ORLEN Liga: Lorenzo Micelli z nowym kontraktem!

Lorenzo Micelli podpisał dziś nowy kontrakt z Developresem SkyRes Rzeszów. Umowa z włoskim szkoleniowcem będzie ważna przez kolejne dwa sezony. Lorenzo Micelli urodził się 24 października 1970 roku we włoskim Urbino. Pierwszym przystankiem w jego trenerskiej karierze było  Robur Tiboni Urbino, które objął w 1996 roku. Od 2002 roku był członkiem technicznym kobiecej reprezentacji Włoch, a

[ Read More ]

ORLEN Liga: Chemik z drugą porażką w sezonie

Siatkarki Impelu Wrocław pokonały Chemik Police w zaległym meczu 22. kolejki ORLEN Ligi. Mistrzynie Polski zdołały dziś urwać tylko jednego seta… Dzięki tej wygranej siatkarki z Wrocławia są już pewne drugiego miejsca w tabeli po fazie zasadniczej.

ORLEN Liga: Wyniki 25. kolejki

Zakończyła się przedostatnia kolejka fazy zasadniczej ORLEN Ligi. Policzanki szybko rozprawiły się z ekipą z Muszyny, dzięki czemu mistrzynie Polski kończą rundę na 1. miejscu. Bielszczanki awansowały o dwa oczka w górę dzięki trzem punktom zdobytym w pojedynku z KSZO Ostrowcem. Dąbrowianki, mimo trzysetowej wygranej z drużyną z Bydgoszczy nie mają już szans na zmianę

ORLEN Liga: Terminarz i transmisje 25. kolejki

Dzisiaj rozpoczyna się 25. kolejka zmagań siatkarek w ORLEN Lidze, którą zainauguruje mecz mistrzyń Polski z Polskim Cukrem Muszynianką. Przez kolejne dni zmierzą się ze sobą również m.in. ŁKS Commercecon Łódź i Atom Trefl Sopot, a także Legionovia Legionowo i Impel Wrocław. W Toruniu gospodynie podejmą Developres SkyRes Rzeszów, a do Bydgoszczy zawitają dąbrowianki. Poniżej

ORLEN Liga: Terminarz i transmisje 24. kolejki

Ostatnie mecze w ORLEN Lidze zakończyły się bez większych niespodzianek. Jak będzie w nadchodzącej – 24. kolejce, która rozpoczyna się już jutro o 18:00? Ciekawie zapowiada się spotkanie w Łodzi, gdzie gospodynie we własnej hali będą gościć siatkarki Chemika Police.  Sprawdźcie sami: kto, gdzie i z kim zagra!

Puchar CEV: Galatasaray zbyt mocny dla Budowlanych

Grot Budowlani Łódź mimo starań nie zdołały się dziś przeciwstawić dobrze dysponowanym rywalkom. Łodzianki w dzisiejszym meczu zdołały urwać tylko jednego seta, tym samym to siatkarki Galatasaray znacznie przybliżyły się do półfinału tych rozgrywek.

ORLEN Liga: Wyniki 23 kolejki zmagań

23. kolejka ORLEN Ligi przeszła już do historii. W ostatnim meczu Grot Budowlani Łódź zapisały na swoim koncie kolejne trzy oczka. Mimo korzystnego wyniku dla łodzianek, to siatkarki z Muszyny mogły odnieść dziś pewne zwycięstwo, lecz nie zdołały wykorzystać swoich szans. Wciąż niepokonane pozostają zawodniczki Chemika Police, które bez straty seta pokonały swoje rywalki i z

ORLEN Liga: Terminarz i transmisje 23. kolejki

Zmagania o ostateczne miejsce po fazie zasadniczej ORLEN Ligi powoli wkraczają w decydującą fazę. Już jutro rusza 23. kolejka tych rozgrywek. Ciekawie zapowiadają się mecze łodzianek oraz wrocławianek. Obie drużyny w ligowej tabeli dzielą tylko trzy punkty. Szczególnie istotne jest to w przypadku Grot Budowlanych Łódź, które z całą pewnością będą chciały zbliżyć się do