Wyniki

Wagner 2017: Nagrody indywidualne

Reprezentacja Polski wygrała XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Na drugim miejscu uplasowała się Francja, na trzecim Rosja. Ostatnie miejsce przypadło Kanadzie.

[ Read More ]

Wagner 2017: Polacy wracają z piekła!

Niesamowity mecz odegrała dzisiaj reprezentacja Polski, która mierzyła się z Rosją w ramach XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Odmieniona kadra przez pierwsze dwa sety znacznie ustępowała rywalom, ale od trzeciego seta biało-czerwoni włączyli piąty bieg i wypunktowali Rosjan. Dzięki temu zwycięstwu to nasza drużyna wygrała jubileuszową edycję turnieju.

[ Read More ]

Wagner 2017: Francja wciąż niepokonana!

W drugim meczu dzisiejszego dnia, rozgrywanego w ramach XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, mierzyły się ze sobą dwie niepokonane ekipy. Wyższość rywali musiała uznać reprezentacja Rosji, która jutro będzie grać przeciwko Polakom. Francuzi natomiast zagrają z Kanadą.

[ Read More ]

Bartosz Kurek: Mamy nadzieję, że nasza forma będzie rosła

Reprezentacja Polski po ciężkich treningach w Spale przystąpiła do XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, gdzie mierzy się z trzema silnymi ekipami Rosji, Francji i Kanady. O pierwszym spotkaniu z Trójkolorowymi, przygotowaniami do mistrzostw Europy i dyspozycji biało-czerwonych opowiedział Bartosz Kurek.

[ Read More ]

Wagner 2017: Francuzi lepsi w tie-breaku!

W drugim meczu, rozgrywanym w TAURON Arenie w Krakowie, reprezentacja Polski po emocjonującym spotkaniu przegrała z ekipą Trójkolorowych. Biało-czerwoni zagrają jutro z Kanadą, a Francja z Rosją.

[ Read More ]