Wyniki

LM [M]: PGE Skra za burtą Ligi Mistrzów

PGE Skra Bełchatów poniosła porażkę w meczu rewanżowym drugiej rundy Ligi Mistrzów. Gospodarze okazali się być lepsi od gości w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Bełchatowianie nie wykorzystali swoich szans z pierwszego seta. W drugiej partii gracze Lube kontrolowali przebieg punktów. Kolejne sety zagrały składy rezerwowe obu ekip kończąc mecz wynikiem 2:3.

[ Read More ]

LM [M]: Zdecydowana wygrana gospodarzy!

Zenit Kazań w drugim meczu fazy play – off 12 zdominował grę. Podopieczni trenera Rousseauxa nie mieli szans w starciu z rosyjską drużyną. Gospodarze byli mocniejsi w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i do końca spotkania utrzymali swój rytm gry.

LM [M]: Złoty set zwycięski dla ekipy z Berlina!

Złoty set zadecydował, że drużyna Berlin Recycling Volleys znajdzie się w gronie sześciu najlepszych zespołów, których celem jest awans do turnieju finałowego Ligi Mistrzów. W spotkanie dobrze weszli przyjezdni wygrywając dwa kolejne sety, jednak potem inicjatywę przejęli gospodarze, którzy już do końca pozostali nieugięci.

ORLEN Liga: Chemik z drugą porażką w sezonie

Siatkarki Impelu Wrocław pokonały Chemik Police w zaległym meczu 22. kolejki ORLEN Ligi. Mistrzynie Polski zdołały dziś urwać tylko jednego seta… Dzięki tej wygranej siatkarki z Wrocławia są już pewne drugiego miejsca w tabeli po fazie zasadniczej.

ORLEN Liga: Wyniki 25. kolejki

Zakończyła się przedostatnia kolejka fazy zasadniczej ORLEN Ligi. Policzanki szybko rozprawiły się z ekipą z Muszyny, dzięki czemu mistrzynie Polski kończą rundę na 1. miejscu. Bielszczanki awansowały o dwa oczka w górę dzięki trzem punktom zdobytym w pojedynku z KSZO Ostrowcem. Dąbrowianki, mimo trzysetowej wygranej z drużyną z Bydgoszczy nie mają już szans na zmianę

PlusLiga: Komplet wyników 28. kolejki i tabela

28. kolejka PlusLigi już za nami. Zdecydowanie najciekawiej było w Radomiu, gdzie po siatkarskim thrillerze GKS Katowice pokonał Czarnych, a także w Warszawie, skąd faworyzowanym jastrzębianom udało się wywieźć ledwie jeden punkt. Dziś z kolei po zwycięstwie z MKS-em Będzin triumf w fazie zasadniczej zapewnili sobie mistrzowie Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Poniżej komplet wyników 28. kolejki

Serie A: Pięciosetowy bój dla Lube, Diatec Trentino bliżej finału

Dzisiaj odbyły się pierwsze mecze półfinałowe włoskiej Serie A. Rywale polskich zespołów w LM stoczyli ze sobą pięciosetowy pojedynek, który ostatecznie wygrała Cucine Lube Civitanova. Z kolei w drugim półfinale zmierzył się Diatec Trentino z drużyną z Perugii. Ten mecz zakończył się nieco szybciej – po czterech setach wygrali gospodarze z Trydentu.