IO 2016: Szeroki skład reprezentacji Polski!

Stephane Antiga po konsultacjach z Wydziałem Szkolenia podał szeroki skład reprezentacji Polski na Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w Rio de Janeiro.

Szeroka kadra reprezentacji Polski na Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016:

Bartosz Bednorz – przyjmujący

Mateusz Bieniek – środkowy

Rafał Buszek – przyjmujący

Fabian Drzyzga – rozgrywający

Karol Kłos – środkowy

Dawid Konarski – atakujący

Michał Kubiak – przyjmujący

Bartosz Kurek – przyjmujący/atakujący

Grzegorz Łomacz – rozgrywający

Mateusz Mika – przyjmujący

Maciej Muzaj – atakujący

Marcin Możdżonek – środkowy

Piotr Nowakowski – środkowy

Artur Szalpuk – przyjmujący

Aleksander Śliwka – przyjmujący

Paweł Woicki – rozgrywający

Damian Wojtaszek – libero

Andrzej Wrona – środkowy

Paweł Zatorski – libero

Wojciech Żaliński – przyjmujący

Stephane Antiga – trener

Philippe Blain – asystent trenera

Z tej grupy wyłoniony zostanie skład dwunastu graczy, którzy wystąpią w turnieju olimpijskim. Ostateczny skład będzie znany w drugiej połowie lipca.

W Rio de Janeiro rywalami Polaków w fazie grupowej będą reprezentacje Egiptu, Iranu, Argentyny, Rosji i Kuby.

Pełny terminarz gier w Rio de Janeiro (według czasu lokalnego, w Polsce 5 godzin później):

niedziela, 7 sierpnia

9:30 Włochy – Francja
11:35 Brazylia – Meksyk
15:00/20.00 Polska – Egipt
17:05 USA – Kanada
20:30 Rosja – Kuba
22:35 Argentyna – Iran

wtorek, 9 sierpnia

9:30 Rosja – Argentyna
11:35 Francja – Meksyk
15:00 Włochy – USA
17:05/22.05 Polska – Iran
20:30 Kuba – Egipt
22:35 Brazylia – Kanada

czwartek, 11 sierpnia

9:30 Iran – Kuba
11:35 Rosja – Egipt
15:00/20.00 Polska – Argentyna
17:05 Kanada – Francja
20:30 Włochy – Meksyk
22:35 Brazylia – USA

sobota, 13 sierpnia

9:30 Iran – Egipt
11:35 Argentyna – Kuba
15:00/20.00 Polska – Rosja
17:05 USA – Francja
20:30 Kanada – Meksyk
22:35 Brazylia – Włochy

poniedziałek, 15 sierpnia

9:30 Argentyna – Egipt
11:35 USA – Meksyk
15:00 Rosja – Iran
17:05/22.05 Polska – Kuba
20:30 Włochy – Kanada
22:35 Brazylia – Francja

środa, 17 sierpnia

Mecze ćwierćfinałowe:
10:00, 14:00, 18:00, 22:15

piątek, 19 sierpnia

Mecze półfinałowe:
13:00 i 22:15

niedziela, 21 sierpnia

Mecze o 1. i 3. miejsce:
13:00 i 22:15

źródło: pzps.pl

Facebook Comments