Gr. A [k]: POL – ROM, ITA – AZE, BEL – TUR [17.06.2015]

W grupie A po przeciwnych stronach siatki stanęły dziś Polska i Rumunia, Włochy i Azerbejdżan oraz Belgia i Turcja.

17.06.2015, godz. 08.00

Polska – Rumunia
3:0
(25:23, 25:15, 25:16)

Składy drużyn:

Polska: WERBLIŃSKA Anna (12), TOKARSKA Maja (8), ZAROŚLINSKA Katarzyna (19), PYCIA Sylwia (9), WOŁOSZ Joanna, SKOWROŃSKA-DOLATA Katarzyna (11), DURAJCZYK Agata (L) oraz BEŁCIK Izabela, KĄKOLEWSKA Agnieszka (1), BEDNAREK-KASZA Agnieszka, MIROS Anna (1), PASZEK Daria, KURNIKOWSKA Natalia

Rumunia: BACSIS Roxana Denisa (8), BADEA Liana-Gabriela (5), NEMTANU Ioana (5), SALAORU Adina (5), MOISA Sabina (3), ONYEJEKWE Nneka Obiamaka (9), ALBU Mihaela (L) oraz RADU Irina-Cristina, TRICA Alexandra Romela, MURESAN Daiana Giorgiana (6), CALOTA Diana-Ioana

 

17.06.2015, godz. 13.30

Włochy – Azerbejdżan
1:3
(22:25, 20:25 25:22, 22:25)

Składy drużyn:

Włochy: GUERRA Anastasia (18), MELANDRI Laura (11), SYLLA Miriam Fatime (12), PASCUCCI Giulia (15), CALLONI Raffaella (5), CARACUTA Valeria (2), PARROCCHIALE Beatrice (L) oraz PERINELLI Elena, LODA Sara, CAMERA Letizia, PISANI Giulia, SPIRITO Ilaria

Azerbejdżan: POZNYAK Kseniya (9), KURT Oksana (4), BAYRAMOVA Odina (15), ABDULAZIMOVA Ayshan (1), MATIASOVSKA-AGHAYEVA Jana (9), RAHIMOVA Polina (35), KISELYOVA Oksana (L) oraz MAMMADOVA Valeriya (L), ZHIDKOVA Katerina (2), GASIMOVA Natavan

 

17.06.2015, godz. 17.00

Belgia – Turcja
0:3
(16:25, 15:25, 18:25)

Składy drużyn:

Belgia: BIEBAUW Jasmien, HEYRMAN Laura (1), LEYS Charlotte (8), AELBRECHT Freya (7), VAN HECKE Lise (11), VANDESTEENE Els, COURTOIS Valerie (L) oraz GROBELNA Kaja (2), STRUMILO Dominika (4), VAN DE VYVER Ilka (1), COOLS Sarah (4)

Turcja: BABAT Dicle Nur (7), AKMAN Kübra (8), ÖNAL PAŞAOĞLU Güldeniz (5), AYDEMIR AKYOL Naz (3), OZSOY Neriman (15), YILMAZ Gözde (17), KARADAYI Gizem (L) oraz DALBELER SENIYE Merve (L), USLUPEHLIVAN Polen (2), ASLANYÜREK Seda, İSMAİLOĞLU Meliha, KALAÇ Asli(1), AKIN Çağla

Facebook Comments