ORLEN Liga: Wyniki 11. kolejki spotkań

Zakończyła się właśnie 11. kolejka ORLEN Ligi. W meczu na szczycie aktualne Mistrzynie Polski – Chemik Police potwierdziły swoją dobrą dyspozycję, pokonując bez straty seta drugie w tabeli Grot Budowlani Łódź. Wyniki wszystkich meczów znajdziecie poniżej:

Polski Cukier Muszynianka Enea – Atom Trefl Sopot

3:1 (25:19, 12:25, 25:18, 26:24)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (16), Wawrzyniak Magdalena (11), :Rabka Agnieszka (1), Sosnowska Justyna (9), Wójcik Aleksandra (14), Medyńska Dorota (L), Cvetanovic Marina (12) oraz Cikiriz Natasa, Łyszkiewicz Koleta, Wilk Dorota (1)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (9), Skorupa Małgorzata (5), Damaske Magdalena (11), Goliat Karolina (15), Mras Dominika (3), Łukasik Justyna (18), Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna (1), Fedusio Monika (2)

MVP: Maja Savić

Chemik Police – Grot Budowlani Łódź

3:0 (25:18, 25:17, 25:21)

Chemik Police: Zenik Mariola (L), Bednarek-Kasza Agnieszka (7), Smarzek Malwina (12), Veljković Stefana (9), Wołosz Joanna (1), Jagieło Aleksandra (9), Zaroślińska Katarzyna (20) oraz Werblińska Anna, Blagojević Jelena

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (5), Pycia Sylwia (4), Beier Heike (9), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (4), Vincourova Pavla (4), Grajber Martyna (6) oraz Pelc Sylwia, Twardowska Julia (7)

MVP: Katarzyna Zaroślińska

PTPS Piła – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

2:3 (19:25, 25:22, 25:20, 19:25, 11:15)

PTPS Piła: Austin Alexis (16), Kwiatkowska Anita (13), Ogoms Alicia (8), Babicz Agata (17), Dumancic Beta (11), Szubert Emilia (3), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina (1), Kucharska Sylwia, Baran Żaneta, Stencel Anna (1), Urban Oliwia (2)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (27), Scott Regan (18), Dziękiewicz Eleonora (3), Paszek Daria (10), Lemańczyk Izabela (L), Ganszczyk Kamila (10), Castiglione Yael (4) oraz Miros Anna (1), Weiss Kathleen, Kaliszuk Tamara (4)

MVP:  Helena Horka

KS PAŁAC Bydgoszcz – Impel Wrocław

0:3 (19:25, 17:25, 14:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (5), Misiuna Natalia (3), Krzywicka Ewelina (11), Kuligowska Joanna (3), Śmieszek Małgorzata (8), Pleśnierowicz Marlena, Nowakowska Pola (L) oraz Ziółkowska Marta (4), Krawulska Natalia, Maternia Jagoda (5), Bałdyga Paulina

Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (10), Ptak Monika (5), Konieczna Katarzyna (10), Kąkolewska Agnieszka (9), Sawicka Agata (L), Hancock Micha (7), Courtney Megan (15) oraz Wysocka Adrianna, Sikorska Aleksandra (1)

MVP: Micha Hancock

Legionovia Legionowo – Giacomini Budowlani Toruń

3:1 (25:11, 24:26, 25:23, 25:22)

Legionovia Legionowo: Pacak Joanna (11), Grzelak Klaudia (14), Mikołajewska Ewelina (15), Chojnacka Iga (8), Grabka Alicja (8), Bociek Monika (18), Adamek Adrianna (L) oraz Rasińska Aleksandra (1), Alagierska Klaudia

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (7), Paulava Marina (9), Lewandowska Anna (12), Wójcik Marta (3), Gierak Ilona, Pavan Rebbeca (15), Martinez Franchi Morena (L) oraz Jasińska Gabriela, Polak Patrycja (11), Bimkiewicz Ewa (1), Janik Marta

MVP: Ewelina Mikołajewska

Developres SkyRes Rzeszów – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:0 (25:17, 25:15, 25:19)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (18), Hawryła Magdalena (4), Kaczmar Anna (6), Helić Adela (21), Mróz Katarzyna (6), Paskova Miroslava (11), Borek Lucyna (L) oraz Nickowska Joanna (L), Kaczorowska Klaudia

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Staniucha-Szczurek Joanna (3), Wojtowicz Mariola (L), Mikyskova Sona (4), Trojan Aleksandra (2), Gryka Magdalena (4), Moskwa Kornelia (2), Mucha Emilia (14) oraz Perlińska Natalia (2), Wańczyk Aleksandra (5), Skrzypkowska Natalia (4), Pasznik Aleksandra, Wilczek Aneta (L), Szumera Wiktoria

MVP: Anna Kaczmar

KSZO OSTROWIEC – ŁKS Commercecon Łódź

1:3 (21:25, 26:24, 22:25, 23:25)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (22), Ściurka Dorota (13), Kapturska Joanna (16), Szpak Paulina (3), Pauliukouskaya Volha (L), Thaka Sava (2), Piotrowska Julia (3) oraz Colik Kamila (L), Polak Ewelina (1), Stroiwąs Paulina (11)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (12), Osadchuk Katarina (10), Bryda Katarzyna (12), Sielicka Katarzyna (14), Muhlsteinova Lucie (1), Strasz Krystyna (L), Wołoszyn Agnieszka (9) oraz Oleksy Agata (5)

MVP: Krystyna Strasz

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments