LŚ 2017: Wyniki III dywizji [10.06.2017]

Przed nami kolejny dzień pełen zmagań w ramach II weekendu Ligi Światowej. Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań drużyn walczących w III dywizji.

Sobota 10.06.2017 – grupa 3

Tallin (Estonia) – godz. 15.00

Grecja – Katar 0:3 (23:25, 21:25, 27:29)

Składy zespołów:

Grecja: Parasjevas Tselios (4), Menelaos Kokkinakis (8), Andreas Andreadis (5), Stavros Kasampalis (2), Andreas-Dimitrios Fragkos (13), Rafail Koumentakis (14), Dimitrios Gkaras (L) oraz Konstantinos Stivachtis, Ioannis Takouridis (3), Soitrios Sotiriou (1)

Katar: Borislav Grorgiev (2), Renan Ribeiro (2), Samb Tamsir (1), Papemaguette Diagne (7), Ilija Ivoic (16), Belal Abunabot (9), Marko Stevanovic (L) oraz Bojan Djukic (2), Nikola Vasic (12), Adnan Bjelopoljak, Ahmed Noaman (2)

 

Tunis (Tunezja) – godz. 17.00

Czarnogóra – Kazachstan 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)

Składy zespołów:

Czarnogóra: Aleksandar Minic (16), Marko Bojic (14), Bozidar Cuk (9), Gojko Cuk (8), Ivan Jecmenica (6), Simo Dabovic (2), Nikola Lakcevic (L) oraz Nikola Radonic (1)

Kazachstan: Alexandr Stolnikov (10), Maxim Michsenko (9), Dmitriy Vovnenko (5), Vassiliy Donets (5), Anton Kuznetsov (2), Kanat Gabdulin, Roman Fartov (L) oraz Vitaliy Erdshtein (2), Nodirkhan Kadirkhanov (1), Vitaliy Vorivodin, Ivan minakov, Kairat Baibekov (L)

 

Linz (Austria) – godz. 17.45

Hiszpania – Niemcy 0:3 (26:28, 15:25, 19:25)

Składy zespołów:

Hiszpania: Andres  J. Villena (17), Sergio Noda Blanco (10), Borja Ruiz (5), Jorge Fernandez  Valcarcel (7), Miguel Angel De Amo (1), Juan Manuel Gonzalez Limon  (7), Daniel Ruiz Posadas  (L) oraz Angel Trinidad, Daniel Rocamora Blazquez  (2), Francisco  J. Ruiz

Niemcy: Christian Fromm (13), Ruben Schott (12), Marcus Bohme (2), Simon Hirsch (13), Jan Zimmermann (2), Tobias Krick (4), Julian Zenger (L) oraz Moritz Reichert, Daniel Malescha (1), Anton Brehme

 

Tallinn (Estonia) – godz. 18.00

Wenezuela – Estonia 0:3 (21:25, 16:25, 19:25)

Składy zespołów:

Wenezuela: Fernando Gonzalez (3), Emerson  Alexander Rodriguez Gonzalez  (9),  Edson Alberto Valencia Gonzalez (2), Jose Carrasco, Ronald Jose Fayola Hurtado  (4), Jonathan Quijada (4), Fernando Gonzalez (L) oraz Regulo Alberto Briceno, Jose Verdi (1), Luis Antonio Arias Guzman (3), Henry Jose Rojas Estangel (7), Armando Fernando Velazquet Escalante

Estonia: Ardo Kreek (6), Kert Toobal (2), Robert Taht (13), Oliver Venno (12), Andrus Raadik (13), Andri Aganits (9), Rait Rikberg (L) oraz Andres Toobal (1), Timo Tammemaa, Mart Naaber

 

Linz (Austria) – godz. 20.15

Meksyk – Austria 2:3 (25:21, 20:25, 25:18, 22:25, 12:15)

Składy zespołów:

Meksyk: Gonzalo Ruiz De La Cruz (7), Pedro Rangel (9), Jorge Barajas (18), Jose Martinez (7), Samuel Cordova (11), Nestor Orellana (18), Jesus Rangel (L) oraz Jorge Quinones, Miguel Chavez, Alejandro Moreno, Jose Roberto Mendoza  Perdomo (L)

Austria: Peter Wolhlfahrtstatter (9), Lorenz Koraimann (5), Alexander Berger (23), Maximilian Thaller (4), Nicolai Grabmuller (3), Paul Buchegger (15), Philipp Kroiss (L) oraz Alexander Tusch (1), Thomas Zass (7), Mathaus Jurkovics (1), Florian Ringseis

 

Tunis (Tunezja) – godz. 23.00

Tunezja – Chińskie Tajpej 3:2 (25:23, 23:25, 25:17, 20:25, 15:12)

Składy zespołów:

Tunezja: Hamza Nagga (25), Ahmed Kadhi (13),  Chokri Jouini (13), Ismail Moalla (12), Omar Agrebi (8), Khaled Ben Slimene (1), Anouer Taouerghi (L) oraz Mohamed Ali Ben Othmen Miladi (5), Wasiim Ben Tara, Nabil Miladi, Mahdi Ben Cheikh

Chińskie Tajpej: Hung-Min Liu (20), Chien-Chen Chen (15), Hong-Jie Liu (14), Chen Fu Yen (6), Tsung-Hsuan Wu (5), Kuo-Chun Lin (5), Chia-Hsuan Li (L) oraz Mei-Chung Hsu (5), Ju-Chien Tai, Chien-Feng Huang (1)

 

inf.własna/fivb.org. fot. FIVB

 

Facebook Comments