Rosja

#EuroVolleyM2017: Kamil Sołoducha dla s-w-o.pl: Krytyka jest bardzo istotna, ale najlepiej sprawdza się po zakończonych turniejach [cz.I]

Reprezentacja Polski nie zaliczy tegorocznego turnieju LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 do udanych, bowiem odpadła już w barażu ze Słowenią. W pierwszej części wywiadu z Kamilem Sołoduchą, statystykiem drużyny Finlandii, rozmawialiśmy o samej organizacji imprezy, przyczynach porażki biało-czerwonych i krytyce, która spadła na kadrowiczów.

[ Read More ]

#EuroVolleyM2017: Nagrody indywidualne

Mistrzostwa Europy LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 dobiegły końca. Złoto wywalczyła reprezentacja Rosji, srebro przypadło Niemcom a brąz Serbom. Na czwartym miejscu uplasowała się Belgia.

[ Read More ]

#EuroVolleyM2017: Alen Pajenk: Zabrakło nam sił

Słowenia, po znakomitym meczu barażowym przeciwko Polsce w ramach turnieju LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017, w ćwierćfinale mierzyła się z Rosją. Podopieczni Slobodana Kovaca przegrali w trzech setach i musieli pożegnać się z turniejem.

[ Read More ]

Wagner 2017: Francja wciąż niepokonana!

W drugim meczu dzisiejszego dnia, rozgrywanego w ramach XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, mierzyły się ze sobą dwie niepokonane ekipy. Wyższość rywali musiała uznać reprezentacja Rosji, która jutro będzie grać przeciwko Polakom. Francuzi natomiast zagrają z Kanadą.

[ Read More ]