MIĘDZYCZAS Katarzyna Grzyb dla s-w-o.pl: Kocham naszych kibiców!

Zgodnie z obietnicą, dzisiejszy tekst Kasi w nieco wieczornych godzinach! Zapraszam do lektury!

Fot. Dariusz Dąbrowski. Zdjęcia z archiwum Katarzyny Grzyb. All Rights Reserved.
„Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione!”

Witam serdecznie!

Ten tydzień zaczął się dla nas bardzo radośnie. We wtorek były wyniki Stypentiady- ogólnopolskiego konkursu, w którym brał udział Michał. Muszę się pochwalić. Nasz syn zdobył 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie czytelniczym i został wyróżniony w konkursie ortograficznym! Jesteśmy z niego ogromnie dumni! Jak czytałam wyniki w internecie, to piszczałam z radości- aż Lila się przestraszyła. :-) To naprawdę duże osiągnięcie Michała! Wkrótce dostanie za to dyplomy i nagrody książkowe, a od wychowawczyni dostał dwie 6. Lena była trochę zazdrosna o jego sukces i bardzo chciała zwrócić na siebie uwagę tego dnia. Cały czas wszystkim pokazywała swojego zęba, który się rusza. ;-) Powiedziała również, że niedługo weźmie udział w konkursie rysunkowym w przedszkolu i może też wygra. ;-) Ach te dzieci! :-)

Oglądaliście w piątek „Dancing with the stars- Taniec z gwiazdami” z udziałem Piotra Gruszki? My oglądaliśmy! Kibicujemy Piotrkowi i mamy nadzieję, że dojdzie aż do finału. Bardzo dobrze mu poszło w pierwszym odcinku. Gratuluję mu odwagi i dystansu do siebie. Powodzenia Piotrek! :-)

W sobotę był Dzień Kobiet. Z samego rana nasi chłopcy- czyli Wojtek i Michał obdarowali swoje kobietki- czyli mnie, Lenę i Lilię bukietami tulipanów. Kwiaty były tak piękne, że Lilianka chciała je nawet zjeść. ;-) Tego dnia wieczorem na hali Podpromie odbył się pierwszy mecz Asseco Resovii w ćwierćfinale play-off. Wygraliśmy 3:0 z Effectorem Kielce. Taki wynik to świetny prezent dla wszystkich kibicek Resovii z okazji naszego święta. Oprócz zwycięstwa i bardzo dobrej gry naszych siatkarzy fanki dostawały również tulipany od wilka Resoviaka. Bardzo miły gest naszego klubu. :-) Ja znowu byłam przeszczęśliwa, gdyż mogłam oglądać mojego męża w akcji. Wojtek wyszedł w pierwszej szóstce i świetnie sobie poradził. Uwielbiam kibiców na Podpromiu, którzy po meczu na pytanie prowadzącego „Kto waszym zdaniem powinien dostać MVP?”- skandowali „Wojtek Grzyb”. :-) Gratulacje dla Piotrka Nowakowskiego za trudne zagrywki, 3 piękne asy i zasłużoną nagrodę MVP. Sobota była dla nas szczęśliwa, ale nie mniej szczęśliwa jak niedziela. Dzisiaj mecz z Kielcami był o 14.45. W południe wybraliśmy się rodzinnie do kościoła- wsparcie z góry zawsze się przyda. ;-)

Fot. Dariusz Dąbrowski. Zdjęcia z archiwum Katarzyny Grzyb. All Rights Reserved.
„Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione!”

Na Podpromie pojechałam razem z Lenką, Michał dotarł tam z Wojtkiem godzinę przed meczem. To dla niego duża przyjemność, kiedy może być na hali już dużo wcześniej i tata zabiera go do szatni zawodników. My dojechałyśmy razem z naszymi sąsiadami (szczęśliwymi sąsiadami!). Poszło sprawnie, przeciwnicy nie stawiali oporu, znowu wygraliśmy 3:0. Wojtek ponownie zaliczył bardzo dobry występ. :-) Miał świetną zagrywkę, doczekałam się też asa (zawsze z utęsknieniem czekam na asa mojego męża). Kiedy stał na zagrywce, kibice dopingowali go skandując jego imię (aż Wojtek się zarumienił). Kocham naszych kibiców! Mój mąż ma w Was ogromne wsparcie, to dla nas bardzo dużo znaczy! Mam nadzieję, że Wojtek Was nie zawiedzie i jeżeli tylko w dalszym ciągu będzie miał szansę grania- zrobi wszystko, żebyście byli z niego dumni. :-)

Kochani! Jest mi bardzo miło, że grono moich czytelników rośnie. Po każdym meczu na Podpromiu mam przyjemność pozować do zdjęć z fanami. Żałuję tylko, że nie jestem zbyt fotogeniczna. ;-)

We wtorek nasi zawodnicy wyjeżdżają do Zielonej Góry, gdzie już w czwartek rozegrają ćwierćfinałowy mecz z Częstochową w ramach Pucharu Polski. W niedzielę jest finał. Mam nadzieję, że Wojtek wróci do domu dopiero w niedzielę w nocy i to z pucharem! :-) Trzymajcie kciuki!!! Zdradzę Wam, że mój mąż od dawna marzy o zdobyciu tego trofeum. W swojej karierze sportowej jeszcze nigdy nie wygrał Pucharu Polski. Czy to marzenie się spełni? Za tydzień wszystko się okaże! :-)

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!
Życzę Wam miłego wieczoru i kolorowych snów!

Kasia Grzyb

Zdjęcia z archiwum Katarzyny Grzyb. All Rights Reserved.
„Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione!”
opracowanie: EK
2014-03-9 19:31
źródło: inf.własna

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze swoimi znajomymi!
Share on Facebook+1Share on TwitterShare via email
Nie zatrzymuj się na lajkowaniu!
Redakcja portalu SIATKÓWKA W OBIEKTYWIE informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 48 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.