Liga Siatkówki Kobiet: Terminarz rozgrywek w sezonie 2017/18

Pierwszy mecz Ligi Siatkówki Kobiet rozegrany zostanie 14 października. Czeka nas 26 kolejek rundy zasadniczej, podczas których rywalizować będzie 14 drużyn. Poniżej wstępny terminarz fazy zasadniczej.

Kolejka nr 1  (14 października 2017)
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – Grot Budowlani Łódź
KSZO OSTROWIEC – Legionovia Legionowo
Developres SkyRes Rzeszów – KS PAŁAC Bydgoszcz
Impel Wrocław – Enea PTPS Piła
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Muszynianka
ŁKS Commercecon Łódź – TREFL PROXIMA KRAKÓW
Chemik Police – Giacomini Budowlani Toruń

Kolejka nr 2  (21 października 2017)
Grot Budowlani Łódź – Giacomini Budowlani Toruń
TREFL PROXIMA KRAKÓW – Chemik Police
Polski Cukier Muszynianka – ŁKS Commercecon Łódź
Enea PTPS Piła – TAURON MKS Dąbrowa  Górnicza
KS PAŁAC Bydgoszcz – Impel Wrocław
Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – KSZO OSTROWIEC

Kolejka nr 3  (28 października 2017)
KSZO OSTROWIEC – Grot Budowlani Łódź
Developres SkyRes Rzeszów – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała
Impel Wrocław – Legionovia Legionowo
TAURON MKS Dąbrowa  Górnicza – KS PAŁAC Bydgoszcz
ŁKS Commercecon Łódź – Enea PTPS Piła
Chemik Police – Polski Cukier Muszynianka
Giacomini Budowlani Toruń – TREFL PROXIMA KRAKÓW

Kolejka nr 4  (4 listopada 2017)
Grot Budowlani Łódź – TREFL PROXIMA KRAKÓW
Polski Cukier Muszynianka – Giacomini Budowlani Toruń
Enea PTPS Piła – Chemik Police
KS PAŁAC Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź
Legionovia Legionowo – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – Impel Wrocław
KSZO OSTROWIEC – Developres SkyRes Rzeszów

Kolejka nr 5  (15 listopada 2017)
Developres SkyRes Rzeszów – Grot Budowlani Łódź
Impel Wrocław – KSZO OSTROWIEC
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała
ŁKS Commercecon Łódź – Legionovia Legionowo
Chemik Police – KS PAŁAC Bydgoszcz
Giacomini Budowlani Toruń – Enea PTPS Piła
TREFL PROXIMA KRAKÓW – Polski Cukier Muszynianka

Kolejka nr 6  (18 listopada 2017)
Grot Budowlani Łódź – Polski Cukier Muszynianka
Enea PTPS Piła – TREFL PROXIMA KRAKÓW
KS PAŁAC Bydgoszcz – Giacomini Budowlani Toruń
Legionovia Legionowo – Chemik Police
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – ŁKS Commercecon Łódź
KSZO OSTROWIEC – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Developres SkyRes Rzeszów – Impel Wrocław

Kolejka nr 7  (25 listopada 2017)
Impel Wrocław – GROT Nudowlani Łódź
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza – Developres SkyRes Rzeszów
ŁKS Commercecon Łódź – KSZO OSTROWIEC
Chemik Police – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała
Giacomini Budowlani Toruń – Legionovia Legionowo
TREFL PROXIMA KRAKÓW – KS PAŁAC Bydgoszcz
Polski Cukier Muszynianka – Enea PTPS Piła

Kolejka nr 8  (2 grudnia 2017)
Grot Budowlani Łódź – Enea PTPS Piła
KS PAŁAC Bydgoszcz – Polski Cukier Muszynianka
Legionovia Legionowo – TREFL PROXIMA KRAKÓW
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – Giacomini Budowlani Toruń
KSZO OSTROWIEC – Chemik Police
Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź
Impel Wrocław – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza

Kolejka nr 9  (9 grudnia 2017)
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza – Grot Budowlani Łódź
ŁKS Commercecon Łódź – Impel Wrocław
Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów
Giacomini Budowlani Toruń – KSZO OSTROWIEC
TREFL PROXIMA KRAKÓW – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała
Polski Cukier Muszynianka – Legionovia Legionowo
Enea PTPS Piła – KS PAŁAC Bydgoszcz

Kolejka nr 10  (16 grudnia 2017)
Grot Budowlani Łódź – KS PAŁAC Bydgoszcz
Legionovia Legionowo – Enea PTPS Piła
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – Polski Cukier Muszynianka
KSZO OSTROWIEC – TREFL PROXIMA KRAKÓW
Developres SkyRes Rzeszów – Giacomini Budowlani Toruń
Impel Wrocław – Chemik Police
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza – ŁKS Commercecon Łódź

Kolejka nr 11  (20 grudnia 2017)
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź
Chemik Police – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Giacomini Budowlani Toruń – Impel Wrocław
TREFL PROXIMA KRAKÓW – Developres SkyRes Rzeszów
Polski Cukier Muszynianka – KSZO OSTROWIEC
Enea PTPS Piła – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała
KS PAŁAC Bydgoszcz – Legionovia Legionowo

Kolejka nr 12  (6 stycznia 2018)
Grot Budowlani Łódź – Legionovia Legionowo
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – KS PAŁAC Bydgoszcz
KSZO OSTROWIEC – Enea PTPS Piła
Developres SkyRes Rzeszów – Polski Cukier Muszynianka
Impel Wrocław – TREFL PROXIMA KRAKÓW
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza – Giacomini Budowlani Toruń
ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police

Kolejka nr 13  (13 stycznia 2018)
Chemik Police – Grot Budowlani Łódź
Giacomini Budowlani Toruń – ŁKS Commercecon Łódź
TREFL PROXIMA KRAKÓW – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Polski Cukier Muszynianka – Impel Wrocław
Enea PTPS Piła – Developres SkyRes Rzeszów
KS PAŁAC Bydgoszcz – KSZO OSTROWIEC
Legionovia Legionowo – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała

Kolejka nr 14  (20 stycznia 2018)
Grot Budowlani Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała
Legionovia Legionowo – KSZO OSTROWIEC
KS PAŁAC Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów
Enea PTPS Piła – Impel Wrocław
Polski Cukier Muszynianka – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
TREFL PROXIMA KRAKÓW – ŁKS Commercecon Łódź
Giacomini Budowlani Toruń – Chemik Police

Kolejka nr 15  (27 stycznia 2018)
Giacomini Budowlani Toruń – Grot Budowlani Łódź
Chemik Police – TREFL PROXIMA KRAKÓW
ŁKS Commercecon Łódź – Polski Cukier Muszynianka
TAURON MKS Dąbrowa  Górnicza – Enea PTPS Piła
Impel Wrocław – KS PAŁAC Bydgoszcz
Developres SkyRes Rzeszów – Legionovia Legionowo
KSZO OSTROWIEC – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała

Kolejka nr 16  (3 lutego 2018)
Grot Budowlani Łódź – KSZO OSTROWIEC
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – Developres SkyRes Rzeszów
Legionovia Legionowo – Impel Wrocław
KS PAŁAC Bydgoszcz – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Enea PTPS Piła – ŁKS Commercecon Łódź
Polski Cukier Muszynianka – Chemik Police
TREFL PROXIMA KRAKÓW – Giacomini Budowlani Toruń

Kolejka nr 17  (10 lutego 2018)
TREFL PROXIMA KRAKÓW – Grot Budowlani Łódź
Giacomini Budowlani Toruń – Polski Cukier Muszynianka
Chemik Police – Enea PTPS Piła
ŁKS Commercecon Łódź – KS PAŁAC Bydgoszcz
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza – Legionovia Legionowo
Impel Wrocław – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała
Developres SkyRes Rzeszów – KSZO OSTROWIEC

Kolejka nr 18  (17 lutego 2018)
Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów
KSZO OSTROWIEC – Impel Wrocław
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź
KS PAŁAC Bydgoszcz – Chemik Police
Enea PTPS Piła – Giacomini Budowlani Toruń
Polski Cukier Muszynianka – TREFL PROXIMA KRAKÓW

Kolejka nr 19  (24 lutego 2018)
Polski Cukier Muszynianka – Grot Budowlani Łódź
TREFL PROXIMA KRAKÓW – Enea PTPS Piła
Giacomini Budowlani Toruń – KS PAŁAC Bydgoszcz
Chemik Police – Legionovia Legionowo
ŁKS Commercecon Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza – KSZO OSTROWIEC
Impel Wrocław – Developres SkyRes Rzeszów

Kolejka nr 20  (3 marca 2018)
Grot Budowlani Łódź – Impel Wrocław
Developres SkyRes Rzeszów – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
KSZO OSTROWIEC – ŁKS Commercecon Łódź
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – Chemik Police
Legionovia Legionowo – Giacomini Budowlani Toruń
KS PAŁAC Bydgoszcz – TREFL PROXIMA KRAKÓW
Enea PTPS Piła – Polski Cukier Muszynianka

Kolejka nr 21  (17 marca 2018)
Enea PTPS Piła – Grot Budowlani Łódź
Polski Cukier Muszynianka – KS PAŁAC Bydgoszcz
TREFL PROXIMA KRAKÓW – Legionovia Legionowo
Giacomini Budowlani Toruń – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała
Chemik Police – KSZO OSTROWIEC
ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza – Impel Wrocław

Kolejka nr 22  (24 marca 2018)
Grot Budowlani Łódź – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Impel Wrocław – ŁKS Commercecon Łódź
Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police
KSZO OSTROWIEC – Giacomini Budowlani Toruń
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – TREFL PROXIMA KRAKÓW
Legionovia Legionowo – Polski Cukier Muszynianka
KS PAŁAC Bydgoszcz – Enea PTPS Piła

Kolejka nr 23  (28 marca 2018)
KS PAŁAC Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź
Enea PTPS Piła – Legionovia Legionowo
Polski Cukier Muszynianka – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała
TREFL PROXIMA KRAKÓW – KSZO OSTROWIEC
Giacomini Budowlani Toruń – Developres SkyRes Rzeszów
Chemik Police – Impel Wrocław
ŁKS Commercecon Łódź – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza

Kolejka nr 24  (7 kwietnia 2018)
Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza – Chemik Police
Impel Wrocław – Giacomini Budowlani Toruń
Developres SkyRes Rzeszów – TREFL PROXIMA KRAKÓW
KSZO OSTROWIEC – Polski Cukier Muszynianka
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – Enea PTPS Piła
Legionovia Legionowo – KS PAŁAC Bydgoszcz

Kolejka nr 25  (14 kwietnia 2018)
Legionovia Legionowo – GROT Budowlani Łódź
KS PAŁAC Bydgoszcz – BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała
Enea PTPS Piła – KSZO OSTROWIEC
Polski Cukier Muszynianka – Developres SkyRes Rzeszów
TREFL PROXIMA KRAKÓW – Impel Wrocław
Giacomini Budowlani Toruń – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź

Kolejka nr 26  (21 kwietnia 2018)
Grot Budowlani Łódź – Chemik Police
ŁKS Commercecon Łódź – Giacomini Budowlani Toruń
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza – TREFL PROXIMA KRAKÓW
Impel Wrocław – Polski Cukier Muszynianka
Developres SkyRes Rzeszów – Enea PTPS Piła
KSZO OSTROWIEC – KS PAŁAC Bydgoszcz
BKS PROFI CREDIT Bielsko–Biała – Legionovia Legionowo

źródło: chemik-police.com

Facebook Comments