LSK: Wyniki piątej kolejki spotkań

Znamy komplet wyników piątej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Do największych niespodzianek doszło w Policach, gdzie mistrzynie Polski dopiero w tie-breaku pokonały KS PAŁAC Bydgoszcz oraz w Rzeszowie, gdzie srebrne medalistki ostatniego sezonu w trzech partiach uległy gospodyniom. Komplet wyników znajdziecie poniżej

MKS Dąbrowa Górnicza BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

0:3 (23:25, 17:25, 20:25)

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (4), Tobiasz Ewelina (5), Purchartova Barbora (1), Polak Patrycja (13), Trivunović Sanja (7), Sikorska Aleksandra (7), Drabek Kinga (L) oraz Baidiuk Anastazja, Ciesiulewicz Marta (1), Lipska Aleksandra (6), Colik Kamila (L)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała:  Jagieło Aleksandra (10), Konieczna Katarzyna (17), Pleśnierowicz Marlena (1), Grant Nia (10), Sobolska Dominika (11), Mucha Emilia (9) Lemańczyk Izabela (L) oraz Nowicka Julia,  Świrad Martyna,  Wilczek Aneta (L)

MVP:  Konieczna Katarzyna

 

Chemik Police – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:2 (25:11, 15:25, 23:25, 25:14, 15:7)

Chemik Police: Busa Bianka (4), Bednarek-Kasza Agnieszka (17),  Veljković Stefana (14), Mirković Sladjana (2), Mędrzyk Natalia (7), Zaroślińska Katarzyna (24), Krzos Aleksandra (L) oraz  Holton Alex (4), Bełcik Izabela, Smarzek Malwina (6)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Misiuna Natalia (16), Krzywicka Ewelina (16), Wenerska Katarzyna, Różyńska Kinga (6), Fedusio Monika, Szczygioł Sandra (11), Jagła Monika (L) oraz Mazurek Magdalena (2), Kuligowska Joanna (6), Maternia Jagoda (1), Fojucik Weronika (1) Nickowska Joanna (L)

MVP:  Zaroślińska Katarzyna

 

POLI Budowlani Toruń – ENEA PTPS Piła

2:3 (22:25, 25:18, 25:23, 20:25, 11:15)

POLI Budowlani Toruń:  Ściurka Dorota (2), Lewandowska Anna (9), Wójcik Marta (6), Ryznar Ewelina (9), Cvetanovic Marina (25),  Kavalenka Julia (8), Nowak Agata (L) oraz Paulava Marina (6), Janik Marta (1), Szczygłowska Agata (L)

ENEA PTPS Piła: Trnić Jelena (20), Różycka Karolina (15), Bosković Dajana (21), Walker Jessica (14), Babicz Agata (6), Wilk Dorota (4), Łysiak Justyna (L) oraz Kwiatkowska Anita, Szubert Emilia (2), Urban Oliwia (5)

MVP:  Justyna Łysiak

 

Impel Wrocław – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3:2 (25:22, 29:27, 20:25, 21:25, 15:13)

Impel Wrocław:  Valerie Nichol (8), Szczurowska Julia (24), Murek Natalia (7), Trojan Izabela (9), Gałucha Tamara (16), Chojnacka Iga (10), Stenzel Maria (L) oraz Gierak Ilona (1)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna (12), Miros Anna (14), Skrzypkowska Natalia (9), Soter Magdalena (11), Łyszkiewicz Koleta (9), Rabka Agnieszka (5), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Stroiwąs Paulina, Ciesielczyk Joanna (1)

MVP: Maria Stenzel

 

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – Trefl Proxima Kraków

3:1 (18:25, 25:19, 25:21, 25:21)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Śmieszek Małgorzata (7), Savić Maja (12), Wójcik Aleksandra (8), Bociek Monika (20), Radenkovic Danica, Karakasheva Mariya (8), Medyńska Dorota (L) oraz Brzóska Roksana (2), Bałdyga Paulina (1), Flakus Patrycja

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (5), Słonecka Paulina (10), Jaroszewicz Jowita (8), Paszek Daria (11), Hatala Kinga (20), Łukasik Justyna (8),  Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna, Brzezińska Ewelina (3), Szymańska Aleksandra, Budzoń Adrianna, Wysokińska Kinga (L)

MVP: Monika Bociek

ŁKS Commercecon Łódź – Legionovia Legionowo

3:0 (25:22, 25:7, 25:15)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (10), Bidias Regiane (17), Sielicka Katarzyna (11), Muhlsteinova Lucie (4), Kowalińska Izabela (9), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (8) oraz Szyjka Izabella (L), Mras Dominika (1), Wawrzyńczyk Agata (2),

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (4), Pacak Joanna (1), Damaske Magdalena (6), Bączyńska Anna (13), Alagierska Klaudia (3), Korabiec Anna (L), Szpak Paulina (2) oraz Mielczarek Beata, Rasińska Aleksandra (1), Mikołajewska Ewelina, Wójcik Alicja, Grabka Alicja

MVP: Regiane Bidias

Developres SkyRes Rzeszów – Grot Budowlani Łódź

3:0 (25:13, 25:22, 28:26)

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (14), Ptak Monika (10), Hawryła Magdalena (9), Kaczmar Anna (6), Helić Adela (11), Blagojević Jelena (12) oraz Gajewska Natalia, Andruszko Juliia (1)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (6), Kąkolewska Agnieszka (10), Twardowska Julia (7), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (12), Vincourova Pavla, Grajber Martyna (7) oraz Cutura Hana (2), Polak Ewelina, Muszyńska Adrianna

MVP: Agata Sawicka

 

źródło: LSK

Facebook Comments