Chemik zdecydowanym liderem po ośmiu kolejkach

W poniedziałek zakończyła się ósma kolejka Orlen Ligi. Połowa z rozegranych spotkań rozstrzygnęła się w tie-breaku. Na czele tabeli umocnił się niepokonany do tej pory Chemik Police.

 

Wyniki 8. kolejki spotkań Orlen Ligi:

 

PGE Atom Trefl Sopot – Budowlani Łódź 3:2 (25:20, 17:25, 25:19, 21:25, 15:8)

Składy zespołów:

PGE Atom Trefl Sopot: Zaroślińska Katarzyna (19), Tokarska Maja (13), Balkestein-Grothues Maret (12), Kaczorowska Klaudia (10), Efimienko Zuzanna (5), Radenkovic Danica, Durajczyk Agata (L) oraz Łukasik Justyna (7), Miros Anna (4), Damaske Magdalena (2), Savenchuk Olga (1), Kaczmar Anna (1).

Budowlani Łódź: Muresan Daiana (19), Beier Heike (13), Polańska Gabriela (10), Pycia Sylwia (9), Brzezińska Ewelina (6), Vincourova Pavla (6), Medyńska Dorota (L) oraz Grajber Martyna (8), Tobiasz Ewelina (2), Twardowska Julia (1), Liniarska Aleksandra.

MVP: Katarzyna Zaroślińska

 

Impel Wrocław – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (13:25, 26:28, 25:15, 26:24, 16:14)

Składy zespołów:

Impel Wrocław: Skowrońska-Dolata Katarzyna (26), Costagrande Karolina (19), Ptak Monika (6), Radecka Milena (6), Kossanyiova Andrea (3), Kąkolewska Agnieszka (1), Durr Lenka (L) oraz Hildebrand Kristin (7), Sikorska Aleksandra (4), Kaczor Joanna (1), Piśla Karolina, Gryka Magdalena.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Różycka Karolina (18), Ganszczyk Kamila (15), Perry Rebecca (11), Hancock Micha (11), McClendon Deja (11), Dziękiewicz Eleonora (10), Strasz Krystyna (L) oraz Pavan Rebbeca (2), Staniucha-Szczurek Joanna, Piekarczyk Natalia.

MVP: Katarzyna Skowrońska-Dolata

 

Developres SkyRes Rzeszów – KSZO OSTROWIEC 3:2 (19:25, 25:15, 25:19, 23:25, 15:13)

Składy zespołów:

Developres SkyRes Rzeszów: Kapturska Joanna (16), Skiba Agata (14), Otasević Ana (13), Hawryła Magdalena (12), Raczyńska Justyna (9), Cabajewska Ewa (6), Borek Lucyna (L) oraz Jagodzińska Magda (2), Śliwińska Ewa, Wańczyk Aleksandra, Boncheva Vesela.

KSZO OSTROWIEC: Ściurka Dorota (19), Szczygioł Sandra (19), Bednarek Karolina (12), Mielczarek Beata (6), Szpak Paulina (3), Piotrowska Julia (3), Bulbak Angelika (L) oraz Brzóska Roksana (7), Wójcik Alicja (2), Polak Ewelina, Dybek Kinga, Pieczka Zuzanna.

MVP: Joanna Kapturska

 

Chemik Police – BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:13, 25:20)

Składy zespołów:

Chemik Police: Kowalińska Izabela (17), Gajgał-Anioł Katarzyna (10), Peńa Yonkaira Paola (10), Jagieło Aleksandra (10), Veljković Stefana (4), Bełcik Izabela (4), Zenik Mariola (L) oraz Mróz Katarzyna (3).

BKS Aluprof Bielsko-Biała: Bamber-Laskowska Natalia (12), Radosova Nikola (9), Horka Helena (7), Moskwa Kornelia (6), Lis Małgorzata (4), Castiglione Yael (2), Wojtowicz Mariola (L) oraz Mucha Emilia, Łyszkiewicz Koleta.

MVP: Izabela Kowalińska

 

KS PAŁAC Bydgoszcz – PTPS Piła 1:3 (20:25, 25:21, 11:25, 21:25)

Składy zespołów:

KS Pałac Bydgoszcz: Krzywicka Ewelina (14), Śmieszek Małgorzata (13), Krawulska Natalia (10), Kuligowska Joanna (8), Misiuna Natalia (6), Bałdyga Paulina (1), Nowakowska Pola (L) oraz Fojucik Weronika (3), Czyżnielewska Zuzanna (1), Ziółkowska Marta, Pleśnierowicz Marlena.

PTPS Piła: Kwiatkowska Anita (23), Sobczak Joanna (18), Skorupa Małgorzata (9), Babicz Agata (8), Leggs Kiesha (7), Wilk Dorota (5), Pauliukouskaya Volha (L).

MVP: Joanna Sobczak

 

Polski Cukier Muszynianka – Sk bank Leionovia Legionowo 3:0 (25:19, 25:22, 25:15)

Składy zespołów:

Polski Cukier Muszynianka: Helić Adela (15), Grejman Anna (12), Kurnikowska Natalia (9), Savić Maja (8), Sosnowska Justyna (6), Milovits Julia (4), Krzos Aleksandra (L) oraz Hatala Kinga (3), Ciaszkiewicz-Lach Karolina (1), Skrzypkowska Natalia, Śliwa Izabela (L).

Sk bank Leionovia Legionowo: Smarzek Malwina (13), Paszek Daria (7), Wójcik Aleksandra (4), Chojnacka Iga (4), Gajewska Natalia (3), Pacak Joanna, Wysocka Katarzyna (L) oraz Bociek Monika (3), Szymańska Karolina (1), Szubert Emilia, Grzelak Klaudia.

MVP: Anna Grejman

Facebook Comments