The Best House Manager przedstawia

The Best House Manager przedstawia… #9

Kolejny tydzień oczekiwania za nami. Spotykamy się ponownie z Kasią Grzyb – The Best House Manager. O czym tym razem pisze niezawodna Pani domu? Zobaczcie sami! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

[ Read More ]

The Best House Manager przedstawia… #7

Czas na kolejne spotkanie z rodzinką Grzyb! Tym razem Kasia pisze nieco bardziej sentymentalnie o tym, jak Wojtek spokojnie znosi każde przygotowanie swojej Małżonki przed wyjściem z domu. Ale czego się nie robi z miłości?! Jak myślicie, należy Mu się Puchar Cierpliwości?

[ Read More ]

The Best House Manager przedstawia… #6

Tydzień temu mieliśmy okazję przeczytać o nagrodach MVP i MTV. Dzisiaj natomiast Kasia Grzyb pisze o tym, jak to Lila testuje cierpliwość swojej rodzicielki i doprowadza do śmiechu całą rodzinkę. Z ciekawostek siatkarskich dowiemy się, ile wynosi rekord bloków Wojciecha Grzyba w jednym meczu i liczba zdobytych punktów przy największej skuteczności. Ciekawe, czy ktoś będzie

[ Read More ]

The Best House Manager przedstawia… #5

O statuetce MVP wiemy niemal wszystko. A o nagrodzie MTV? Wiecie, kiedy zawodnik dostaje tego typu wyróżnienie? O tym w swoim kolejnym tekście pisze Katarzyna Grzyb, żona Wojciecha Grzyba, środkowego LOTOSU Trefla Gdańsk. Miłej lektury w ten sobotni wieczór!

[ Read More ]

The Best House Manager przedstawia… #4

Tydzień temu mieliśmy okazję poznać jedną z najciekawszych siatkarskich tajemnic. Dzisiaj natomiast dowiemy się, kto jest największym „rozrabiaką” w rodzinie Grzybków. Kasia zdradzi nam również, ile trwała najdłuższa podróż Wojtka między dwoma spotkaniami w Lidze Światowej i gdzie na obiad swoich siatkarzy zabrał Raul Lozano. Możecie obstawiać! Ciekawe, czy ktoś zdoła znaleźć poprawną odpowiedź. Miłej

[ Read More ]

The Best House Manager przedstawia… #3

Tydzień temu gościliśmy na obiedzie w domu Grzybków. Tym razem Kasia pokazuje nam, jak to jest wysłać mężczyznę na zakupy ze sporządzoną – wydawałoby się kompletną – listą. Z ciekawostek siatkarskich natomiast dowiemy się, dlaczego siatkarze tak często klepią się po pośladkach. Jesteście ciekawi? Zapraszamy Was więc do lektury!

[ Read More ]

The Best House Manager przedstawia… #2

Kolejne spotkanie z Kasią Grzyb czas zacząć. Tym razem mamy możliwość zajrzenia do kuchni i poznania zwyczajów kulinarnych Grzybków. Jesteście ciekawi, co jedzą na obiad albo jak wygląda lunch siatkarzy LOTOSU Trefla Gdańsk przed meczem? Mamy dla Was prawdziwą dawkę informacji!

[ Read More ]

The Best House Manager przedstawia…

The Best House Manager przedstawia… Pierwsza odsłona za nami. Dzisiaj przypominamy Wam, o czym Kasia Grzyb pisała tydzień temu. A juz jutro o godzinie 18.00 czeka Was kolejna porcja dobrej zabawy. Przygotujcie się, bo z Grzybkami nie da się nudzić!

[ Read More ]

Wielki powrót…!

Nowy Rok przyniósł za sobą kolejne zmiany, zmiany na pewno na lepsze! Mamy nie lada niespodziankę! Jesteśmy przekonani, że na pewno przypadnie Wam do gustu. Dłużej nie będziemy trzymać Was w niepewności…

[ Read More ]