PGE Skra Bełchatów poniosła porażkę w meczu rewanżowym drugiej rundy Ligi Mistrzów. Gospodarze okazali się być lepsi od gości w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Bełchatowianie nie wykorzystali swoich szans z pierwszego seta. W drugiej partii gracze Lube kontrolowali przebieg punktów. Kolejne sety zagrały składy rezerwowe obu ekip kończąc mecz wynikiem 2:3.

Cucine Lube Civitanova – PGE Skra Bełchatów 2:3 (26:24, 25:16, 25:27, 15:25, 13:15)

Cucine Lube Civitanova: Tsvetan Sokolov, Davide Candellaro, Osmany Juantorena, Dragan Stankovic, Jiri Kovar, Micah Christenson, Jenia Grebennikov (L) oraz Denys Kaliberda, Klemen Cebujl, Alberto Casadei, Enrico Cester

PGE Skra Bełchatów: Srećko Lisinac, Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek, Karol Kłos, Nicolas Uriarte, Nikolay Penchev, Kacpe Piechocki (L) oraz Michał Winiarski, Artur Szalpuk, Macin Jamusz, Jurij Gladyr, Bartosz Bednorz