News

Curabitur ut malesuada elit. Nullam tortor mi, faucibus a laoreet a, ultricies ut est.

FIVB testuje nowe zasady!

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć, tegoroczna edycja Mistrzostw Świata U-23 jest dla FIVB świetnym miejscem do przetestowania nowych zasad, które zostały omówione na kongresie FIVB w Szwajcarii. O jakich zasadach mowa?  Faza projektu Na wcześniej wspomnianym kongresie omówiono szereg zmian, które miałyby urozmaicić i uatrakcyjnić światowe rozgrywki. Dzięki tym innowacjom siatkówka miałaby stać się bardziej

[ Read More ]

ME 2017: Skład reprezentacji Francji

Mistrzostwa Europy rozpoczną się już w przyszły czwartek. Dzisiaj poznaliśmy nazwiska czternastu francuskich siatkarzy, którzy przyjadą do Polski bronić mistrzowskiego tytułu. Do składu wrócił Earvin Ngapeth, który był nieobecny na XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera z powodu kontuzji pleców.

[ Read More ]

#Wagner2017: Skład reprezentacji Rosji

Poznaliśmy 15-osobowy skład reprezentacji Rosji na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który rozpoczyna się w piątek. Do zespołu wrócili znani siatkarze, których zabrakło w rozgrywkach tegorocznej Ligi Światowej. Na liście znalazły się takie nazwiska jak: Sergey Grankin, Artem Volvich, Alexander Markin czy Maxim Mikhaylov.

[ Read More ]

#Wagner2017: Ostateczny skład Kanady

Stephane Antiga podał ostateczny skład swojej drużyny na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Spośród czternastu wybranych zawodników większość to skład z tegorocznej LŚ. Na liście zabrakło jednak takich nazwisk jak Stephen Maar czy John Gordon Perrin. Do zespołu dołączył libero Bryan Duquette.

[ Read More ]

Transfery: Komplet przyjmujących w Aluron Virtu!

Aluron Virtu Warta Zawiercie skompletowała już prawie cały skład. W najbliższym czasie poznamy ostatnie nazwiska zawodników, którzy dołączą do beniaminka PlusLigi. Odważnym transferom w tym klubie nie ma końca, ponieważ kolejnym przyjmującym został Brazylijczyk! 

[ Read More ]

Ivan Zaytsev nie zagra na Mistrzostwach Europy z powodu…butów?

Reprezentacja Włoch przebywa właśnie na zgrupowaniu w miejscowości Cavalese i przygotowuje się do Mistrzostw Europy, które w przyszłym miesiącu odbędą się w Polsce. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że dziś zgrupowanie opuścił…Ivan Zaytsev, z wydawałoby się, błachego powodu. 

[ Read More ]

Reprezentacja: Znamy szeroki skład na ME!

Ferdinando De Giorgi podał oficjalny, szeroki skład reprezentacji na Mistrzostwa Europy, które już niedługo odbędą się w naszym kraju. Jest zaskoczenie! Na miejsce Karola Kłosa powołany został Andrzej Wrona!

[ Read More ]

MHJW: Terminarz turnieju

Już wkrótce zostanie rozegrany kolejny XV już Memoriał im. Huberta Jerzego Wagnera. Turniej towarzyski odbędzie się 11-13 sierpnia w Tauron Arenie Kraków. W tej edycji zobaczymy naprawdę silne drużyny. Oprócz gospodarza, pojawią się reprezentacje Francji, Rosji oraz Kanady. Tego nie można przegapić! Poniżej prezentujemy terminarz spotkań.

[ Read More ]