LŚ 2017: Wyniki II dywizji [17.06.2017]

Przed nami drugi dzień zmagań ostatniego weekendu fazy grupowej tegorocznej Ligi Światowej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami spotkań, które rozgrywane są dzisiaj w drugiej dywizji! 

Grupa 2 – 17.06.2017

Kunshan (Chiny) –  godz.9:00

Japonia – Turcja 3:2 (22:25, 25:12, 22:25, 25:19, 15:12)

Składy zespołów:

Japonia: Yuki Ishikawa (22), Masahiro Yanagida (18), Issei Otake (10), Haku Ri (9), Akihiro Yamauchi (6), Naonobu Fujii (1), Taiki Tsuruda (L) oraz Masahi Kuriyama (5), Hideomi Fukatsu (3), Taishi Onodera (2), Takashi Dekita, Hiroaki Asano

Turcja: Serhat Coskun (26), Mert Matić (14), Izzet Unver (9), Yasin Aydin (4), Emre Batur (3), Murat Yenipazar (2), Hasan Yesilbudak (L) oraz Caner Dengin (L), Baturalp Burak Gungor (5), Gokhan Gokgoz (5), Sercan Yuksel Bidak

 

Kunshan (Chiny) – godz. 13:00

Chiny – Australia 3:1 (17:25, 25:19, 25:23, 25:17)

Składy zespołów:

Chiny: Chuan Jiang (23), Libin Liu (15), Daoshuai Ji (14), Shuhan Rao (6), Longhai Chen (2), Guojun Zhan (1), Jiahua Tong (L) oraz Rui Li (3), Tianyi Mao, Chuanhang Tang

Australia: Lincoln Alexander Williams (19), Samuel Walker (13), Beau Graham (10), Paul Sanderson (8), Arshdeep Dosanjh (4), Trent O’dea (4), Luke Perry (L) oraz Carsten Moeller

 

Kair (Egipt) –  godz. 14:00

Finlandia – Słowenia 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)

Składy zespołów:

Finlandia: Urpo Sivula (9), Elviss Krastins (8), Sauli Sinkkonen (8), Jan Helenius (7), Tommi Siirila (4), Eemi Tervaportti (3), Eetu Pennanen (L) oraz Eemi Kouki (3), Antti Ropponen (2), Henrik Porkka

Słowenia: Alen Sket (15), Tine Urnaut (13), Mitja Gasparini (8), Gregor Ropret (5), Danijel Koncilja (4), Alen Pajenk (3), Jani Kovacic (L) oraz Urban Toman (L), Toncek Stern (3), Matej Kok

 

Haga (Holandia) –  godz. 18:00

Holandia – Słowacja 3:0 (25:21, 25:23, 25:15) 

Składy zespołów:

Holandia: Thijs Ter Horst (13), Wouter Ter Maat (12), Robbert Andringa (9), Jasper Diefenbach (5), Daan Van Haarlem (4), Thomas Koelewijn (4), Dirk Sparidans (L) oraz Robin Overbeeke (2), Wessel Kemink, Gijs Jorna, Fabian Plak

Słowacja: Marcel Lux (12), Tomas Krisko (6), Peter Ondrovic (5), Radoslav Presinsky (4), Peter Mlynarcik (2), Filip Palgut (1), Matej Kubs (L) oraz Milan Bencz (8), Jan Tarabus (1), Juraj Zatko (1)

 

Haga (Holandia) – godz. 20:30

Czechy – Korea 0:3 (18:25, 25:27, 21:25)

Składy zespołów: 

Czechy: Jan Hadrava (11), Marek Beer (7), Ales Holubec (6), Petr Michalek (6), Adam Bartos (2), Jakub Janouch, Daniel Pfeffer (L) oraz Marek Zmrhal (4), Vladimir Sobotka (2), Michal Finger (1), Filip Habr, Jan Galabov

Korea: Hong-Suk Choi (17), Kang-Won Lee (11), Yung-Suk Shin (10), Sun-Kyu Lee (5), Jiseok Jung (5), Min-Gyu Lee (3), Yong-Chan Bu (L) oraz Sang-Ha Park (2), Hui-Chae Song, Siwoo Lee, Taekeui Hwang

 

Kair (Egipt) – godz. 21:30

Egipt – Portugalia 1:3 (25:22, 17:25, 15:25, 21:25)

Składy zespołów:

Egipt: Ahmed Abdelhay (13), Mohamed Masoud (9), Abd Elhalim Mohamed Abou (8), Ahmed Shafik (8), Hossam Abdalla (4), Omar Hassan (4), Sherif Aly (L) oraz Mostafa Mohamed Ibrahim Abdelrahman (5), Hisham Ewais (4), Ahmed El Sayed (1), Abdelrahman Seoudy (1), Ahmed Abdelaal (L)

Portugalia: Valdir Sequeira (23), Lourenco Martins (16), Alexandre Ferreira (15), Filip Cveticanin (10), Phelipe Martins (9), Tiago Da Silva Violas (2), Ivo Casas (L) oraz Joao Simoes (2), Marco Ferreira

inf.własna/fivb.org

Facebook Comments