LŚ 2017: Wyniki II dywizji [10.06.2017]

Trwają rozgrywki drugiego weekendu Ligi Światowej. Zachęcamy do sprawdzenia wyników drugiego dnia spotkań drugiej grupy! 

Grupa 2 – 10.06.2017

Takasaki (Japonia) – godz. 8:40

Turcja – Korea Południowa 2:3 (23:25, 20:25, 25:20, 25:17, 12:15)

Składy zespołów:

Turcja: Baturalp Burak Gungor (14), Mustafa Koc (13), Gokhan Gokgoz (7), Arslan Eksi (7), Metin Toy (7), Emre Batur (6), Hasan Yesilbudak (L) oraz Serhat Coskun (13), Yasin Aydin (9), İzzet Ünver, Sercan Yüksel Bıdak, Caner Dengin (L)

Korea Południowa: Kang-Won Lee (18), Hui-Chae Song (18), Joo-Hyeong Park (15), Sang-Ha Park (7), Sun-Kyu Lee (5), Jaewook No (3), Yong-Chan Bu (L) oraz Yung-Suk Shin (5), Hong-Suk Choi (3), Min-Gyu Lee, Siwoo Lee, Jae-Seong Oh (L)

 

Takasaki (Japonia) – godz. 12:10

Japonia – Słowenia 3:2 (25:22, 17:25, 25:18, 22:25, 17:15)

Składy zespołów:

Japonia: Masahiro Yanagida (19), Haku Ri (14), Issei Otake (14), Shuzo Yamada (10), Akihiro Yamauchi (3), Naonobu Fujii (3), Taiki Tsuruda (L) oraz Takashi Dekita (5), Hiroaki Asano (2), Masashi Kuriyama (1), Hideomi Fukatsu, Satoshi Ide (L)

Słowenia: Klemen Cebulj (22), Mitja Gasparini (20), Alen Pajenk (14), Tine Urnaut (12), Jan Kozamernik (4), Dejan Vincic (3), Jani Kovacic (L) oraz Danijel Koncilja (1), Toncek Stern, Alen Šket

 

Helsinki (Finlandia) – godz. 14:00

Chiny – Słowacja 1:3 (20:25, 25:17, 12:25, 21:25)

Składy zespołów:

Chiny: Chuanhang Tang (13), Rui Li (11), Daoshuai Ji (11), Shuhan Rao (7), Binglong Zhang (6), Tianyi Mao (1), Jiahua Tong (L) oraz Libin Liu (7), Weijun Zhong (5), Chuan Jiang (1), Runming Li

Słowacja: Marcel Lux (19), Peter Ondrovic (15), Stefan Chrtiansky (15), Emanuel Kohut (10), Milan Bencz (5), Juraj Zatko (4), Matej Patak (L) oraz Peter Mlynarcik (5), Filip Palgut

 

Helsinki (Finlandia) – godz. 17:00

Finlandia – Australia 1:3 (21:25, 25:14, 21:25, 19;25)

Składy zespołów:

Finlandia: Urpo Sivula (12), Jan Helenius (12), Tommi Siirilä (10), Elviss Krastins (8), Sauli Sinkkonen (8), Eemi Tervaportti (4), Lauri Kerminen (L) oraz Antti Ropponen (3), Eemeli Kouki

Australia: Paul Carroll (22), Luke Smith (13), Travis Passier (9), Beau Graham (8), Samuel Walker (5), Harrison Peacock (1), Luke Perry (L) oraz Nathan Roberts (10), Arshdeep Dosanjh (1), Simon Hone, Lincoln Alexander Williams, Carsten Moeller

 

Czeskie Budziejowice (Czechy) – godz. 16:10

Portugalia – Egipt 2:3 (16:25, 17:25, 25:19, 25:21, 17:19)

Składy zespołów:

Portugalia: Alexandre Ferreira (14), Phelipe Martins (7), Marco Ferreira (6), Filip Cveticanin (5), Joao Simoes (1), Miguel Tavares Rodrigues (1), Ivo Casas (L) oraz Lourenco Martins (19), Valdir Sequeira (15), Tiago Da Silva Violas (3)

Egipt: Mohamed Masoud (15), Ahmed Shafik (15), Ahmed Abdelhay (13), Omar Hassan (13), Abd Elhalim Mohamed Abou (6), Hossam Abdalla (3), Ahmed Abdelaal (L) oraz Ahmed Bekhet (1), Mostafa Mohamed Ibrahim Abdelrahman (1), Marawan Abdelbaky, Abdelrahman Seoudy

 

Czeskie Budziejowice (Czechy) – godz. 19:10

Holandia – Czechy 3:0 (25:19, 25:15, 25:15)

Składy zespołów: 

Holandia: Wouter Ter Maat (19), Robert Andringa (10), Thijs Ter Horst (9), Jasper Diefenbach (9), Thomas Koelewijn (6), Daan Van Haarlem (2), Dirk Sparidans (L) oraz Fabian Plak (2), Gijs Jorna, Just Dronkers (L)

Czechy: Jan Hadrava (9), Adam Bartos (6), Petr Sulista (5), Ales Holubec (3), Vladimir Sobotka (1), Jakub Janouch (1), Daniel Pfeffer (L) oraz Marek Zmrhal (4), Donovan Dzavoronok (2), Filip Habr (1)

źródło: inf.własna/fivb.org

Facebook Comments