Reprezentacja

MŚ U23: Skład reprezentacji Polski

Po trzech rozegranych w naszym kraju sparingach z reprezentacją Brazylii, trener Dariusz Daszkiewicz powołał dwunastu siatkarzy, którzy polecą do Kairu na mistrzostwa świata U23.  Polacy rozegrali trzy spotkania towarzyskie z Brazylijczykami. Dwa wygrali (4:2 i 4:1), a jedno na swoją korzyść rozstrzygnęli Canarinhos (4:3). Przypominamy, iż mecze były rozgrywane w systemie, który obowiązywać będzie na

[ Read More ]

TJ Sanders: Po prostu wiedziałem, że Gdańsk to miejsce dla mnie

Reprezentacja Kanady zajęła ostatnie miejsce w tegorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Po zwycięstwie z Francją rozmawialiśmy z kapitanem reprezentacji Kanady. Rozgrywający opowiedział nam o krakowskim turnieju, tegorocznych rozgrywkach Ligi Światowej oraz o swoim powrocie do PlusLigi.

ME 2017: Skład reprezentacji Francji

Mistrzostwa Europy rozpoczną się już w przyszły czwartek. Dzisiaj poznaliśmy nazwiska czternastu francuskich siatkarzy, którzy przyjadą do Polski bronić mistrzowskiego tytułu. Do składu wrócił Earvin Ngapeth, który był nieobecny na XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera z powodu kontuzji pleców.

Grzegorz Łomacz: Byliśmy już pod ścianą

Wczorajszy mecz Polaków z reprezentacją Rosji podczas XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera przyniósł wiele emocji. Odmłodzony skład biało-czerwonych był już pod ścianą, ale ostatecznie młodzi zawodnicy pokazali, że warto na nich stawiać. Po dwóch przegranych setach, doprowadzili do remisu i w tie0breaku pokonali ekipę Sbornej.

Benjamin Toniutti dla s-w-o.pl: Poziom PlusLigi w nowym sezonie będzie bardziej wyrównany

W przedostatnim meczu XV edycji Memoriału Huberta Wagnera Francuzi niespodziewanie ulegli reprezentacji Kanady. Laurent Tillie postanowił zmienić podstawowy skład, dlatego też Benjamin Toniutti spędził ten mecz w kwadracie rezerwowych. Najlepszy rozgrywający turnieju opowiedział nam m.in. o planach reprezentacji Francji na kolejne tygodnie i oczekiwaniach wobec nowego sezonu ZAKSY.

Wagner 2017: Nagrody indywidualne

Reprezentacja Polski wygrała XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Na drugim miejscu uplasowała się Francja, na trzecim Rosja. Ostatnie miejsce przypadło Kanadzie.

Wagner 2017: Polacy wracają z piekła!

Niesamowity mecz odegrała dzisiaj reprezentacja Polski, która mierzyła się z Rosją w ramach XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Odmieniona kadra przez pierwsze dwa sety znacznie ustępowała rywalom, ale od trzeciego seta biało-czerwoni włączyli piąty bieg i wypunktowali Rosjan. Dzięki temu zwycięstwu to nasza drużyna wygrała jubileuszową edycję turnieju.