LŚ 2017: Wyniki II dywizji [03.06.2017]

Dzisiaj drugi dzień zmagań w tegorocznej Lidze Światowej. Zapraszamy do zapoznania się i śledzenia wyników kolejnego dnia spotkań drugiej dywizji, które rozgrywane są w trzech miastach – Seulu, Ankarze i Popradzie.

Grupa 2 – 03.06.20

Seul (Korea) – godz. 6:00

Korea – Słowenia 1:3 (23:25, 25:23, 14:25, 23:25)

Składy zespołów:

Korea: Jiseok Jung (12), Kang-Won Lee (10), Sun-Kyu Lee (9), Sang-Ha Park (6), Yoon-Sik Yoo (4), Min-Gyu Lee, Jae-Seong Oh (L) oraz Hong-Suk Choi (14), Joo-Hyeong Park (2), Hui-Chae Song (2), Jaewook No, Yong-Chan Bu (L), Siwoo Lee

Słowenia: Tine Uranut (23), Mitja Gasparini (16), Alen Pajenk (15), Klemen Cebulj (14), Jan Kozamernik (4), Dejan Vinic (3), Jani Kovacic (L) oraz Urban Toman (L), Saso Stalekar (2), Gregor Ropret (2)

 

Seul (Korea) – godz. 8:30

Czechy – Finlandia 3:1 (16:25, 25:23, 25:22, 25:16)

Składy zespołów:

Czechy: Michal Finger (10), Marek Beer (7), Marek Zmrhal (1), Vladimir Sobotka (1), Jakub Janouch, Petr Michalek (L) oraz Jan Hadrava (13), Petr Sulista (11), Donovar Dzavoronok, Filip Habr, Jan Galabov, Daniel Pfeffer (L)

Finlandia: Elvis Krastins (17), Antti Ropponen (14), Sauli Sinkkonen (7), Eemi Tervaportti (6), Tommi Siirila (5), Jan Helenius (5), Lauri Kerminen (L) oraz Peetu Makinen (4), Eemeli Kouki (1), Miki Jauhiainen (1)

 

Ankara (Turcja) – godz. 13:00

Chiny – Holandia 3:1 (29:27, 23:25, 25:22, 25:23)

Składy zespołów:

Chiny: Chuan Jiang (20), Libin Liu (14), Longhai Chen (13), Shuhan Rao (12), Daoshuai Ji (8), Runming Li (2), Jiahua Tong (L) oraz Tianyi Mao (3), Binglong Zhang (1)

Holandia: Thijs Ter Horst (19), Nimir Abdel-Aziz (11), Robbert Andringa (10), Jasper Diefenbach (5), Michael Parkinson (4), Daan Van Haarlem (3), Dirk Sparidans (L) oraz Wouter Ter Maat (8), Thomas Koelewijn (7), Wessel Keemink, Jeroen Rauwerdink

 

Ankara (Turcja) – godz. 16:00

Egipt  – Turcja  0:3 (20:25, 20:25, 15:25)

Składy zespołów:

Egipt: Ahmed Shafik (14), Omar Hassan (9), Mohamed Masoud (8), Abd Elhalim Mohamed Abou (4), Ahmed Abdelhay (4), Hossam Abdalla (1), Ahmed Abdelaal (L) oraz Mamdouh Mohamed Abd El Rehim, Marawan Abdelbaky

Turcja: Gokhan Gokgoz (14), Metin Toy (14), Baturalp Burak Gungor (9), Mustafa Koc (9), Emre Batur (8), Arslan Eksi (1), Hasan Yesilbudak (L) oraz Caner Peksen, Caner Dengin (L), Izzet Unver

 

Poprad (Słowacja) – godz. 15:00

Japonia – Portugalia 2:3 (21:25, 25:19, 25:21, 24:26, 9:15)

Składy zespołów:

Japonia: Hiroaki Asano (9), Masahiro Yanagida (16), Haku Ri (8), Akihiro Yamauchi (7), Schuzo Yamada (2), Naonobu Fujii (2), Taiki Tsuruda (L) oraz Isseki Otake (18), Hideomi Fukatsu (1), Yuki Ishikawa (5)

Portugalia: Marco Ferreira (21), Filip Cveticanin (14), Alexandre Ferreira (18), Joao Simones (12), Tiago Da Silva Violas (2), Marcel Keller Gil, Ivo Casas (L) oraz Lourenco Martins (5), Phelipe Martins (6), Valdir Sequeira (3), Miguel Tavares Rodrigues (2)

 

Poprad (Słowacja) – godz. 18:00

Słowacja – Australia 3:1 (25:22, 21:25, 30:28, 25:22)

Składy zespołów:

Słowacja: Peter Ondrovic (15), Matej Patak (13), Emanuel Kohut (8), Peter Mlynarcik (7), Juraj Zatko (3), Stefan Chrtiansky (2), Matej Kubs (L) oraz Milan Bencz (7), Marcel Lux (4), Tomas Krisko (2), Frantisek Ogurcak (2), Filip Palgut, Martin Turis (L)

Australia: Lincoln Alexander Williams (19), Luke Smith (13), Beau Graham (11), Samuel Walker (10), Harrison Peacock (7), Travis Passier (3), Luke Perry (L) oraz Trent O’dea (5), Jordan Richards (1), Arshdeep Dosanjh, Carsten Moeller

 

 źródło: inf.własna/fivb.org

 

Facebook Comments