ORLEN Liga

LSK: Wyniki drugiej kolejki spotkań

Zakończył się właśnie pierwszy mecz w ramach drugiej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Spotkały się w nim siatkarki z Bielska-Białej oraz Ostrowca Świętokrzyskiego. Pojedynek ten okazał się bardzo zacięty i o końcowym triumfie musiał zadecydować tie break.

[ Read More ]

LSK: Terminarz i transmisje drugiej kolejki spotkań

Przed nami druga kolejka zmagań na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet. Tym razem potrwa ona dość długo, bo mecze odbywać się będą w dniach 20-25 października. Miła niespodzianka czeka kibiców, którzy wybiorą się na mecz Grot Budowlanych Łódź z POLI Budowlanymi Toruń. Przy wejściu głównych Atlas Areny będzie wystawiony Superpuchar Polski 2017, który niedawno wywalczyły aktualne

[ Read More ]

LSK: Pierwsza kolejka już za nami!

Znamy już wszystkie wyniki inauguracyjnej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet 2017. Do najbardziej zaciętego starcia doszło w Dąbrowie Górniczej, gdzie do poznania zwycięscy niezbędny okazał się tie break. Gospodynie prowadziły już 2-0 w setach, jednak nie zdołały dowieźć korzystnego wyniku do końca.

[ Read More ]

SUPERPUCHAR POLSKI: Trofeum jedzie do Łodzi!

W Dąbrowie Górniczej doszło dziś do starcia aktualnych mistrzyń z wicemistrzyniami Polski, którego stawką był Super Puchar Polski Kobiet 2017. Po czterosetowej, zaciętej walce lepsze okazały się siatkarki z Łodzi!

[ Read More ]

Wszystkie łapy na parkiet – akcja crowdfundingowa BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Skra Bełchatów czy Chemik Police– co łączy te kluby?  Dzięki prowadzonym akcjom crowdfundingowym – my, jako fani – stajemy się częścią drużyny, której kibicujemy. Nadszedł czas na kolejny klub z ORLEN LIGI – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała przy współpracy z Fans4Club, chce zebrać środki, które pozwoli na stworzenie klubowej maskotki psiaka Reksio – symbolu

[ Read More ]