Wywiad

Jochen Schöps dla s-w-o.pl: Nasz cel się zmienił

W środę PGE Skra Bełchatów pokonała po raz drugi Asseco Resovię Rzeszów i awansowała do finału Plusligi. Rzeszowianie w walce o brąz zmierzą się z drużyną Jastrzębskiego Węgla. Kapitan Asseco Resovii, Jochen Schöps skomentował dla nas krótko drugi półfinał i nadchodzące mecze o brązowy medal.

[ Read More ]

Kacper Piechocki dla s-w-o.pl: Podejmujemy rękawice

Pewnym zwycięstwem bełchatowianie zakończyli rozgrywki fazy zasadniczej. Zawodnicy Effectora Kielce nie mieli szans w starciu z ekipą, która już w niedzielę rozpoczyna walkę o finał PlusLigi. – Takie mecze musimy wygrywać pewnie. Wszystko jest na dobrej drodze żebyśmy grali coraz lepiej, a to jest dobra informacja przed półfinałem i walką o medale.

[ Read More ]

Alexey Nalobin dla s-w-o.pl: Moim zdaniem PlusLiga jest silniejsza niż rosyjska Superliga

Kielczanie przegrali na własnym parkiecie mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, która wyjechała z hali Legionów z trzema punktami. Podopieczni Sinana Tanika zajmują 12. miejsce w tabeli, mając na koncie 9 zwycięstw. Z rosyjskim środkowym Effectora, Aleksiejem Nalobinem porozmawialiśmy o jego poprzednich sezonach, transferze do Kielc i tym, jak odnalazł się w obecnej drużynie.

[ Read More ]