Memoriał Arkadiusza Gołasia

Memoriał Gołasia: GKS i ONICO w finale!

Dzisiaj w Murowanej Goślinie rozpoczął się XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia. W pierwszym półfinale mierzyli się ze sobą siatkarze GKS-u Katowice i Jastrzębskiego Węgla. Natomiast w drugim meczu spotkali się ze sobą zawodnicy ONICO Warszawa z niemieckim Berlin Recycling Volleys.

[ Read More ]

Znamy triumfatorów XI Memoriału Arkadiusza Gołasia

W niedzielnym finale Jastrzębski Węgiel pokonał AZS Częstochowę 3:0. W meczu o 3. miejsce LOTOS Trefl Gdańsk okazał się lepszy od Łuczniczki Bydgoszcz. Rozgrywany w Murowanej Goślinie Memoriał stanowił dla drużyn ostatnie przetarcie przed spotkaniami ligowymi.

[ Read More ]

Do turnieju coraz bliżej

W najbliższy weekend w Murowanej Goślinie odbędzie się jedenasta edycja Memoriału Arkadiusza Gołasia. W tym popularnym już turnieju wezmą udział cztery plusligowe ekipy, a dziś odbyła się konferencja prasowa poprzedzająca to wydarzenie.

[ Read More ]

Bilety na Memoriał już w sprzedaży!

W dniach 24-25 października w Murowanej Goślinie odbędzie się XI Memoriał Arkadiusza Gołasia. W tym roku w turnieju weźmie udział Łuczniczka Bydgoszcz, Jastrzębski Węgiel, AZS Częstochowa oraz LOTOS Trefl Gdańsk. W sprzedaży są już bilety na to wydarzenie.

[ Read More ]