Amerykanie wciąż niepokonani w grupie B. Biało-czerwoni po zaciętej pięciosetowej walce zapisują na swoim koncie jeden punkt w tabeli rozgrywek Ligi Światowej.

I set:

Smith z krótkiej zdobywa pierwszy punkt, 1:0. Mika, jak zwykle, niezawodny, 3:2. Kurek bliski zdobycia asa, 4:2. Anderson zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki, 5:2. Nowakowski ze środka, 5:4. „Mikówka” i mamy punkt z serwisu, 5:5. Nowakowski posyła asa, 6:7. Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu Polaków, 7:8. Holt utrudnia rozegranie Drzyzdze, 9:10. Kurek wybija piłkę po rękach, 12:12. Troy przełamuje potrójny blok Polaków, 13:12. Bieniek nie skoczył przechodzącej, atak Kubiaka obroniony, ale w kontrze myli się Russell, 14:15. Na drugiej przerwie technicznej podopieczni Antigi prowadzą minimalną różnicą punktów. Piękna obrona Zatorskiego, Kurek wydaje wyrok, 18:19. Przerwa dla szkoleniowca Amerykanów, Speraw’a. Kapitalne dwa bloki biało-czerwonych! 19:21. Druga przerwa dla gospodarzy! Kubiak po prostej, 20:22. Możdżonek za Drzyzgę na podwyższenie bloku! Troy atakuje w aut, 20:23.  Buszek pojawia się na boisku. Lee zmienia Russell’a na zagrywce i zdobywa asa, 22:24. O czas prosi Stephane Antiga. Po przerwie Lee psuje zagrywkę, 23:25.

II set:

Bieniek zdobywa dwa pierwsze punkty dla naszej drużyny, 1:2. Mika po skosie, 2:4. Na boisku pojawia się Jaeschke. Festiwal zepsutych zagrywek po obu stronach, 4:7. Smith po taśmie, ale piłka wpada w boisko, 5:7. Pierwsza przerwa techniczna przy trzech punktach przewagi Polaków, 5:8. Anderson po skosie, 6:8. Po raz kolejny z krótkiej nie kto inny, a Mateusz Bieniek! Techniczne zagranie Miki, 8:10. Kurek po bloku, 9:12. Troy myli się na czystej siatce. John Speraw prosi o czas, 9:13. Holt psuje zagrywkę, 11:14. Na drugiej przerwie technicznej biało-czerwoni prowadzą 13:16. Lee zmienia Holta. Kurek po skosie, 14:17. Amerykanie doprowadzają do remisu po skutecznym ataku Andersona, 17:17. Kurek z prawego skrzydła, 17:19. Długą akcję wygrywa reprezentacja USA, 19:20.  Ciężki moment dla Polaków! Gospodarze doprowadzają do remisu, Antiga prosi o czas 20:20. Buszek zmienia Mateusza Mikę. Troy zatrzymany przez Buszka i Nowakowskiego, 21:21. Mika ponownie na boisku! O czas dla swojego zespołu prosi szkoleniowiec reprezentacji Polski, 23:21. Bieniek ze środka, 24:23. Troy kończy seta, 25:23.

III set:

Holt psuje zagrywkę, 3:3.  Cztery odbicia po stronie Amerykanów, 3:4. Bieniek z krótkiej, 6:7. Kurek zablokowany! 7:7. Mika agresywnie z sytuacyjnej piłki, 7:8. Pierwsza przerwa techniczna. Anderson atakuje w aut, 8:9. Nowakowski ze środka, 9:10. Troy blok-aut, 11:12. Bartek Kurek szczęśliwie kończy atak, 12:15. Czas dla reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Kiwka Mateusza Miki, 12:16 na drugiej przerwie technicznej. Lee, tak jak w poprzednim secie, zmienia Holta. Zatrzymany Anderson! O kolejny czas prosi trener Speraw, 13:18. Przesunięta krótka w wykonaniu „Cichego Pita”, 14:19. Kubiak nabija na blok, 15:21. As serwisowy Christenson’a, 17:21. Możdżonek zmienia Drzyzgę na podwyższenie bloku. Troy po prostej atakuje w aut, 17:23. Amerykanie biorą challenge, pokazują, że Polacy dotknęli siatki, a więc punkt dla gospodarzy! 18:22. Biało-czerwoni poprosi o challenge na challenge! Sędziowie podtrzymują punkt dla USA. Drzyzga kiwa z drugiej piłki, 18:23. Holmes melduje się na zagrywce. Bieniek w pojedynkę zatrzymuje Andersona. Rywale mylą się w ataku, 20:25.

IV set:

Bieniek najpierw ze środka, a potem zatrzymuje Holmesa, 1:2. Polacy źle rozpoczynają czwartą partię, 6:3. O czas prosi Stephane’a Antiga. Po ataku Kurka, biał0-czerwoni robią przejście, 7:4. Cztery punkty przewagi gospodarzy na pierwszej przerwie technicznej. Buszek psuje zagrywkę, 9:5. Anderson atakuje w aut, 9:7. Kubiak w pojedynkę blokuje Troy’a, 10:9. Kurek blok-aut, 11:10. Holmes z Andersonem blokują naszego atakującego, 14:11. Jaeschke zagrywa w aut, 14:12. Podwójne odbicie po stronie reprezentacji Stanów Zjednoczonych, 15:14. Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu gospodarzy 16:14. Kubiak przedziera się przez podwójny blok, 16:15. Polacy doprowadzają do remisu! 16:16. Blok Bieńka! 16:17 – O czas prosi Speraw. Holt zmienia Holmesa. Amerykanie znaleźli sposób na zatrzymanie Bieńka, 20:19. Buszek bez bloku w aut, 21:19. O czas prosi Antiga. Pojedynczy blok Bieńka! 21:21. W siatkę wpadają Amerykanie, 22:21. Zatrzymany Kurek, 23:21. Lee ze środka, 24:22. Zablokowany Kurek, 25:22.

V set:

Amerykanie rozpoczynają od prowadzenia 3:1. Kurek psuje zagrywkę, 4:2. Holmes za Holta. Nowakowski z krótkiej, 5:3. Troy w sam narożnik, 6:3. Kubiak przedziera się przez blok rywali, 7:5. Drzyzga psuje zagrywkę, 8:6. Zmiana stron. Z drugiej linii piekielnie mocno Anderson, 9:6. Mika nie broni kontry Andersona. O czas prosi Antiga. Troy ze skrzydła, 11:6. Kurek blok-aut, 11:7. Atakujący LOTOSU Trefla Gdańsk obija ręce biało-czerwonych, 12:7. O drugą przerwę prosi francuski szkoleniowiec reprezentacji Polski. Amerykanie dotykają siatki, 13:8. As serwisowy Bieńka, 13:9. Czas dla Stanów Zjednoczonych. Holt ze środka, 14:9. Mika atakuje w aut, 15:9.

USA: Anderson, Russell, Troy, Christenson, Holt, Smith, E. Shoji (l) oraz Lee, Jaeschke, Holmes

Polska: Nowakowski, Kurek, Drzyga, Kubiak, Zatorski (l), Mika, Bieniek oraz Możdżonek, Buszek