LŚ 2016, grupa C: Terminarz i wyniki [17-19.06.2015]

Terminarz i wyniki Ligi światowej 2016: grupa C. [Gdzie obejrzeć w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO]

LŚ 2016: Terminarz reprezentacji Polski

Grupa C1 World League 2016 będzie rozgrywała swoje mecze w Rosji. Godziny meczów podane według czasu lokalnego.

W grupie C1 Ligi światowej 2016 zagrają:

  • Polska
  • Rosja
  • Bułgaria
  • Serbia

Terminarz i Wyniki – grupa C1 – Liga Światowa 2016

17.06.2015
godz. 16:40 – Polska vs. Bułgaria 3:1 (19:25, 25:19, 25:17, 25:20)

Składy drużyn:
Polska: Bednorz(15), Konarski(12), Bieniek(10), Kłos(6), Szalpuk(5), Łomacz(1), Wojtaszek(L) oraz Muzaj(1), Woicki
Bułgaria: Sokolov(15), Skrimov(10), Gotsev(6), Penchev N.(5), Yosifov(3), Seganov(1), Ivanov(L) oraz Ananiev(2), Gradinarov(2), Penchev R.(1), Lapkov, Agnotsev, Grozdanov

godz. 19:10 – Rosja vs. Serbia 0:3 (22:25, 32:34, 17:25)

Składy drużyn:
Rosja: Bakun(6), Volvich(5), Grankin, Tatyukchin, Verbov(L) oraz Poletaev(7), Kovalev(2), Markin(2), Volkov D.(1), Volkov A., Ermakov(L)
Serbia: Lisinac(14), Nikiv(12), Luburic(10), Podrascanin(9), Ivovi(8), Jovovic, Rosic(L) oraz Okolic, Brdjovic

18.06.2015
godz. 16:40 – Bułgaria vs. Serbia 0:3 (26:28, 25:27, 18:25), Polsat Sport Extra

Składy drużyn:
Bułgaria: Sokolov(20), Skrimov(10), Yosifov(8), Gotsev(5), Penchev N.(5), Seganov(2), Ivanov(L) oraz Lapkov, Ananiev, Gradinarov, Agontsev, Bozhilov(L)
Serbia: Kovacevic U.(18), Ivovic(14), Lisinac(14), Luburic(9), Podrascanin(6), Jovovic(2), Rosic(L) oraz Atanasijevic(2), Okolic, Brdjovic, Majstorovic
godz. 19:10 – Rosja vs. Polska 3:0 (25:22, 25:19, 25:22), Polsat i Polsat Sport Extra

Składy drużyn:
Rosja:
  Bakun (14), Muserskiy (11), Tetyukhin (10), Kliuka (8), Volkov (6), Grankin (1), Verbov (L) oraz Markin (1), Kovalev
Polska: Konarski (13),  Szalpuk (11), Nowakowski (8), Bednorz (6), Możdżonek (4), Łomacz,  Zatorski (L) oraz Muzaj (1), Bieniek (1), Wojtaszek (L), Woicki

19.06.2015
godz. 16:40 – Polska vs. Serbia 0:3 (20:25, 20:25, 23:25), Polsat i Polsat Sport Extra

Składy drużyn:
Serbia: 
Atanasijevic (16), Lisinac (14), Kovacevic (11), Nikic (8), Jovovic (1), Podrascanin (1), Majstorovic (L) oraz Brdjovic
Polska: Konarski (10), Bednorz (9), Szalpuk (9), Bieniek (8), Nowakowski (3), Łomacz (3), Zatorski (L) oraz Buszek (1), Muzaj, Wojtaszek (L), Woicki
godz. 19:10 – Rosja vs. Bułgaria 3:1 (20:25, 25:18, 25:17, 25:22), Polsat Sport Extra

Składy drużyn:
Rosja: Markin(10), Kliuka(10), Volvich(9), Gutsalyuk(1), Poletaev(1), Kovalev, Ermakov(L) oraz Volkov, Bakun(20), Muserskiy(14), Grankin(1)
Bułgaria: Sokolov(21), Yosifov(10), Skrimov(7), Gotsev(5), Penchev N.(4), Seganov(1), Ivanov(L) oraz Penchev R.(4), Agnotsev(1), Lapkov, Bozhilov(L)

Liga Światowa 2016: Serwis specjalny

Facebook Comments