News

Curabitur ut malesuada elit. Nullam tortor mi, faucibus a laoreet a, ultricies ut est.

MHJW: Terminarz turnieju

Już wkrótce zostanie rozegrany kolejny XV już Memoriał im. Huberta Jerzego Wagnera. Turniej towarzyski odbędzie się 11-13 sierpnia w Tauron Arenie Kraków. W tej edycji zobaczymy naprawdę silne drużyny. Oprócz gospodarza, pojawią się reprezentacje Francji, Rosji oraz Kanady. Tego nie można przegapić! Poniżej prezentujemy terminarz spotkań.

[ Read More ]

LŚ 2017, gr. I1: Włosi bez szans na Final Six

Reprezentacja Włoch przegrała mecz z Belgią w Antwerpii. Tym samym pozbawiła się jakichkolwiek szans na awans do Final Six Ligi Światowej. Teraz Podopieczni Gianlorenzo Blenginiego zagrają jedynie o honor z Kanadyjczykami. Belgia natomiast zmierzy się dziś z Francją, która w rankingu wciąż jest liderem. 

[ Read More ]

PlusLiga: Kolejne zmiany w zespole Aluron Virtu

Mistrz I Ligi, a wkrótce nowa drużyna w PlusLidze dokonuje kolejnych zmian. Aby móc utrzymać się w lidze, a także powalczyć przynajmniej o miejsce w pierwszej dziesiątce, Aluron Virtu gruntownie przebudowuje zespół, który w nadchodzącym sezonie poprowadzi Włoch – Emanuele Zanini. 

[ Read More ]

Transfery: HIT! Grzegorz Bociek zasili drużynę Aluron Virtu!

Karuzela transferowa trwa w najlepsze. Aluron Virtu Warta Zawiercie solidnie zbroi się przed rozpoczęciem pierwszego sezonu w PlusLidze. Klub zaczął zmiany od sztabu szkoleniowego, a następnie rozstał się z sześcioma zawodnikami. Teraz poinformował o zakontraktowaniu klasowego atakującego!

[ Read More ]

PlusLiga: Aluron Virtu rozstaje się z szóstką siatkarzy

Aluron Virtu Warta Zawiercie zaczęła się zbroić na swój debiutancki sezon w PlusLidze. Zmiany kadrowe klub rozpoczął od ławki trenerskiej, zatrudniając na stanowisko pierwszego szkoleniowca Włocha – Emanuela Zaniniego. Teraz nadszedł czas, by pożegnać się z kilkoma zawodnikami.

[ Read More ]

Twitter: Te osoby warto obserwować!

Specjalnie dla was – kibiców, stworzyliśmy zestawienie kont osób związanych z siatkówką, które warto obserwować na twitterze. Dlaczego? Ponieważ właśnie na tym portalu swobodnie wypowiadają się dziennikarze, działacze, trenerzy, sztaby szkoleniowe, siatkarze i siatkarki. Ich błyskotliwe myśli potrafią rozbawić do łez, a anegdotki skutecznie zaciekawić. 

[ Read More ]

Transfery: Mistrz I Ligi zagra w BBTS-ie!

BBTS Bielsko-Biała zakontraktowała nowego – starego rozgrywającego. Jarosław Macionczyk występował już w barwach BBTS-u, a do drużyny wraca z większym bagażem doświadczeń i tytułem mistrza I Ligi. 

[ Read More ]

Transfery: Kapitan zostaje w drużynie MKS-u Będzin

Artur Ratajczak przedłużył kontrakt z MKS-em Będzin i wciąż pozostanie jego kapitanem. Środkowy przyszedł do Będzina na zasadzie rocznego wypożyczenia z Lotosu Trefla Gdańsk, jednak postanowił zostać w nim na dłużej. Na nowe nazwiska w drużynie MKS-u trzeba jeszcze poczekać.

[ Read More ]

Transfery: Włoski szkoleniowiec obejmie Aluron Virtu Wartę Zawiercie!

Aluron Virtu Warta Zawiercie przeszła długą drogę do tego, by znaleźć się w PlusLidze. Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza przez cały sezon utrzymywali się w czołówce, by na samym końcu pokonać MKS Ślepsk Suwałki i wygrać I Ligę, a następnie w spektakularny sposób wyrzucić z ekstraklasy AZS Częstochowę. Teraz nadszedł czas na budowanie silniejszego zespołu.

[ Read More ]