Wyniki

PlusLiga: Mistrzowie I ligi wygrywają pierwszy mecz barażowy!

W pierwszym meczu barażowym o prawo gry w PlusLidze, AZS Częstochowa uległa we własnej hali siatkarzom Aluron Virtu Warty Zawiercie. Mistrzowie I ligi niesieni fantastycznym dopingiem swoich kibiców nie przestraszyli się wysokiej stawki spotkania i w trzech setach rozprawili się z drużyną Michała Bąkiewicza. Drugie spotkanie w Częstochowie odbędzie się jutro o godzinie 18. Rywalizacja

[ Read More ]

Serie A: Pierwszy finał dla Cucine Lube!

W pierwszym meczu finałowym Serie A zwyciężyła Cucine Lube Civitanova. Mecz trwał niewiele ponad godzinę, a drużyna z Trydentu kompletnie nie potrafiła znaleźć sposobu na gospodarzy. Kolejny mecz finałowej rywalizacji odbędzie się 4 maja.

[ Read More ]

Serie A: Bunge Ravenna kończy sezon na 5. miejscu

We Włoszech oprócz rozgrywek finałowych równolegle toczyły się rozgrywki play-off dla zespołów, które zajęły miejsca poniżej ósmego po fazie zasadniczej i dla drużyn, które odpadły w ćwierćfinałach. LPR Piacenza i Bunge Ravenna zmierzyły się finale tych rozgrywek. Po emocjonującym pięciosetowym pojedynku to Ravenna mogła świętować zajęcie 5. pozycji, która uprawnia do gry w europejskich pucharach

[ Read More ]

PlusLiga: Emocje w finale! Złoto dla ZAKSY!

Przed rozpoczęciem rewanżowego meczu w lepszej sytuacji byli kędzierzynianie, którzy w pierwszym spotkaniu wygrali bez straty seta. W dzisiejszym starciu do zdobycia tytułu Mistrza Polski brakowało im dwóch wygranych setów.

[ Read More ]

PlusLiga: Wielkie emocje w Rzeszowie! Brąz dla Jastrzębskiego Węgla

Przed rozpoczęciem meczu w lepszej sytuacji wyjściowej byli jastrzębianie, którzy pierwsze spotkanie wygrali w czterech setach. Jednak Asseco Resovia Rzeszów postawiła twarde warunki, wygrała dwie pierwsze partie, przywracając sobie szansę na przedłużenie walki o brązowy medal. Ostatecznie to podopieczni Marka Lebedewa mogą cieszyć się z upragnionego krążka.

[ Read More ]

Serie A: Diatec Trentino drugim finalistą!

W piątym pojedynku półfinałowym w parze Diatec Trentino – Sir Safety Conad Perugia pewnie zwyciężył zespół z Trydentu i uzyskał awans do finału, gdzie czeka już Cucine Lube Civitanova. Rywalizacja finałowa rozpocznie się 25 kwietnia.

[ Read More ]

Serie A: Cucine Lube Civitanova zagra w finale!

Wczoraj we Włoszech rozegrano czwartą serię meczów półfinałowych. Po pięciosetowym boju z marzeniami o obronie mistrzowskiego tytułu pożegnała się drużyna z Modeny, natomiast w drugiej parze zwyciężył zespół z Perugii. Pierwszym finalistą jest zatem Cucine Lube Civitanova, a już w sobotę dowiemy się, która drużyna z drugiej pary zagra w finale.

[ Read More ]