LŚ 2017: Wyniki III dywizji [09.06.2017]

Przed nami kolejny weekend zmagań w rozgrywkach Ligi Światowej. Poniżej przedstawiamy rezultaty spotkań III dywizji.

Grupa 3 – 09.06.2017 (piątek)

 

Tallinn (Estonia) – godz. 15.00

Wenezuela – Grecja 3:0 (25:20, 29:27, 25:16)

Składy zespołów:

Wenezuela: Emerson Alexander Rodriguez Gonzalez (12), Fernanfo Gonzalez (11), Edson Alberto Valencia Gonzalez (11), ROnaldo Jose Fayola Hurtado (8), Jonathan Quijada (6), Jose Carrasco (3), Hectos Mata (L),  Jose Verdi (3)

Grecja: Rafali Koumentakis (15), Menelaos Kokkinakis (8), Sotirios Sotiriou (8), Andreas Andreadis (5), Ioannis Takouridis (3), Paraskevas Tselios (2), Andreas – Dimitrios Fragkos (2), Dimitrios Gkaras (L) oraz Konstantinos Stivachtis

 

Tunis (Tunezja) – godz. 17.00

Czarnogóra – Chińskie Tajpej 1:3 (22:25, 21:25, 25:18, 17:25)

Składy zespołów:

Czarnogóra:

Chińskie Tajpej:

 

Linz (Austria) – godz. 17.45

Meksyk – Hiszpania 2:3 (25:23, 18:25, 25:21, 19:25, 9:15)

Składy zespołów:

Meksyk: Nestor Orellana (17), Jorge Barajas (14), Samuel Cordova (12), Gonzalo Ruiz De La Cruz (8), Pedro Rangel (7), Jose Martinez (2), Jesus Rangel (L), Alejandro Moreno (3), Jesus Alberto Perales (2), Jorge Quinones (2), Miguel Chavez (1), Daniel Vargas

Hiszpania: Sergio Noda Blanco (16), Jorge Fernandez Valcarcel (11), Francisco J. Ruiz (8), Miguel Angel Fornes (4), Miguel Angel De Amo (2), Daniel Ruiz Posadas (L), Daniel Rocamora Blazquez (20), Juan Manuel Gonzalez Lomin (5), Borja Ruiz (3), Andres J. Villena (2), Angel Trinidad (1)

 

Tallinn (Estonia) – godz. 18.00

Estonia – Katar 3:0 (25:16, 25:15, 25:20)

Składy zespołów:

Estonia: Robert Taht (17), Renee Teppan (11), Timo Tammemaa (10), Kristo Kollo (9), Ardo Kreek (7), Kert Toobal (1), Denis Losnikov (L), Mart Naaber

Katar: Renan Ribeiro (7), Bojan Djukic (6), Papemaguette Diagne (5), Samb Tamsir (4), Borislav Georgiev (2), Birama Faye (2), Marko Stevanovic (L) oraz Ilija Ivoiv (5), Belal Abunabot (3)

 

Linz (Austria) – godz. 20.15

Austria – Niemcy 3:1 (25:20, 27:29, 30:28, 25:23)

Składy zespołów:

Austria: Alexander Berger (25), Paul Buchegger (17), Lorenz Koraimann (15), Peter Wohlfahrstatter (8), Nicolai Grabmuller (3), Maximilian Thaller (1), Philipp Kroiss (L), Thomas Zass(1), Mathaus Jurkovics(4), Alexander Tusch

Niemcy: Simon Hirsch (23), Ruben Schott (9), Marcus Bohme (7), Tobias Krick (7), Jan Zimmermann (2), Julian Zenger (L), Anton Brehme, Moritz Reichert (9), Daniel Malescha (1)

 

Tunis (Tunezja) godz. 23.00

Tunezja – Kazachstan 1:3 (25:13, 28:30, 21:25, 21:25)

Składy zespołów:

Tunezja: Hamza Nagga (22), Ismail Moalla (12), Omar Agrebi (9), Khaled Ben Slimene (5), Ahmed Kadhi (4), Chokri Jouini (2), Anouer Taouerghi (L), Nabli Miladi (7), Elyes Karamosli (3), Mohamed Ali Ben Othmen Liadi (1), Wassim Ben Tara, Mahdi Ben Cheikh

Kazachstan: Maxim Michshenko (27), Vassiliy Donets (11), Damir Akimov (6), Alexandr Stolnikov (5), Nodirkhan Kadirkhanov (2), Roman Fartov (L), Vitaliy Vorivodin (1), Nariman Suleimenov (1), Kanat Gabdulin (4), Dmitriy Vovnenko (5), Anton Kuznetsov (5)

 

inf.własna/fivb.org

 

Facebook Comments