PlusLiga

Transfery: Milan Katić wraca do PGE Skry, bełchatowianie kompletują skład

Milan Katić został przyjmującym PGE Skry Bełchatów. Kontrakt z bełchatowskim klubem podpisał co prawda w 2015 roku, ale dwa sezony spędził na wypożyczeniach. Teraz 24-latek związał się z żółto-czarnymi nową, trzyletnią umową. Katić jest ostatnim zawodnikiem sprowadzonym przez Skrę w tym okienku, co oznacza, że wicemistrzowie Polski skompletowali skład na sezon 2017/2018. Milan Katić urodził

[ Read More ]

TJ Sanders: Po prostu wiedziałem, że Gdańsk to miejsce dla mnie

Reprezentacja Kanady zajęła ostatnie miejsce w tegorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Po zwycięstwie z Francją rozmawialiśmy z kapitanem reprezentacji Kanady. Rozgrywający opowiedział nam o krakowskim turnieju, tegorocznych rozgrywkach Ligi Światowej oraz o swoim powrocie do PlusLigi. 

[ Read More ]

Benjamin Toniutti dla s-w-o.pl: Poziom PlusLigi w nowym sezonie będzie bardziej wyrównany

W przedostatnim meczu XV edycji Memoriału Huberta Wagnera Francuzi niespodziewanie ulegli reprezentacji Kanady. Laurent Tillie postanowił zmienić podstawowy skład, dlatego też Benjamin Toniutti spędził ten mecz w kwadracie rezerwowych. Najlepszy rozgrywający turnieju opowiedział nam m.in. o planach reprezentacji Francji na kolejne tygodnie i oczekiwaniach wobec nowego sezonu ZAKSY.

[ Read More ]

Jason DeRocco dla s-w-o.pl: Nasza drużyna jest w Polsce traktowana doskonale

W drugim dniu XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera reprezentacja Kanady zmierzyła się z gospodarzami turnieju – Polską. Podopieczni Ferdinando De Giorgiego odnieśli trzysetowe zwycięstwo, choć walka już w pierwszej partii była bardzo zacięta w końcówce. Po spotkaniu porozmawialiśmy z przyjmującym reprezentacji Kanady – Jasonem DeRocco.

[ Read More ]

Transfery: Milad Ebadipour oficjalnie w PGE Skrze Bełchatów!

Hitowy transfer PGE Skry Bełchatów! Choć spekulowało się o tym już od jakiegoś czasu, dziś Milad Ebadipour oficjalnie został siatkarzem bełchatowskiego klubu. Kontrakt z reprezentantem Iranu podpisano na rok z możliwością przedłużenia o kolejny. Milad Ebadipour, podobnie jak zdecydowana większość Irańczyków, występował dotychczas jedynie w swojej rodzimej lidze. Bronił tam barw klubów Kalleh Mazandaran VC, Szahrdari Urmia

[ Read More ]

#Wagner2017: Sylwetka Polski

Przybliżamy wam kolejne drużyny, które zagrają w XV edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Dziś w naszym cyklu przeczytacie o nikim innym, jak o biało-czerwonych.

[ Read More ]

PlusLiga: Paweł Mikołajczak kończy karierę

Niespodziewaną decyzję podjął dziś Paweł Mikołajczak. Dotychczasowy atakujący ONICO Warszawa postanowił zakończyć siatkarską karierę. Nową rolą 29-latka będzie szkolenie młodzieży w stolicy.  – Długo biłem się z myślami, ale podjąłem najlepszą dla mnie decyzję. Miałem co prawda różne propozycje, ale nie chciałem już wyjeżdżać z mojego rodzinnego miasta. Mimo ważnego jeszcze rok kontraktu doszliśmy z zarządem

[ Read More ]

Transfery: Sebastian Warda w ONICO Warszawa!

ONICO Warszawa skompletowało skład na pozycji środkowego. Lukę po odejściu Waldemara Świrydowicza zapełnił dotychczasowy gracz Aluronu Virtu Warty Zawiercie, Sebastian Warda.  28-letni Sebastian Warda pierwsze szlify zdobywał w Chemiku Olsztyn. Jego kolejnym przystankiem był Joker Piła, skąd przeniósł się do BBTS-u Bielsko-Biała. W sezonie 2011/2012 był zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a następnie bronił barw Effectora Kielce.

[ Read More ]