LŚ 2017: Wyniki III dywizji [11.06.2017]

Przed nami ostatni dzień zmagań drugiego weekendu Ligi Światowej. Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań III dywizji.

Grupa 3 – 11.06.2017

Tallinn (Estonia) – godz. 15.00

Katar – Wenezuela 3:1 (27:29, 25:16, 45:43, 25:13)

Składy zespołów:

Katar: Papemaguette Diagne (18), Belal Abunabot (17), Nikola Vasic (16), Ilija Ivoic (13), Ahmed Noaman (10), Borislav Georgiev (7), Marko Stevanovic (L) oraz Birama Faye (2), Bojan Djukic (1), Adnan Bjelopoljak

Wenezuela: Edson Alberto Valencia Gonzalez (19), Emerson Alexander Rodriguez Gonzalez (17), Fernando Gonzalez (14), Jonathan Quijada (8), Ronald Jose Fayola Hurtado (2), José Carrasco (1), Héctor Mata (L) oraz Henry Jose Rojas Estangel (12), Luis Antonio Arias Guzman (11), José Verdi (2), Armando Fernando Velazquet Escalante

 

Tunis (Tunezja) – godz. 17.00

Kazachstan – Chińskie Tajpej 1:3 (23:25, 25:17, 21:25, 21:25)

Składy zespołów:

Kazachstan: Maxim Michshenko (17), Alexandr Stolnikov (14), Anton Kuznetsov (10), Dmitriy Vovnenko (5), Kanat Gabdulin (3), Vassiliy Donets, Roman Fartov (L) oraz Vitaliy Vorivodin (15), Vitaliy Erdshtein (4), Nariman Suleimenov, Ivan Minakov, Kairat Baibekov (L)

Chińskie Tajpej: Chien-Chen Chen (17), Hong-Jie Liu (10), Hung-Min Liu (9), Tsung-Hsuan Wu (8), Chen Fu Yen (4), Kuo-Chun Lin (1), Li-Yi Tung (L) oraz Mei-Chung Hsu (7), Yi-Huei Lin (2), Chien-Feng Huang (2), Ju-Chien Tai, Chia-Hsuan Li (L)

 

Linz (Austria) – godz. 17.45

Niemcy – Meksyk 3:0 (25:17, 25:22, 25:17)

Składy zespołów:

Niemcy: Simon Hirsch (13), Ruben Schott (8), Marcus Böhme (8), Christian Fromm (6), Jan Zimmermann (3), Tobias Krick (1), Julian Zenger (L) oraz Daniel Malescha (8), Adam Kocian (2), Moritz Karlitzek, Anton Brehme

Meksyk: Nestor Orellana (16), Jorge Barajas (8), Samuel Cordova (5), Pedro Rangel (3), Gonzalo Ruiz De La Cruz (2), Jose Martinez, Jesus Rangel (L) oraz Alejandro Moreno (3), Jesus Alberto Perales (1), Jorge Quiñones (1), Julian Duarte, José Roberto Mendoza Perdomo (L)

 

Tallinn (Estonia) – godz. 18.00

Grecja – Estonia 2:3 (13:25, 25:21, 25:22, 17:25, 11;15)

Składy zespołów:

Grecja: Rafail Koumentakis (19), Andreas-Dimitrios Fragkos (15), Menelaos Kokkinakis (13), Paraskevas Tselios (10), Ioannis Takouridis (5), Stavros Kasampalis (4), Dimitrios Gkaras (L) oraz Andreas Andreadis (1), Konstantinos Stivachtis

Estonia: Robert Täht (19), Ardo Kreek (14), Oliver Venno (9), Andrus Raadik (6), Timo Tammemaa (3), Kert Toobal, Rait Rikberg (L) oraz Renee Teppan (10), Andri Aganits (3), Kristo Kollo (2), Andres Toobal

 

Linz (Austria) – godz. 20.15

Austria – Hiszpania 0:3 (21:25, 19:25, 27:29)

Składy zespołów:

Austria: Alexander Berger (16), Paul Buchegger (12), Peter Wohlfahrtstätter (7), Lorenz Koraimann (5), Maximilian Thaller (1), Nicolai Grabmüller (1), Philipp Kroiss (L) oraz Thomas Zass (3), Anton Menner (1), Alexander Tusch (1), Florian Ringseis (L)

Hiszpania: Andrés J. Villena (20), Sergio Noda Blanco (15), Borja Ruiz (9), Jorge Fernández Valcarcel (5), Juan Manuel González Limón (4), Miguel Angel De Amo (1), Daniel Ruiz Posadas (L) oraz Ángel Trinidad (1), Daniel Rocamora Blazquez, Miguel Angel Fornes

 

Tunis (Tunezja) – godz. 23.00

Tunezja – Czarnogóra 3:2 (25:20, 25:17, 23:25, 23:25, 15:7)

Składy zespołów:

Tunezja: Hamza Nagga (20), Mohamed Ali Ben Othmen Miladi (14), Omar Agrebi (12), Ismail Moalla (11), Ahmed Kadhi (7), Khaled Ben Slimene (2), Saddem Hmissi (L) oraz Wassim Ben Tara (3), Mahdi Ben Cheikh

Czarnogóra: Aleksandar Minic (24), Ivan Jecmenica (12), Marko Bojic (11), Simo Dabovic (9), Bozidar Cuk (8), Gojko Cuk (3), Nikola Lakcevic (L) oraz Luka Babic (1), Slobodan Bojic (1), Bojan Strugar (1), Marko Vukasinovic (1), Nikola Radonic, Ljubomir Popovic (L)

 

inf.własna/fivb.org

 

Facebook Comments