypkowska Natalia (11), Mikyskova Sona (14), Trojan Aleksandra (15), Gryka Magdalena (2), Moskwa Kornelia (10), Mucha Emilia (2), Wojtowicz Mariola (L) oraz Perlińska Natalia, Staniucha-Szczurek Joanna (11), Wańczyk Aleksandra (2), Pasznik Aleksandra (1), Brzezińska Ewelina, Wilczek Aneta (L), Szumera Wiktoria

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (14), Polak Ewelina (5), Stroiwąs Paulina (15), Ściurka Dorota (11), Kapturska Joanna (15), Piotrowska Julia (13), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Colik Kamila (L), Szpak Paulina

MVP: Aleksandra Trojan

Developres SkyRes Rzeszów – Giacomini Budowlani Toruń

3:1 (25:17, 25:16, 23:25, 25:15)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (10), Hawryła Magdalena (11), Kaczmar Anna (7), Helić Adela (11), Mróz Katarzyna (3), Paskova Miroslava (8), Nickowska Joanna (L), Borek Lucyna (L) oraz Żabińska Katarzyna (9), Szczygieł Karolina (1), Flakus Patrycja (10), Kaczorowska Klaudia (5)

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (11), Paulava Marina (10), Lewandowska Anna (5), Polak Patrycja (10), Wójcik Marta, Pavan Rebbeca (13), Martinez Franchi Morena (L) oraz Gancarz Aleksandra, Jasińska Gabriela (2), Ryznar Ewelina (2), Janik Marta, Nowak Agata

MVP: Magdalena Hawryła

Impel Wrocław – Legionovia Legionowo

3:0 (25:13, 25:18, 25:22)

Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (7), Ptak Monika (6), Kąkolewska Agnieszka (7), Kaczor Joanna (14), Hancock Micha (9), Mędrzyk Natalia (13), Sawicka Agata (L) oraz Bałucka Izabela, Wysocka Adrianna, Sikorska Aleksandra

Legionovia Legionowo: Pacak Joanna (5), Grzelak Klaudia (1), Mikołajewska Ewelina (3),  Chojnacka Iga (1), Grabka Alicja, Bociek Monika (12), Adamek Adrianna (L) oraz Rasińska Aleksandra (6), Wawrzyniak Katarzyna, Alagierska Klaudia (8), Bączyńska Anna

MVP: Agata Sawicka

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:0 (25:16, 25:16, 25:22)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (16), Scott Regan (9), Dziękiewicz Eleonora (2), Paszek Daria (6), Weiss Kathleen (2), Ganszczyk Kamila (8), Lemańczyk Izabela (L) oraz Ciesiulewicz Marta (2)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Misiuna Natalia (7), Krzywicka Ewelina (11), Kuligowska Joanna (1), Maternia Jagoda (5), Śmieszek Małgorzata (6), Pleśnierowicz Marlena (1), Portalska Karolina (L), Nowakowska Pola (L) oraz Ziółkowska Marta (1), Krawulska Natalia (4), Bałdyga Paulina (1), Fojucik Weronika (2)

MVP: Helena Horka

Grot Budowlani Łódź – PTPS Piła

3:2 (25:21, 25:21, 19:25, 21:25, 15:10)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (2), Pycia Sylwia (7), Beier Heike (9), Grobelna Kaja (26), Vincourova Pavla (8), Grajber Martyna (15), Maj-Erwardt Paulina (L) oraz Pelc Sylwia (5), Twardowska Julia (4)

PTPS Piła: Austin Alexis (18), Kwiatkowska Anita (15), Ogoms Alicia (10), Babicz Agata (13), Dumancic Beta (10), Szubert Emilia (2), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Kucharska Sylwia, Baran Żaneta, Urban Oliwia (1)

MVP: Kaja Grobelna

Polski Cukier Muszynianka Enea – Chemik Police

0:3 (9:25, 16:25, 20:25)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (6), Rabka Agnieszka (1), Sosnowska Justyna, Wójcik Aleksandra (7), Łyszkiewicz Koleta (1), Cvetanovic Marina (3), Medyńska Dorota (L) oraz Wilk Dorota (1), Sredić Tanja (2)

Chemik Police: Werblińska Anna (8), Montano Madelaynne (14), Gajgał-Anioł Katarzyna (3), Bełcik Izabela (4), Veljković Stefana (7), Blagojević Jelena (12), Zenik Mariola (L) oraz Bednarek-Kasza Agnieszka (3), Wołosz Joanna (1), Jagieło Aleksandra

MVP: Jelena Blagojević

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments