LŚ 2017: Wyniki III dywizji [04.06.2017]

Trzeci dzień zmagań w ramach rozgrywek Ligi Światowej trzeciej dywizji za nami. Poniżej przedstawiamy wyniki trzeciej grupy.

Grupa 3 – 04.06.2017

Frankfurt (Niemcy) –  godz. 15.00

Austria – Kazachstan 3:1 (25:22, 21:25, 25:11, 25:17)

Składy zespołów:

Austria: Paul Buchegger (24), Alexander Berger (19), Peter Wohlfahrtstätter (8), Nicolai Grabmüller (7), Maximilian Thaller (4), David Michel (1), Philipp Kroiss (l) oraz Thomas Tröthann, Alexander Tusch, Thomas Zass, Fabian Michael Schmiedbauer, Anton Menner (8)

Kazachstan: Vassiliy Donets (12), Alexandr Stolnikov (10), Anton Kuznetsov (7), Nodirkhan Kadirkhanov (6), Ivan Minakov (1), Vitaliy Erdshtein, Roman Fartov (l) oraz Kairat Baibekov, Kanat Gabdulin, Damir Akimov, Vitaliy Vorivodin (2), Maxim Michshenko (14)

 

Frankfurt (Niemcy) – godz. 18.00

Niemcy – Wenezuela 3:1 (25:15, 25:19, 22:25, 25:14)

Składy zespołów:

Niemcy: Christian Fromm (14), Simon Hirsch (13), Tobias Krick (12), Tim Broshog (8), Ruben Schott (7), Jan Zimmermann (4), Julian Zenger (l) oraz Anton Brehme, Egor Bogachev, Daniel Malescha (6), Moritz Reichert (6)

Wenezuela: Ronald Jose Fayola Hurtado (13), Emerson Alexander Rodriguez Gonzalez (11), Edson Alberto Valencia Gonzalez (8), Jonathan Quijada (8), Fernando Gonzalez (4), Armando Fernando Velazquet Escalante, Héctor Mata (l) oraz José Carrasco, Regulo Alberto Briceno, Luis Antonio Arias Guzman (1), Henry Jose Rojas Estangel (5)

 

Barcelona (Hiszpania) – godz. 15.30

Katar – Meksyk 0:3 (17:25, 25:27, 21:25)

Składy zespołów:

Katar: Papemaguette Diagne (11), Renan Ribeiro (6), Samb Tamsir (6), Birama Faye (5), Borislav Georgiev (3), Bojan Djukic (1), Marko Stevanovic (l) oraz Nikola Vasic, Belal Abunabot, Ilija Ivoic (3)

Meksyk: Daniel Vargas (15), Jorge Barajas (14), Samuel Cordova (9), Gonzalo Ruiz De La Cruz (3), Pedro Rangel (3), Pedro Rangel (1), Jesus Rangel (l) oraz José Roberto Mendoza Perdomo (l), Julian Duarte, Nestor Orellana, Jesus Alberto Perales, Alejandro Moreno (5), Miguel Chavez (5)

 

Barcelona (Hiszpania) – godz. 18.00

Hiszpania – Grecja 3:1 (25:21, 22:25, 25:23, 25:23)

Składy zespołów:

Hiszpania: Francisco J. Ruiz (21), Andrés J. Villena (16), Sergio Noda Blanco (16), Miguel Angel Fornes (6), Borja Ruiz (5), Miguel Angel De Amo (2), Jorge Almansa (l) oraz Daniel Ruiz Posadas (l), Ángel Trinidad, Daniel Rocamora Blazquez (2), Jorge Fernández Valcarcel (5)

Grecja: Menelaos Kokkinakis (17), Ioannis Takouridis (7), Andreas-Dimitrios Fragkos (7), Paraskevas Tselios (5), Sotirios Sotiriou (2), Konstantinos Stivachtis, Georgios Stefanou (l) oraz Athanassios Terzis, Dimitrios Gkaras (l), Andreas Andreadis (8), Rafail Koumentakis (19)

 

Bijelo Polje (Czarnogóra) – godz. 17.00

Tunezja – Chińskie Tajpej 3:1 (19:25, 25:19, 25:21, 25:15)

Składy zespołów:

Tunezja: Hamza Nagga (19), Chokri Jouini (17), Omar Agrebi (9), Ahmed Kadhi (6), Ismail Moalla (3), Khaled Ben Slimene (2), Anouer Taouerghi (l) oraz Mahdi Ben Cheikh, Nabil Miladi, Elyes Karamosli, Wassim Ben Tara, Saddem Hmissi (l), Mohamed Ali Ben Othmen Miladi (13)

Chińskie Tajpej: Hong-Jie Liu (16), Tsung-Hsuan Wu (16), Chien-Chen Chen (10), Chien-Feng Huang (8), Kuo-Chun Lin (3), Yi-Huei Lin (3), Chia-Hsuan Li (l) oraz Hung-Min Liu (1), Li-Yi Tung (l), Ju-Chien Tai, Liang-Hao Chang, Chen Fu Yen, Mei-Chung Hsu

 

Bijelo Polje (Czarnogóra) – godz. 20.00

Czarnogóra – Estonia 0:3 (18:25, 16:25, 13:25)

Składy zespołów:

Czarnogóra: Marko Bojic (7), Luka Babic (5), Simo Dabovic (2), Gojko Cuk (1), Bozidar Cuk, Milos Culafic, Nikola Lakcevic (l) oraz Nikola Radonic, Aleksandar Minic (3), Marko Vukasinovic (5)

Estonia: Robert Täht (18), Timo Tammemaa (11), Oliver Venno (10), Ardo Kreek (9), Kristo Kollo (6), Kert Toobal (2), Rait Rikberg (l)

 

źródło: inf.własna/fivb.org

Facebook Comments