Reprezentacja

MŚ U-21 [M]: Polacy wyszarpali kolejne zwycięstwo!

Dzisiejszy mecz w w dużej mierze nie ułożył się po myśli biało-czerwonych. Nasi reprezentanci bardzo wysoko wygrali pierwszego seta. W kolejnych nasza skuteczność zdecydowanie spadła i to Chińczycy przejęli inicjatywę. W czwartej partii Polacy wrócili jednak na właściwe tory, by ostatecznie odnieść kolejne zwycięstwo na MŚ!

[ Read More ]

MŚ U-21 [M]: Kolejne zwycięstwo biało-czerwonych!

Biało-czerwoni w swoim trzecim meczu na MŚ odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem w trzech setach uporali się z reprezentacją Kanady. Nasi rywale starali się jak mogli by ugrać choćby seta, jednak mimo fragmentami bardzo wyrównanej walki nie udało im się to

LŚ 2017: Australia lepsza w meczu o trzecie miejsce

W meczu o 3. miejsce drugiej dywizji zmierzyła się Australia z Holandią. Gospodarze zwyciężyli w trzech setach, choć nie można uznać tego zwycięstwa za łatwe – w dwóch partiach gra toczyła się na przewagi. Australijczycy zakończyli tegoroczne zmagania na trzeciej pozycji, a Holandia na czwartej.

MŚ U-21 [M]: Drugie zwycięstwo Polaków

W drugim dniu mistrzostw świata U-21 reprezentacja Polski zmierzyła się z Czechami. Polacy pokonali przeciwników w trzech setach i awansowali do najlepszej ósemki turnieju. Jutro nasi siatkarze zagrają z Kanadą.

MHJW: Terminarz turnieju

Już wkrótce zostanie rozegrany kolejny XV już Memoriał im. Huberta Jerzego Wagnera. Turniej towarzyski odbędzie się 11-13 sierpnia w Tauron Arenie Kraków. W tej edycji zobaczymy naprawdę silne drużyny. Oprócz gospodarza, pojawią się reprezentacje Francji, Rosji oraz Kanady. Tego nie można przegapić! Poniżej prezentujemy terminarz spotkań.

LŚ 2017: Bartosz Kurek: Mieliśmy swoje szanse

Reprezentacja musi przełknąć gorzką pigułkę. Biało-czerwoni nie zdołali awansować do Final Six, na co bardzo liczyli. O falującej grze, ciężkiej pracy i zbliżających się mistrzostwach Europy opowiedział  w rozmowie Bartosz Kurek, przyjmujący reprezentacji Polski.

Przełknąć gorycz porażki, czyli podsumowanie trzeciego weekendu Ligi Światowej

Trzeci weekend Ligi Światowej dobiegł już końca. Wraz z nim, rywalizacja w fazie interkontynentalnej zespołów I i II dywizji. W III grupie zaś rozegrano Final Four, które przyniosło sensacyjne rozstrzygnięcie w postaci braku awansu Niemców do finału. Dziś przeczytacie także o zmianach, jakie FIVB – znów – planuje w formule „światówki”.  Nie dla nas Kurytyba