Mikołaj Sarnecki trzeci w klasyfikacji najlepiej punktujących zawodników Ekstraligi

Za nami kolejne spotkania słowackiej Ekstraligi. W lidze naszych południowych sąsiadów świetnie spisuje się Mikołaj Sarnecki, atakujący zespołu VK KDS Šport Košice. Najlepiej punktującym w swoim zespole jest także Łukasz Szarek (VK Ekonóm SPU Nitra).

kds-sport.sk

Kolejka nr 4

VK Prievidza COP Trenčín 3:1 (20:25, 25:23, 25:23, 25:14)

 

VK Prievidza: Pavelka Martin (21), Slubowski Adrian (20), Savio Valerio (13), Hukel Matej (9), Simko Patrik (5), Gorski Daniel (2), Hrano Marek (L) oraz Frajt Milan.

COP Trenčín: Petráš Michal (17), Firkaľ Július (15), Petráš Jakub (14), Horváth Ľuboš (3), Kováč Jakub (6), Jančura Martin (5) i Kyšeľa Kamil (L) oraz Barták Peter, Mikula Jakub.

 

VK Ekonóm SPU Nitra – VKM Stará Ľubovňa 3:1 (25:9, 25:22, 22:25, 25:14)

 

VK Ekonóm SPU Nitra: Szarek Łukasz (19), Malina Marek (17), Kubš Matej (11), Ludha Marek (10), Kašper Peter (8), Valent Ivan (3), Turis Martin (L) oraz Meciar Marek (5), Petrik Peter, Stahuliak Lukas.

VKM Stará Ľubovňa: Malchovsky Peter (13), Soltys Radek (13), Matusovsky Tibor (12), Faron Matej (4), Lampart Stanislav (3), Nemeth Roman (3), Bednarcik Filip (L) oraz Buvalic Peter (3), Zak Jozef.

 

VK KDS Šport Košice – Agroekofarma Slávia Svidník 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)

 

VK KDS Šport Košice: Sarnecki Mikołaj (14), Jakubov Miroslav (11), Bališin Jakub (9), Javorčík Milan (8), Kríž Vladimír (6), Kasperkevič Maroš (2) i Barlík Pavol (L) oraz Sopko Maros, Cupka Martin, Simonak Pavol, Haky Ondrej (L).

Agroekofarma Slávia Svidník: Mikula Marek (9), Ščerba Michal (8), Skasko Tomáš (5), Soták Stanislav (2), Labik Miloš (2), Kuchárik Jakub, Vitko Marián (L) oraz Lamanec Patrik (9), Majcher Ján (5), Hriňák Jakub.

 

UJS VKP Komárno VK MIRAD PU Prešov 3:1 (25:19, 19:25, 25:22, 25:18)

 

UJS VKP Komárno: Hornik Milos (29), Hrusik Marian (10), Tarabus Jan (7), Holly Tomas (6), Pelucha Robin (4), Rehak Igor (4), Nemec Lubos (L) oraz Kiss Marcel (3), Demcak Robert (1), Patuc Tomas.

VK MIRAD PU Prešov: Drobňák Juraj (16), Sopko Mrtin (12), Červeň Michal (8), Lux Marcel (4), Macko Ľuboš (4), Halaj Ján (1), Lampart Tomáš (L) oraz Rajduga Michal (6), Digaňa Erik (2).

 

Klasyfikacja:

1. VK KDS Šport Košice (8)

2. VK Ekonóm SPU Nitra (6)

3. VK Prievidza (6)

4. VK MIRAD PU Prešov (6)

5. Agroekofarma Slávia Svidník (6)

6. TJ Spartak Myjava (4)

7. UJS VKP Komárno (3)

8. VKM Stará Ľubovňa (0)

9. COP Trenčín (0)

 

Najlepiej punktujący zawodnicy:

1. Slubowski Adrian (56)

2. Katona Vladimír (53)

3. Sarnecki Mikołaj (45)

4. Mračko Dominik (44)

5. Mikula Marek (43)

6. Javorčík Milan (41)

7. Petráš Michal (40)

8. Drobňák Juraj (38)

9. Jakubov Miroslav (37)

10. Šoltys Radek (36)

(…)

13. Szarek Łukasz (31)

Facebook Comments