Siatkówka NEWS

Reprezentacja: Nikola Grbić podał nazwiska kadrowiczów na LŚ 2017

Znamy już szeroki skład reprezentacji Serbii na tegoroczną Ligę Światową. Warto pamiętać, że to właśnie Serbowie zwyciężyli w poprzedniej edycji tego turnieju i jak widać za dużych rotacji w składzie niedokonano. Czy obronią tytuł sprzed roku? Patrząc na skład reprezentacji Serbii, możemy stwierdzić, że nie zaskoczyły nas nazwiska, które wyczytaliśmy. Serbowie w tym sezonie stawiają

[ Read More ]

Karol Kłos: Nie składamy broni

PGE Skra Bełchatów w pierwszym meczu o złoty medal PlusLigi uległa ZAKSIE Kędzierzyn – Koźle. Niesieni dopingiem prawie 10 tys. publiczności podopieczni trenera Blaina nie zdołali przeciwstawić się rywalom.

[ Read More ]

Mateusz Bieniek: Podejdziemy do tego spotkania tak samo skoncentrowani

W pierwszym meczu finałowym ZAKSA Kędzierzyn – Koźle w trzech setach pokonała PGE Skrę Bełchatów. Kędzierzynianie wykonali pierwszym krok w kierunku złotego medalu. Mecz rewanżowy odbędzie się w niedzielę, a drużynie prowadzonej przez trenera włoskiego szkoleniowca wystarczą dwa sety do obrony tytułu Mistrza Polski.

[ Read More ]

PlusLiga: Bełchatowianie rozpoczęli przygotowania do finału!

Bełchatowianie w piątkowe popołudnie rozpoczęli przygotowania do meczu finałowego, w którym zmierzą się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Pierwszy mecz, w którym siatkarze PGE Skry wystąpią w roli gospodarza, zostanie rozegrany w łódzkiej Atlas Arenie. Na pięć dni przed spotkaniem zostało sprzedanych już prawie 5 tys. biletów!

[ Read More ]