ORLEN Liga: Wyniki 10. kolejki spotkań

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich zakończonych już meczów 10. kolejki ORLEN Ligi. Czołówka tabeli pozostaje bez zmian. Nadal liderkami są aktualne Mistrzynie Polski – Chemik Police, mające jeden punkt przewagi nad GROT Budowlanymi Łódź. Na trzeciej pozycji plasuje się Impel Wrocław.


Atom Trefl Sopot – KSZO OSTROWIEC
0:3 (23:25, 25:27, 15:25)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (2), Skorupa Małgorzata (8), Damaske Magdalena (17), Goliat Karolina (3), Mras Dominika (2), Łukasik Justyna (8), Kulig Klaudia (L) oraz Bednarek Karolina (1), Łukasik Martyna (5), Fedusio Monika (2), Bodasińska Anna (L)
KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (5), Polak Ewelina, Ściurka Dorota (8), Kapturska Joanna (24), Pauliukouskaya Volha (L), Thaka Sava (9), Piotrowska Julia (6) oraz Stroiwąs Paulina, Szpak Paulina (3)
MVP: Joanna Kapturska

ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów
0:0 (mecz zostanie rozegrany 15.12.2016)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Legionovia Legionowo
3:2 (20:25, 24:26, 26:24, 25:18, 15:12)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Wojtowicz Mariola (L), Skrzypkowska Natalia (7), Mikyskova Sona (17), Trojan Aleksandra (16), Gryka Magdalena (7), Moskwa Kornelia, Mucha Emilia (21) oraz Perlińska Natalia, Staniucha-Szczurek Joanna (6), Wańczyk Aleksandra (2), Pasznik Aleksandra, Brzezińska Ewelina, Wilczek Aneta (L)
Legionovia Legionowo: Grzelak Klaudia (2), Mikołajewska Ewelina (20), Chojnacka Iga (12), Połeć Katarzyna (13), Grabka Alicja (2), Bociek Monika (33), Adamek Adrianna (L) oraz Pacak Joanna, Rasińska Aleksandra, Wawrzyniak Katarzyna, Bączyńska Anna
MVP: Emilia Mucha

Giacomini Budowlani Toruń – KS PAŁAC Bydgoszcz
3:1 (22:25, 27:25, 25:13, 25:16)

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (6), Paulava Marina (11), Lewandowska Anna (11), Wójcik Marta (7), Gierak Ilona (8), Pavan Rebbeca (26), Martinez Franchi Morena (L) oraz Jasińska Gabriela, Polak Patrycja, Bimkiewicz Ewa, Janik Marta
KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (25), Misiuna Natalia (7), Krzywicka Ewelina (7), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (5), Śmieszek Małgorzata (4), Pleśnierowicz Marlena (3) oraz Ziółkowska Marta (3), Krawulska Natalia (1), Portalska Karolina (L), Maternia Jagoda (9), Bałdyga Paulina
MVP: Rebbeca Pavan

Impel Wrocław – PTPS Piła
3:0 (25:22, 25:20: 25:18)

Impel Wrocław: Ptak Monika (6), Kąkolewska Agnieszka (21), Sawicka Agata (L), Hancock Micha (9), Mędrzyk Natalia (6), Courtney Megan (7), Kaczor Joanna (1) oraz Konieczna Katarzyna (8), Sikorska Aleksandra
PTPS Piła: Austin Alexis (14), Kwiatkowska Anita (3), Ogoms Alicia (9), Babicz Agata (9), Dumancic Beta (1), Szubert Emilia (1), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Kucharska Sylwia, Baran Żaneta, Stencel Anna (2), Kucińska Zuzanna (L), Urban Oliwia
MVP: Agnieszka Kąkolewska

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Chemik Police
0:3 (13:25, 13:25, 17:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (6), Scott Regan (1), Dziękiewicz Eleonora (3), Paszek Daria (8), Lemańczyk Izabela (L), Ganszczyk Kamila (3), Castiglione Yael oraz Miros Anna (1), Weiss Kathleen (1), Kaliszuk Tamara (5)
Chemik Police: Bednarek-Kasza Agnieszka (6), Smarzek Malwina (14), Veljković Stefana (12), Wołosz Joanna (2), Jagieło Aleksandra (12), Zaroślińska Katarzyna (12), Krzos Aleksandra (L) oraz Blagojević Jelena
MVP: Stefana Veljković

GROT Budowlani Łódź – Polski Cukier Muszynianka Enea
3:0 (25:20, 25:14, 25:22)

GROT Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (5), Pycia Sylwia (9), Beier Heike (13), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (9), Vincourova Pavla (2), Grajber Martyna (13) oraz Pelc Sylwia (1), Twardowska Julia (1)
Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (2), Wawrzyniak Magdalena (8), Rabka Agnieszka (1), Sosnowska Justyna (5), Wójcik Aleksandra (12), Medyńska Dorota (L), Cvetanovic Marina (4) oraz Szabó Magdalena, Cikiriz Natasa, Łyszkiewicz Koleta (2), Wilk Dorota, Sredić Tanja
MVP: Heike Beier

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments