LŚ 2017: Wyniki III dywizji [03.06.2017]

Przed nami kolejny dzień rozgrywek Ligi Światowej. Zachęcamy do sprawdzenia wyników spotkań drugiego dnia zmagań  trzeciej dywizji!

Grupa 3 – 03.06.20

Frankfurt (Niemcy) – godz. 15:00

Kazachstan – Wenezuela 1:3 (21:25, 19:25, 25:23, 22:25)

Składy zespołów:

Kazachstan: Vitaliy Erdshtein (18), Vassilly Donets (16), Anton Kuznetsov (13), Nodirkhan Kadirkhanov (9), Vitaliy Vorivodin (3), Kanat Gabdulin, Roman Fartov (L) oraz Alexandr Stolnikov (4), Ivan Minakov (1), Nariman Suleimenov

Wenezuela: Emerson Alexander Rodriguez Gonzalez (22), Ronald Jose Fayola Hirtado (21), Edson Alberto Valencia Gonzalez (12), Fernando Gonzalez (9), Armando Fernando Velzaquet Escalante (4), Jose Verdi, Hector Mata (L) oraz Jonathan Quijada (9), Regulo Alberto Briceno, Luis Antonio Arias Guzman, Henry Jose Rojas Estangel

 

Frankfurt (Niemcy) – godz. 18:00

Austria – Niemcy 1:3 (25:22, 16:25, 23:25, 23:25)

Składy zespołów:

Austria: Peter Wohlfahrtstatter (7), Lorenz Koraimann (7), Alexander Berger (16), Maximilian Thaller (2), Nicolai Grabmuller (4), Paul Buchegger (22),Philipp Kroiss (L) oraz Thomas Trothann, Anton Menner, Thomas Zass, Fabian Michael Schmiedbauer (1), Florian Ringseis (L)

Niemcy: Christian Fromm (16), Ruben Schott (17), Simon Hirsch (6), Tim Broshog (13), Jan Zimmerman, Tobias Krick (3), Julian Zenger (L) oraz Moritz Reichert, Egor Bogachev, Daniel Malescha (12), Anton Brehme

 

Barcelona (Hiszpania) – godz. 15:30

Grecja – Meksyk 1:3 (19:25, 22:25, 25:23, 21:25)

Składy zespołów:

Grecja: Nikos Zoupani (16), Andreas-Dimitrios Fragkos (10), Paraskevas Tselios (8), Andreas Andreadis (1), Rafail Koumentakis (1), Konstantinos Stivachtis, Dimitrios Gkaras (L) oraz Menelaos Kokkinakis (13), Ioannis Takouridis (3), Sotirios Sotiriou

Meksyk: Daniel Vargas (20), Jorge Barajas (19), Gonzalo Ruiz De La Cruz (9), Pedro Rangel (8), Jose Martinez (7), Samuel Cordova (6), Jesus Rangel (L) oraz Alejandro Moreno (1), Jesus Alberto Perales, Jorge Quinones, Nestor Orellana, Jose Roberto Mendoza Perdomo (L)

 

Barcelona (Hiszpania) – godz. 18:00

Hiszpania – Katar 3:1 (25:21, 21:25, 25:15, 25:13)

Składy zespołów:

Hiszpania: Sergio Noda Blanco (19), Andres J. Villena (17), Miguel Angel Fornes (10), Francisco J.Ruiz (10), Jorge Fernandez Valcarcel (3), Miguel Angel De Amo, Jorge Almansa (L) oraz Borja Ruiz (7), Daniel Rocamora Blazquez (2), Angel Trinidad, Victor Rodriguez Perez, Daniel Ruiz Posadas (L)

Katar: Renan Ribeiro (12), Samb Tamsir (10), Papamaguette Diagne (10), Bojan Djukic (7), Belal Abunabot (6), Borislav Georgiev (2), Marko Stevanovic (L) oraz Ilija Ivoic (2), Birama Faye (1), Nikola Vasic, Adnan Bjelopoljak, Ahmed Noaman

 

Bijelo Polje (Czarnogóra) – godz. 17:00

Estonia – Tunezja 1:3 (25:18, 17:25, 21:25, 21:25)

Składy zespołów:

Estonia: Renee Teppan (17), Andrus Raadik (13), Ardo Kreek (10), Robert Taht (7),  Henri Trelal (2), Andres Toobal (2), Rait Rikberg (L) oraz Kristo Kollo (5), Andri Aganits (5), Karli Allik

Tunezja: Chokri Jouini (14), Ahmed Kahdi (9), Ismail Moalla (7), Omar Agrebi (6), Khaled Ben Slimene (4), Hichem Kaabi (1), Anouer Taouerghi (L) oraz Hamza Nagga (10), Wassim Ben Tara (4), Mahdi Ben Cheikh

 

Bijelo Polje (Czarnogóra) – godz. 20:00

Chińskie Tajpej – Czarnogóra 1:3 (22:25, 14:25, 25:22, 24:26)

Składy zespołów:

Chińskie Tajpej: Chien-Feng Huang (22), Hong-Jie Liu (14), Yi-Huei Lin (8), Tsung-Hsuan Wu (4), Chien-Chen Chen (2), Ju-Chien Tai, Chia-Hsuan Li (L) oraz Hung-Min Liu (8), Mei-Chung Hsu (5), Kuo-Chun Lin, Liang-Hao Chang, Chen Fu Yen, Li-Ya Tung (L)

Czarnogóra: Bozidar Cuk (18), Milos Culafic (15), Luka Babic (12), Marko Bojic (10), Simo Dabovic (3), Gojko Cuk (3), Nikola Lakcevic (L) oraz Ivan Jacmenica (4), Nikola Radonic

 

źródło: inf.własna/fivb.org

Facebook Comments