LSK: Wyniki drugiej kolejki spotkań

Znamy już coraz więcej roztrzygnięć drugiej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Póki co najbardziej wyrównane były pojedynki w Bielsku-Białej oraz Muszynie, gdzie o końcowym tryumfie musiał zadecydować tie break. Zaskoczeniem kończącej się kolejki jest z pewnością wysoka porażka siatkarek z Wrocławia, które w swoim meczu nie zdobyły żadnego punktu. 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3:2 (24:26, 25:13, 22:25, 25:20, 15:8)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Jagieło Aleksandra (19), Konieczna Katarzyna (22), Pleśnierowicz Marlena (1), Grant Nia (5), Lemańczyk Izabela (L), Sobolska Dominika (13), Mucha Emilia (12) oraz Nowicka Julia (6), Różański Olivia

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Stroiwąs Paulina (11), Miros Anna (15), Skrzypkowska Natalia (9), Soter Magdalena (14), Łyszkiewicz Koleta (14), Markiewicz Alicja (L), Rabka Agnieszka (6) oraz Wojtowicz Justyna

MVP: Aleksandra Jagieło

Grot Budowlani Łódź – POLI Budowlani Toruń

3:0 (25:18, 25:11, 25:13)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (8), Kąkolewska Agnieszka (11), Twardowska Julia (6), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (18), Vincourova Pavla (2), Grajber Martyna (6) oraz Cutura Hana, Polak Ewelina (2), Piotrowska Julia, Muszyńska Adranna (2)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (3), Lewandowska Anna (3), Wójcik Marta, Ryznar Ewelina (5), Nowak Agata (L), Cvetanovic Marina (9), Kavalenka Julia (1)  oraz Szczygłowska Aleksandra, Paulava Marina, Bałucka Izabela, Bimkiewicz Ewa (4), Janik Marta (1)

MVP: Kaja Groblena

ENEA PTPS Piła – MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:18, 25:20, 25:17)

ENEA PTPS Piła: Trnić Jelena (13), Różycka Karolina (6), Bosković Dajana (20), Walker Jessica (7), Babicz Agata (9), Wilk Dorota, Łysiak Justyna (L) oraz Baran Żaneta, Stencel Anna, Urban Oliwia

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (6), Tobiasz Ewelina (1), Purchartova Barbora (4), Polak Patrycja (8), Drabek Kinga (L), Trivunović Sanja (6), Sikorska Aleksandra (2) oraz Baidiuk Anastazja (4), Dreczka Simona, Lipska Aleksandra (1), Michalewicz Agata (1)

MVP: Dorota Wilk

KS PAŁAC Bydgoszcz – Impel Wrocław

3:1 (25:16, 26:24, 21:25, 25:16)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Nickowska Joanna (L), Ziółkowska Marta (8), Misiuna Natalia (14), Mazurek Magdalena (1), Krzywicka Ewelina (17), Fedusio Monika (6), Szczygioł Sandra (18) oraz Jagła Monika (L), Wenerska Katarzyna (1), Kuligowska Joanna (3), Świder Paulina (1), Różyńska Kinga (1)

Impel Wrocław: Nichol Valerie (3), Szczurowska Julia (13), Murek Natalia (13), Gałucha Tamara (5), Stenzel Maria (L), Łozowska Anna, Chojnacka Iga (10) oraz Wawrzyniak Magdalena (2), Wołodko Weronika, Gierak Ilona (9)

MVP: Natalia Misiuna

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – ŁKS Commercecon Łódź

2:3 (26:24, 11:25, 18:25, 25:23, 8:15)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Śmieszek Małgorzata (11), Savić Maja (7), Wójcik Aleksandra (19), Radenkovic Danica (2), Bociek Monika (14), Medyńska Dorota (L) oraz Brzóska Roksana (6), Portalska Karolina (L), Flakus Patrycja (3), Bałdyga Paulina (1)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (15), Bidias Regiane (21), McClendon Deja (3), Muhlsteinova Lucie (3), Kowalińska Izabela (15), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (12) oraz Skorupa Małgorzata, Sielicka Katarzyna (14)

MVP: Katarzyna Sielicka

Trefl Proxima Kraków – Chemik Police

0:3 (16:25, 16:25, 22:25)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna, Wysokińska Kinga (L), Clement Sarah (4), Paszek Daria (1), Łukasik Justyna (8), Brzezińska Ewelina (10), Hatala Kinga (4) oraz Słonecka Paula (4), Jaroszewicz Jowita (1), Woźniak Agnieszka, Budzoń Adrianna, Kulig Klaudia (L), Łukasik Martyna (5)

Chemik Police: Busa Bianka (5), Gajgał-Anioł Katarzyna (4), Bełcik Izabela (1), Veljković Stefana (9), Mędrzyk Natalia (16), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (14) oraz Mirković Sladjana (1)

MVP: Stefana Veljković

Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów

0:3 (16:25, 13:25, 18:25)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (1), Pacak Joanna (4), Mikołajewska Ewelina (9), Bączyńska Anna (5), Grabka Alicja (2), Adamek Adriana (L), Alagierska Klaudia (2) oraz Mielczarek Beata, Damaske Magdalena (1), Rasińska Aleksandra (6), Wójcik Alicja, Korabiec Anna (L)

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (13), Hawryła Magdalena (7), Żabińska Katarzyna (10), Kaczmar Anna, Sawicka Agata (L), Helić Adela (6), Blagojević Jelena (11) oraz Kaczorowska Klaudia, Andruszko Julia (12),

MVP: Jelena Blagojević

źródło: LSK

Facebook Comments