LŚ 2017: Wyniki II dywizji [09.06.2017]

Kolejne mecze tegorocznej Ligi Światowej druga dywizja rozgrywa w trzech miastach – Takasaki, Helsinkach i Czeskich Budziejowicach. Turniej w Helsinkach rozpoczął się już wczoraj. Zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszymi wynikami! 

Grupa 2 – 09.06.2017

Takasaki (Japonia) – godz. 8:40

Słowenia – Korea Południowa 3:2 (25:20, 23:25, 25:13, 24:26, 15:13)

Składy zespołów:

Słowenia: Tine Urnaut (23), Mitja Gasparini (11), Klemen Cebulj (11), Alen Pajenk (9), Jan Kozamernik (9), Dejan Vincic (5), Jani Kovacic (L) oraz Toncek Stern (8), Danijel Koncilja

Korea Południowa: Kang-Won Lee (15), Yung-Suk Shin (9), Jiseok Jung (9), Hui-Chae Song (3), Min-Gyu Lee (2), Sang-Ha Park (1), Yong-Chang Bu (L) oraz Joo-Hyeong Park (6), Yoon-Sik Yoo (6), Sun-Kyu Lee (4), Jaewook No (2), Hong-Suk Choi (2), Siwoo Lee, Jae-Seong Oh (L)

 

Takasaki (Japonia) – godz. 12:10

Japonia – Turcja 3:1 (25:15. 26:24, 25:27, 25:16)

Składy zespołów:

Japonia: Issei Otake (17), Masahiro Yanagida (13), Akihiro Yamauchi (12), Yuki Ishikawa (12), Haku Ri (12), Naonobu Fujii (1), Taiki Tsuruda (L) oraz Takashi Dekita, Yuji Suzuki, Hiroaki Asano

Turcja: Baturalp Burak Gungor (13), Mustafa Koc (9), Gokhan Gokgoz (6), Arslan Eksi (5), Emre Batur (4), Serhat Coskun (1), Caner Dengin (L) oraz Metin Toy (14), Yasin Aydin (2), İzzet Ünver (2), Murat Yenipazar, Hasan Yesilbudak (L)

 

Helsinki (Finlandia) – godz. 14:00

Słowacja – Australia 0:3 (21:25, 19:25, 23:25)

Składy zespołów:

Słowacja: Peter Mlynarcik (15), Marcel Lux (9), Tomas Krisko (4), Emanuel Kohut (3), Peter Ondrovic (2), Juraj Zatko, Martin Turis (L) oraz Filip Palgut (3), Radoslav Presinsky (2), Stefan Chrtiansky (1), Milan Bencz, Matej Patak, Frantisek Ogurcak

Australia: Travis Passier (12), Nathan Roberts (11), Luke Smith (11), Lincoln Alexander Williams (10), Trent O’dea (6), Harrison Peacock, Luke Perry (L) oraz Carsten Moeller (1), Arshdeep Dosanjh, Jordan Richards (L)

 

Helsinki (Finlandia) – godz. 17:00

Finlandia – Chiny 3:1 (25:23, 21:25, 25:21, 27:25)

Składy zespołów:

Finlandia; Elviss Krastins (11), Sauli Sinkkonen (10), Antti Ropponen (9), Eemeli Kouki (8), Tommi Siirilä (8), Eemi Tervaportti (3), Lauri Kerminen (L) oraz Urpo Sivula (12), Jan Helenius (6)

Chiny: Chuan Jiang (23), Binglong Zhang (9), Daoshuai Ji (9), Shuhan Rao (9), Longhai Chen (5), Tianyi Mao (2), Jiahua Tong (L) oraz Tianyi Han (3), Libin Liu (2), Rui Li, Runming Li, Chuanhang Tang, Guojun Zhan (L)

Czeskie Budziejowice (Czechy) -godz. 16:10

Holandia – Portugalia 3:1 (22:25, 25:22, 25:23, 25:18)

Składy zespołów:

Holandia: Wouter Ter Maat (19), Thijs Ter Horst (15), Robbert Andringa (14), Jasper Diefenbach (8), Thomas Koelewijn (7), Daan Van Haarlem (3), Dirk Sparidans (L) oraz Robin Overbeeke (1), Wessel Keemink, Gijs Jorna

Portugalia: Joao Simoes (16), Filip Cveticanin (15), Alexandre Ferreira (14), Phelipe Martins (10), Marco Ferreira (9), Miguel Tavares Rodrigues (1), Ivo Casas (L) oraz Valdir Sequeira (1), Tiago Da Silva Violas, Lourenco Martins

 

Czeskie Budziejowice (Czechy) – godz. 19:10

Czechy – Egipt 3:2 (22:25, 25:21, 23:25, 25:23, 16:14)

Składy zespołów:

Czechy: Michal Finger (14), Petr Michalek (14), Vladimir Sobotka (11), Petr Sulista (8), Jakub Janouch (2), Marek Beer (1), Daniel Pfeffer (L) oraz Jan Hadrava (11), Adam Bartos (11), Ales Holubec (8), Donovan Dzavoronok (1), Filip Habr

Egipt: Ahmed Abdelhay (22), Abd Elhalim Mohamed Abou (18), Mohamed Masoud (12), Ahmed Shafik (12), Omar Hassan (8), Hossam Abdalla (5), Ahmed Abdelaal (L) oraz Ahmed Bekhet (1), Ahmed El Sayed, Marawan Abdelbaky, Mostafa Mohamed Ibrahim Abdelrahman

źródło inf.własna/fivb.org

Facebook Comments