Wywiad

TJ Sanders: Po prostu wiedziałem, że Gdańsk to miejsce dla mnie

Reprezentacja Kanady zajęła ostatnie miejsce w tegorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Po zwycięstwie z Francją rozmawialiśmy z kapitanem reprezentacji Kanady. Rozgrywający opowiedział nam o krakowskim turnieju, tegorocznych rozgrywkach Ligi Światowej oraz o swoim powrocie do PlusLigi. 

[ Read More ]

Benjamin Toniutti dla s-w-o.pl: Poziom PlusLigi w nowym sezonie będzie bardziej wyrównany

W przedostatnim meczu XV edycji Memoriału Huberta Wagnera Francuzi niespodziewanie ulegli reprezentacji Kanady. Laurent Tillie postanowił zmienić podstawowy skład, dlatego też Benjamin Toniutti spędził ten mecz w kwadracie rezerwowych. Najlepszy rozgrywający turnieju opowiedział nam m.in. o planach reprezentacji Francji na kolejne tygodnie i oczekiwaniach wobec nowego sezonu ZAKSY.

[ Read More ]

Jason DeRocco dla s-w-o.pl: Nasza drużyna jest w Polsce traktowana doskonale

W drugim dniu XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera reprezentacja Kanady zmierzyła się z gospodarzami turnieju – Polską. Podopieczni Ferdinando De Giorgiego odnieśli trzysetowe zwycięstwo, choć walka już w pierwszej partii była bardzo zacięta w końcówce. Po spotkaniu porozmawialiśmy z przyjmującym reprezentacji Kanady – Jasonem DeRocco.

[ Read More ]