LŚ 2017: Wyniki II dywizji [16.06.2017]

Dzisiaj rozpoczyna się trzeci weekend Ligi Światowej dla drugiej grupy. Turnieje są rozgrywane w Chinach, Egipcie i Holandii. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami dzisiejszych spotkań! 

Grupa 2 – 16.06.2017

Kunshan (Chiny) –  godz. 9:00

Australia – Japonia 3:2 (29:27, 18:25, 24:26, 25:21, 15:9)

Składy zespołów:

Australia: Beau Graham (9), Arshdeep Dosanjh (2), Travis Passier (6), Samuel Walker (1), Luke Smith (22), Paul Carroll (27), Luke Perry (L) oraz Nathan Roberts (11), Paul Sanderson, Trent O’dea (4), Carsten Moeller (1)

Japonia: Akihiro Yamauchi (9), Masahiro Yanagida (11), Yuki Ishikawa (12), Haku Ri (16), Naonobu Fujii (4), Issei Otake (16), Taiki Tsuruda (L) oraz Hideomi Fukatsu, Takashi Dekita, Masashi Yamada (8)

 

Kunshan (Chiny) –  godz. 13:00

Chiny – Turcja 3:0 (43:41, 26:24, 25:21)

Składy zespołów:

Chiny: Chuan Jiang (17), Weijun Zhong (13), Daoshuai Ji (10), Longhai Chen (9), Shunhan Rao (8), Runming Li (1), Jiahua Tong (L) oraz Guojun Zhan (4), Libin Liu (4), Chuanhang Tang (2)

Turcja: Baturalp Burak Gungor (15), Gokhan Gokgoz (15), Metin Toy (9), Mert Matić (6), Emre Batur (5), Arslan Eksi (3), Hasan Yesilbudak (L) oraz Serhat Coskun (3),İzzet Ünver (2), Yasid Aydin (1), Murat Yenipazar, Sercan Yüksel Bıdak

 

Kair (Egipt) – godz. 14:00

Portugalia – Finlandia 3:1 (20:25, 25:22, 25:19, 25:22)

Składy zespołów:

Portugalia: Filip Cveticanin (7), Alexandre Ferreira (17), Tiago Da Silva Violas (3), Phelipe Martins (9), Lourenco Martins (12), Valdir Sequeira (19), Ivo Casas (L) oraz Afonso Guerreiro

Finlandia: Eemi Tervaportti (3), Elviss Krastins (10), Tommi Siirila (9), Urpo Sivula (14), Sauli Sikkonen (6), Jan Helenius (12), Lauri Kerminen (L) oraz Antti Ropponen (6)

 

Haga (Holandia) –  godz. 18:00

Korea – Holandia  0:3 (21:25, 16:25, 16:25)

Składy zespołów:

Korea: Kang-Won Lee (6), Sang-Ha Park (5), Jiseok Jung (5), Hui-Chae Song (2), Min-Gyu Lee, Yong-Suk Shin, Yong-Chan Bu (L) oraz Joo-Hyeong Park (6), Hong-Suk Choi (3), Yoon-Sik Yoo (1), Taaekeui Hwang (1), Sun-Kyu Lee, Siwoo Lee

Holandia: Wouter Ter Maat (16), Jasper Diefenbach (10), Robbert Andringa (9), Thijs Ter Horst (8), Thomas Koelewijn (8), Daan Van Haarlem (3), Dirk Sparaidans (L) oraz  Fabian Plak (1), Gijs Jorna

 

Haga (Holandia) – godz. 20:30

Słowacja – Czechy 0:3 (16:25, 23:25, 17:25)

Składy zespołów:

Słowacja: Milan Bencz (5), Peter Ondrovic (5), Marcel Lux (6), Matej Patak (4), Juraj Zatko (4), Radoslav Presinsky (5), Matej Kubs (L) oraz Tomas Krisko (4), Filip Palgut, Peter Mlynarcik (6), Jan Tarabus (1), Filip Gavenda (1)

Czechy: Jan Hadrava (10), Marek Beer (4), Ales Holubec (7), Adam Bartos (4), Jakub Janouch (1), Petr Michalek (6), Daniel Pfeffer (L) oraz Michal Finger (1), Filip Habr, Jan Galabov (18), Adam Zajicek

 

Kair (Egipt) –  godz. 21:30

Egipt – Słowenia 0:3 (23:25, 37:39, 23:25)

Składy zespołów:

Egipt: Ahmed Abdelhay (23), Omar Hassan (11), Ahmed Shafik (11), Abd Elhalim Mohamed Abou (7), Mohamed Masoud (7), Hossam Abdalla (1), Ahmed Abdelaal (L) oraz Ahmed Bekhet, Abdelrahman Seoudy

Słowenia: Mitja Gasparini (18), Tine Urnaut (15), Klemen Cebulj (9), Alen Pajenk (7), Saso Stalekar (3), Dejan Vincic (2), Jani Kovacic (L) oraz Alen Sket (6)

inf.własna/fivb.org, fot.: FIVB

Facebook Comments