Fatra Zlín górą nad zespołem Roberta Szczerbaniuka

W podróży po ligach zagranicznych ponownie pora na Czechy. Zespół Roberta Szczerbaniuka, VK ČEZ Karlovarsko, tym razem musiał uznać wyższość drużyny Fatra Zlín. Prezentujemy wyniki kolejnej, trzeciej już kolejki spotkań.

vscfatrazlin.cz

 

Wyniki 3. kolejki spotkań UNIQA Ekstraligi (29.10.2015):

 

VK Ostrava – SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0 (25:18, 25:23, 25:16)

VK Ostrava:  Zapletal, Fořt, Kotas, Šmídl, Berzins, David, Rohel (L) oraz Čermák, Záhorský, Balon, Karol.

SK Volejbal Ústí nad Labem: Vodvárka, Podstupka, Šulava, Mach, Vodvárka, Kraus, Kořínek (L) oraz Hykš, Průcha, Halanda.

 

Fatra Zlín – VK ČEZ Karlovarsko 3:1 (29:27, 25:22, 22:25, 25:21)

Fatra Zlín: Barák, Uchytil, Přikryl, Kolář, Vašíček, Navláčil, Obdržálek (L) oraz Hupka, Truong, Mlčuch, Motyčka.

VK ČEZ Karlovarsko: Sukuba, Bartoš, Planinc, Szczerbaniuk, Džavoronok,  Kriško, Pfeffer (L) oraz Janků, Málek.

 

Kladno Volejbal CZ – VK Jihostroj České Budějovice 1:3 (21:25, 25:22, 23:25, 23:25)

Kladno Volejbal CZ: Daan van Haarlem, Bouza, Seifert, Kullo, Křesťan, Fokt, Sadílek (L) oraz Trojan, Nesvačil, Syrůček, Kozík, Bartůněk.

VK Jihostroj České Budějovice: Sobotka, Habr, Kraffer, de Souza, Michálek, Mach, Kryštof (L) oraz Červinka, Kuliha.

 

                          AERO Odolená Voda – Volejbal Brno 2:3 (25:18, 14:25, 25:16, 22:25, 10:15)

Volejbal Brno: Pražák, Haník, Hrazdira, Klapal, Sukharev, Goodel, Castello (L) oraz Licek, Smrčina.

AERO Odolená Voda: Bartůněk, Vachůšek, Prešinský, Kramár, Hýský, Pajma, Kotek (L) oraz Kotrch, Hladík.

 

VK DUKLA Liberec – VK Euro Sitex Příbram 3:1 (25:22, 25:15, 21:25, 25:20)

VK DUKLA Liberec: Janouch, Správka, Zajíček, Vencovský, Kriško, Leikep, Kopáček (L) oraz Galabov, Kunc.

VK Euro Sitex Příbram: Böhm, Kohlmann, Renovica, Šulista, Van Berkel, Kupilík , Juračka (L) oraz Ulč,  Rychecký, Kuchař, Anděl.

 

Volley Team ČZU Praha – VK Karbo Benátky nad Jizerou 2:3 (25:23, 17:25, 25:22, 18:25, 10:15)

Volley Team ČZU Praha: Kuboš, Lohr, Záveský, Robeiro, Patocka, Koncal, Pondělíček (L) oraz Pavelka, Kucka, Sobek. 

VK Karbo Benátky nad Jizerou: Škach, Nesvačil, Dittrich, Veselý, Motys, Moník, Ticháček (L) oraz Němeček, Koláček.

Facebook Comments