LŚ 2017: Wyniki II dywizji [11.06.2017]

Dzisiaj rozgrywki drugiej dywizji rozgrywane są tylko w dwóch krajach. Turniej w Finlandii zakończył się już wczoraj, ponieważ rozpoczął się w czwartek. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami ostatnich spotkań drugiej dywizji rozgrywanych w ten weekend! 

Grupa 2 – 11.06.2017

Takasaki (Japonia) – godz. 8:40

Słowenia – Turcja 3:1 (25;23, 25:22, 26:28, 25:21)

Składy zespołów:

Słowenia: Tine Urnaut (22), Klemen Cebulj (22), Mitja Gasparini (14), Alen Pajenk (8), Danijel Koncilja (8), Dejan Vincic (4), Jani Kovacic (L) oraz Jan Kozamernik (1), Alen Šket (1), Toncek Stern

Turcja: Gokhan Gokgoz (15), Serhat Coskun (11), Baturalp Burak Gungor (5), Mustafa Koc (5), Emre Batur (3), Arslan Eksi (3), Caner Dengin (L) oraz İzzet Ünver (8), Yasin Aydin (7), Mert Matić (7), Murat Yenipazar, Hasan Yesilbudak (L)

 

Takasaki (Japonia) – godz. 12:10

Japonia – Korea Południowa 3:0 (25:18, 25:18, 25:20)

Składy zespołów:

Japonia: Masahiro Yanagida (14), Yuki Ishikawa (12), Issei Otake (12), Haku Ri (8), Akihiro Yamauchi (6), Naonobu Fujii (1), Taiki Tsuruda (L) oraz Takashi Dekita (1)

Korea Południowa: Yung-Suk Shin (6), Hong-Suk Choi (4), Jaewook No (3), Hui-Chae Song (3), Joo-Hyeong Park (2), Sang-Ha Park (1), Yong-Chan Bu (L) oraz Kang-Won Lee (10), Jiseok Jung (8), Sun-Kyu Lee (1), Min-Gyu Lee, Siwoo Lee, Jae-Seong Oh (L)

 

Czeskie Budziejowice (Czechy) – godz. 16:10

Egipt – Holandia 2:3 (25:17, 25:19, 11:25, 18:25, 10:15)

Składy zespołów:

Egipt: Abd Elhalim Mohamed Abou (14), Ahmed Shafik (13), Ahmed Abdelhay (12), Mohamed Masoud (11), Omar Hassan (8), Hossam Abdalla (4), Ahmed Abdelaal (L) oraz Marawan Abdelbaky (2), Abdelrahman Seoudy (1), Ahmed El Sayed, Mamdouh Mohamed Abd El Rehim, Ahmed Bekhet, Mostafa Mohamed Ibrahim Abdelrahman

Holandia: Wouter Ter Maat (25), Thijs Ter Host (17), Thomas Koelewijn (11), Robbert Andringa (9), Jasper Diefenbach (7), Daan Van Haarlem (3), Michael Parkinson (2), Dirk Sparidans (L) oraz Wessel Keemink, Gijs Jorna, Robin Overbeeke

 

Czeskie Budziejowice (Czechy) – godz. 19:10

Czechy – Portugalia 3:0 (25:21, 25:21, 25:16)

Składy zespołów:

Czechy: Jan Hadrava (18), Petr Michalek (12), Adam Bartos (10), Marek Beer (4), Ales Holubec (4), Jakub Janouch (1), Daniel Pfeffer (L) oraz Filip Habr, Adam Zajicek

Portugalia: Lourenco Martins (15), Phelipe Martins (6), Valdir Sequeira (6), Filip Cveticanin (4), Tiago Da Silva Violas (3), Alexandre Ferreira (2), Ivo Casas (L) oraz Marco Ferreira (5), Joao Simoes (3), Afonso Guerreiro (1), Miguel Tavares Rodrigues (1)

źródło: inf.własna/fivb.org

Facebook Comments