News

Curabitur ut malesuada elit. Nullam tortor mi, faucibus a laoreet a, ultricies ut est.

I Liga: Bez niespodzianek w półfinale

W sobotę zakończyły się ćwierćfinały fazy playoff I Ligi. Zgodnie z oczekiwaniami, do półfinału awansowały zespoły, które po fazie zasadniczej zajmowały czołowe lokaty w tabeli. Najciekawsze spotkanie zostanie rozegrane w Nysie, gdzie miejscowa Stal podejmie Aluron Virtu Wartę Zawiercie. Obie drużyny walczą o prawo awansu do PlusLigi. 

[ Read More ]

I Liga: Co dalej z halą Aluron Virtu Warty Zawiercie?

Na zapleczu PlusLigi robi się coraz ciekawiej, ponieważ faza zasadnicza dobiegła już końca. Aluron Virtu przegrał bilansem zwycięstw z MKS-em Ślepsk Suwałki i do fazy playoff wkroczy z pozycji wicelidera. Co dla tego zespołu oznaczają playoffy? Szansę na awans do najwyższej ligi w Polsce. A co za tym idzie? Kwestia spełnienia wymogów halowych. 

[ Read More ]

LM [M]: Osłabienie PGE Skry Bełchatów

Jutro rusza piąta kolejka Ligi Mistrzów, w której PGE Skra Bełchatów zmierzy się na wyjeździe z drużyną z Modeny. Do Włoch z powodu problemów zdrowotnych nie poleciał z drużyną Michał Winiarski.

[ Read More ]

Niezwykły mecz w Radomiu już za kilka dni!

W najbliższy poniedziałek 13 lutego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu dojdzie do wyjątkowego starcia. Zmierzą się w nim siatkarze Cerrad Czarnych Radom z piłkarzami Radomiaka Radom. Ma to związek z charytatywną akcją na rzecz chorego radomianina. 

[ Read More ]

Paweł Papke zrezygnował w funkcji wiceprezesa PZPS

Odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Rozpoczęło się ono od złożenia rezygnacji ze stanowiska wiceprezesa przez Pawła Papke. Ponadto, podczas obrad, uchwalono ceny biletów na ceremonię i mecz otwarcia CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017. 

[ Read More ]